0

Wytlumaczcie mi, po jaka cholere sa te wrzutki?!

0

Pedro nie jest napastnikiem tylko skrzydłowym.

0

E tam, trzeba wierzyć - ja wierze w naszych chłopaków, damy rade w rewanżu! :D

0

Jakbyś widział ostatni sparing, zauważyłbyś kto asystował przy bramce Neymara i kto wtedy nabiegał i od kogo dostał piłe.

0

hahaha, rozwaliles xd

0

W kluczowych momentach Nas nie zawiódł. ;)

0

Zobaczysz, w tym sezonie będzie miał ich znacznie więcej - przynajmniej taką mam nadzieje ;p

0

Wydaje mi sie, że w tym sezonie odpali z rozgrywaniem jeszcze bardziej, bo w zeszłym sezonie miał pare fajnych akcji.

16

Dzięki Masipowi przegraliśmy :D

0

Szkoda, liczyłem, że to wygramy... ;/

1

Ale to nie jest usprawiedliwienie, to jest fakt.

1

Haha, co Ty gadasz?

5

Gdzie tu wina Bartomeu? To jego wina, że zawodnicy nie chcą grać w 3 lidze i chcą sie rozwijać? Pomyśl troche i puknij sie w czółko.

2

Nikt nie wie i nikt z NAS nie będzie wiedział kto mówi prawde, a kto kłamie. Nie mamy na to wpływu, a Wy przeżywacie jakby to był jakiś kataklizm. Trzeba się z tym pogodzić i tyle, jesteśmy kibicami Barcy jako drużyny a ta jak dotąd ma się bardzo dobrze. Akurat zarządem to my się przejmować zbytnio nie powinniśmy, bo i tak nic nie zmienimy. Ale zapomniałem, przecież Wy najlepiej wiecie...

0

Za takie coś aż 4 mecze zawieszenia? Nie spodziewałbym sie... no to Brazylia se pograła.

0

Neymar jaka pila :oooo

0

Statystyki nie grają. ;d

7

W tej Argentynie oprocz Banegi, Masche i Messiego to nikt nie gra... zmiany Martino pozostawie bez komentarza.

4

u nas po godzinie nie byłoby siatki :D

3

Haha, Enrique też zgolił sie na łyso! :D

0

Czyżbyśmy żegnali sie z Alvesem? Cholera, szkoda - ale Vidal to również solidny PO. W sumie stamtąd mamy Daniego! :D

6

jestem fanem jej ciała

7

Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma.

1

Endless, co w tej sytuacji miał zrobić Neymar? Ma pojedynek 1n1 to robi wszystko co może aby przejść rywala, a to, że jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie to robi efektowną sztuczke - wolałbyś, aby oddał piłke żeby gracze Athleticu sie nie poczuli urażeni? Daj spokój...
A te Twoje zdanie: 'No tak średnio Ney pokazał kto umie grać w piłkę, wystrzeliwując się w powietrze po dotknięciu Bustinzy...' - rozbawiłeś mnie. Totalna głupota.

0

Oby był w pełni gotowy, Luisito jest kluczowym elementem układanki Lucho.

8

Pedro będzie mógł coś udowodnić. Właśnie w takich meczach można poznać 'wartościowych' zmienników. Ale i tak wole, aby Suarez był zdrów jak ryba i mógł chociaż usiąść na ławce rezerwowych w razie kłopotów.

0

Dla mnie jednak najlepszy PO w lidze to Dani Alves.

0

Mathieu co ma sprinta :O

51

Przychodzi sie kibicować a nie siedzieć na telefonach, a potem mamy takie pikniki na trybunach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?