gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wytlumaczcie mi, po jaka cholere sa te wrzutki?!
0
Pedro nie jest napastnikiem tylko skrzydłowym.
0
E tam, trzeba wierzyć - ja wierze w naszych chłopaków, damy rade w rewanżu! :D
0
Jakbyś widział ostatni sparing, zauważyłbyś kto asystował przy bramce Neymara i kto wtedy nabiegał i od kogo dostał piłe.
0
hahaha, rozwaliles xd
0
W kluczowych momentach Nas nie zawiódł. ;)
0
Zobaczysz, w tym sezonie będzie miał ich znacznie więcej - przynajmniej taką mam nadzieje ;p
0
Wydaje mi sie, że w tym sezonie odpali z rozgrywaniem jeszcze bardziej, bo w zeszłym sezonie miał pare fajnych akcji.
16
Dzięki Masipowi przegraliśmy :D
0
Szkoda, liczyłem, że to wygramy... ;/
1
Ale to nie jest usprawiedliwienie, to jest fakt.
1
Haha, co Ty gadasz?
5
Gdzie tu wina Bartomeu? To jego wina, że zawodnicy nie chcą grać w 3 lidze i chcą sie rozwijać? Pomyśl troche i puknij sie w czółko.
2
Nikt nie wie i nikt z NAS nie będzie wiedział kto mówi prawde, a kto kłamie. Nie mamy na to wpływu, a Wy przeżywacie jakby to był jakiś kataklizm. Trzeba się z tym pogodzić i tyle, jesteśmy kibicami Barcy jako drużyny a ta jak dotąd ma się bardzo dobrze. Akurat zarządem to my się przejmować zbytnio nie powinniśmy, bo i tak nic nie zmienimy. Ale zapomniałem, przecież Wy najlepiej wiecie...
0
Za takie coś aż 4 mecze zawieszenia? Nie spodziewałbym sie... no to Brazylia se pograła.
0
Neymar jaka pila :oooo
1
Neymar!
http://www.memedeportes.com/futbol/gif-neymar-es-pura-magia-pasad-y-disfrutad
0
Statystyki nie grają. ;d
7
W tej Argentynie oprocz Banegi, Masche i Messiego to nikt nie gra... zmiany Martino pozostawie bez komentarza.
4
u nas po godzinie nie byłoby siatki :D
3
Haha, Enrique też zgolił sie na łyso! :D
0
Czyżbyśmy żegnali sie z Alvesem? Cholera, szkoda - ale Vidal to również solidny PO. W sumie stamtąd mamy Daniego! :D
6
jestem fanem jej ciała
7
Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma.
1
Endless, co w tej sytuacji miał zrobić Neymar? Ma pojedynek 1n1 to robi wszystko co może aby przejść rywala, a to, że jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie to robi efektowną sztuczke - wolałbyś, aby oddał piłke żeby gracze Athleticu sie nie poczuli urażeni? Daj spokój...
A te Twoje zdanie: 'No tak średnio Ney pokazał kto umie grać w piłkę, wystrzeliwując się w powietrze po dotknięciu Bustinzy...' - rozbawiłeś mnie. Totalna głupota.
0
Oby był w pełni gotowy, Luisito jest kluczowym elementem układanki Lucho.
8
Pedro będzie mógł coś udowodnić. Właśnie w takich meczach można poznać 'wartościowych' zmienników. Ale i tak wole, aby Suarez był zdrów jak ryba i mógł chociaż usiąść na ławce rezerwowych w razie kłopotów.
0
Dla mnie jednak najlepszy PO w lidze to Dani Alves.
0
Mathieu co ma sprinta :O
51
Przychodzi sie kibicować a nie siedzieć na telefonach, a potem mamy takie pikniki na trybunach...