gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BOOOOOG MEEEEEEEEEESI!
0
JEAAAAA SUAREZZZZZ, RAFINHA!
0
Piquenbauer! omg
0
Jest i on Neeeeeymaaar!
0
Czuje strate punktów :/
0
Bartre bym tylko zamienil z Masche.
0
żart Ci sie wyostrzył widze
0
Buuuuusiii what?
0
krol hattrickow!
0
LEOLEOLEOLEO MESSI
0
"Problem jest w tym, że pozycja prawego obrońcy jest najsłabsza od lat..."
od kiedy kibicujesz Barcelonie? przez 4 lata Dani był najlepszym lub jednym z najlepszych PO świata, nie chce mi sie więcej pisać, bo pewnie kibicujesz od 2012r czy coś.
0
woowo, Roberto jednak potrafi uderzyć i to bardzo dobrze zza pola karnego!
0
Mathieu aka Bale, obydwoje lewa noga XDD
0
EL NINO! I TO JESZCZE REALOWI!
0
Barca TV wywiad na żywo :)
3
Te słowa mnie uspokoiły:
Messi: "I don't plan to leave, everything that has been said is false. About relation with coach, about Chelsea, about City..."
Messi: "We went out there with a good attitude, we wanted to win this game. My penalty foul? Didn't think it was penalty."
4
Najlepszy bez dwóch zdań!
1
Magiczny wieczór!
2
Neymar jeździ z nimi jak z gównem :O
0
Neymar Messi Suarez!
0
Messssssssssssssssi! TRIDENTE!
0
Sie na tego Neymara ujeb*li za przeproszeniem
0
Undiano wypier!!!
4
Miasto zobowiązuje do dyktowania karnych
2
a dwumecz z City, 4-3 z Realem?
0
Jak z nami Atletico wygrywa - są lepsi, jak przegrywa - noooo, nie mają dnia. Zacznijcie coś kiedyś kur doceniać i cieszyć sie jak zespół gra, bo to Barca powoduje, że Atletico gra gorzej, bo są zaskoczeni postawą naszych zawodników.to do kolegi KamQiX, sorka
3
Pressing mamy mega, czemu gramy tak jak teraz z 5 razy na sezon?
0
SUAAAAAAAAAREEEEZ!
0
BAAAAARCA!!!! NEEEEYMAR!
8
Jeżeli dzienniki nie potrafią wytypować składu który wystawi Enrique, to jakim cudem wiedzą co sie dzieje w szatni i znają każdy szczegół rozmów między piłkarzami a sztabem i zarządem? Brednie i tyle, na siłe próbują zaszkodzić Barcelonie.