0

BOOOOOG MEEEEEEEEEESI!

0

JEAAAAA SUAREZZZZZ, RAFINHA!

0

Piquenbauer! omg

0

Jest i on Neeeeeymaaar!

0

Czuje strate punktów :/

0

Bartre bym tylko zamienil z Masche.

0

żart Ci sie wyostrzył widze

0

Buuuuusiii what?

0

krol hattrickow!

0

LEOLEOLEOLEO MESSI

0

"Problem jest w tym, że pozycja prawego obrońcy jest najsłabsza od lat..."

od kiedy kibicujesz Barcelonie? przez 4 lata Dani był najlepszym lub jednym z najlepszych PO świata, nie chce mi sie więcej pisać, bo pewnie kibicujesz od 2012r czy coś.

0

woowo, Roberto jednak potrafi uderzyć i to bardzo dobrze zza pola karnego!

0

Mathieu aka Bale, obydwoje lewa noga XDD

0

EL NINO! I TO JESZCZE REALOWI!

0

Barca TV wywiad na żywo :)

3

Te słowa mnie uspokoiły:

Messi: "I don't plan to leave, everything that has been said is false. About relation with coach, about Chelsea, about City..."
Messi: "We went out there with a good attitude, we wanted to win this game. My penalty foul? Didn't think it was penalty."

4

Najlepszy bez dwóch zdań!

1

Magiczny wieczór!

2

Neymar jeździ z nimi jak z gównem :O

0

Neymar Messi Suarez!

0

Messssssssssssssssi! TRIDENTE!

0

Sie na tego Neymara ujeb*li za przeproszeniem

0

Undiano wypier!!!

4

Miasto zobowiązuje do dyktowania karnych

2

a dwumecz z City, 4-3 z Realem?

0

Jak z nami Atletico wygrywa - są lepsi, jak przegrywa - noooo, nie mają dnia. Zacznijcie coś kiedyś kur doceniać i cieszyć sie jak zespół gra, bo to Barca powoduje, że Atletico gra gorzej, bo są zaskoczeni postawą naszych zawodników.to do kolegi KamQiX, sorka

3

Pressing mamy mega, czemu gramy tak jak teraz z 5 razy na sezon?

0

SUAAAAAAAAAREEEEZ!

0

BAAAAARCA!!!! NEEEEYMAR!

8

Jeżeli dzienniki nie potrafią wytypować składu który wystawi Enrique, to jakim cudem wiedzą co sie dzieje w szatni i znają każdy szczegół rozmów między piłkarzami a sztabem i zarządem? Brednie i tyle, na siłe próbują zaszkodzić Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?