1

hahaha, wyjdź...

0

My jesteśmy zdenerwowani, a co dopiero Leo - szkoda tego karnego i dobitki, no ale on nie potrzebuje 'jedynastek' żeby udowodnić kto jest najlepszym piłkarzem świata, a to co robił przez 90minut spotkania z City to poezja, szczególnie akcja na 2-0. :)

23

Nikt nie zauważa dzisiejszej gry Pique? Ten gość ratował wszystko co się dało, genialny jego mecz, szczególnie wślizgi i wygrywał pojedynki główkowe z Dżeko - po prostu Piquenbauer.

0

a my w 1 i 2 mieliśmy dużo okazji ;)

0

LUISITO, EL PISTOLEROOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAREZZZZ

0

Zobaczymy co chłopaki pokażą z City! Głowy do góry i obyśmy po tej porażce wrócili jeszcze silniejsi niż po porażce na Anoeta ;)

4

Macie swoje hattricki i 10-0 kur*a

0

0

to musi być kur*a gol!

0

Przeczuwam strate punktów :/

0

Jak czytam słowa Messiego to aż gęba sama się uśmiecha, dzięki postawie jego i reszty naszej drużyny coraz bardziej wierzę w puchary :)

3

Przerabane? Nikt na dzieciaku nie bedzie wywieral presji i do niczego nie zmuszal :)

6

"Pedro na lewej, Suarez na środku... a Messi gdzie chce, wszędzie jest niebezpieczny." - haha wygrał komentator

0

Busi rozgrywa fenomenalne spotkanie :)

0

Ale my gramy w tym roku :OOO

10

Obyśmy sie nie przeliczyli, bo dużo osób już widzi wynik 5-0 i hattrick Messiego - nie powinniśmy lekceważyć Levante :)

1

Haha Barca zawsze odrabia, nie podraznia sie lwa!

0

Wszystkich moglismy miec... takie artykuly sa bezsensu.

67

Messi to najlepszy środkowy pomocnik, napastnik i prawyskrzydłowy - dłuuuuugo nie będzie takiego jak on :)

2

UEFA, LFP - masz na oficjalnych stronach

1

Zaliczyli tą 3 bramke Messiemu? Bo na oficjalnej stronie LFP ta bramka jest przypisana Leo.

1

coś Neymarowi dzisiaj nie poszło

0

Neymaaaaaaar i jego wykończenie w tym sezonie!

0

co Ty pier*olisz?

4

Szkoda sytuacji Neymara i Xaviego.

10

Co wyszliśmy z pressingu :O

0

a kibice Realu cieszą sie, że nie grają teraz z nami :D

0

co ten sedzia robi?!

0

Messi.. jak to jest geniusz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?