gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hahaha, wyjdź...
0
My jesteśmy zdenerwowani, a co dopiero Leo - szkoda tego karnego i dobitki, no ale on nie potrzebuje 'jedynastek' żeby udowodnić kto jest najlepszym piłkarzem świata, a to co robił przez 90minut spotkania z City to poezja, szczególnie akcja na 2-0. :)
23
Nikt nie zauważa dzisiejszej gry Pique? Ten gość ratował wszystko co się dało, genialny jego mecz, szczególnie wślizgi i wygrywał pojedynki główkowe z Dżeko - po prostu Piquenbauer.
0
a my w 1 i 2 mieliśmy dużo okazji ;)
0
LUISITO, EL PISTOLEROOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAREZZZZ
0
Zobaczymy co chłopaki pokażą z City! Głowy do góry i obyśmy po tej porażce wrócili jeszcze silniejsi niż po porażce na Anoeta ;)
4
Macie swoje hattricki i 10-0 kur*a
0
0
to musi być kur*a gol!
0
Przeczuwam strate punktów :/
0
Jak czytam słowa Messiego to aż gęba sama się uśmiecha, dzięki postawie jego i reszty naszej drużyny coraz bardziej wierzę w puchary :)
3
Przerabane? Nikt na dzieciaku nie bedzie wywieral presji i do niczego nie zmuszal :)
6
"Pedro na lewej, Suarez na środku... a Messi gdzie chce, wszędzie jest niebezpieczny." - haha wygrał komentator
0
Busi rozgrywa fenomenalne spotkanie :)
0
Ale my gramy w tym roku :OOO
10
Obyśmy sie nie przeliczyli, bo dużo osób już widzi wynik 5-0 i hattrick Messiego - nie powinniśmy lekceważyć Levante :)
1
Haha Barca zawsze odrabia, nie podraznia sie lwa!
0
Wszystkich moglismy miec... takie artykuly sa bezsensu.
67
Messi to najlepszy środkowy pomocnik, napastnik i prawyskrzydłowy - dłuuuuugo nie będzie takiego jak on :)
2
UEFA, LFP - masz na oficjalnych stronach
1
Zaliczyli tą 3 bramke Messiemu? Bo na oficjalnej stronie LFP ta bramka jest przypisana Leo.
1
coś Neymarowi dzisiaj nie poszło
0
Neymaaaaaaar i jego wykończenie w tym sezonie!
0
co Ty pier*olisz?
4
Szkoda sytuacji Neymara i Xaviego.
10
Co wyszliśmy z pressingu :O
0
a kibice Realu cieszą sie, że nie grają teraz z nami :D
0
co ten sedzia robi?!
0
Messi.. jak to jest geniusz!