gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TER STEGEN CO ZA RZEŹNIK! MOTM!
1
Messi coś ciągnie - koledzy psują, nie dziwie sie, że mu nie zależy za bardzo, mnie tutaj nosi a co dopiero Leo :P
2
ter Stegen rozgrywa naprawdę kapitalne zawody!
0
Jest w takim gazie i kontuzja? No co za pech..
3
To jest niewiarygodne, że takie Malmo daje sobie strzelić tyle bramek w LM - wstyd. A potem gadanie, że król Cristiano to egzekutor kompletny, jak potrafi strzelać tylko drużynom pokroju Getafe - gdzie był z PSG np?
4
Odezwał sie fan Realu, haha.
0
Kiedy zaczynają się KMŚ?
41
Tu sie z Busim nie zgodze, Lewandowskiemu do naszego Luisito jednak dużo brakuje. ;)
0
spokojnie, on tego nie czyta, a jak już czyta, to nie rozumie
0
Jaką Leo zgarnął nagrode na końcu?
34
Wygrywamy 6-1 z Romą... i mamy TYLKO 1zawodnika w team Of The week?
18
Jestem strasznie dumny z Sergiego Roberto, straszny progres chłopak zaliczył, a ta asysta... palce lizać! I jak widać, Enrique nie rzuca słów na wiatr, że grają Ci, którzy są w lepszej formie.
1
zapytaj Ronaldo ;)
0
Świetny Sergi Roberto!
1
Jordi 'po co przyjąć piłke' Alba...
1
wspominał również, że najlepiej mu sie 'klepie' z Roberto, wypowiedział bodajże te słowa po hattricku z Celticem.
2
Po cholere są te wrzutki? Żaden z naszych zawodników nie może wbiec na jakiś strzał z pierwszej piłki zza pola karnego? ŻADNA wrzutka nie wychodzi a oni nadal to samo...
7
Mathieu? Prosze Cie, ogladales Ty tamten sezon?
0
Strzelil druga bramke :)
1
Rakitic daje prowadzenie i ladna bramke, a ch*j z tym, trzeba ponarzekac...
0
Mysle ze dzisiaj Bate nie stawi duzego oporu xd
0
BYĆ MOŻE NAJLEPSZY NA ŚWIECIE? Co Ty wygadujesz...
0
Jakis ogorek a takie rzeczy wygaduje, zobaczymy na Camp Nou :)
27
Mimo nie najlepszej gry Pique w tym sezonie powinniśmy (my, kibice Barcelony) go w tych sytuacjach wspierać, no bo kto jak nie my? Może to przez to Gerardowi słabiej idzie? No cóż, w końcu Piquenbauer powróci.
11
Alves to jednak potrafił huknąć :D
0
SUAREEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
0
ROBERTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
ale jestem dumny z naszej strony! :D
0
Po prostu pytam o zdanie innych :)
0
Jak myslicie, Leo dostanie ZP mimo dwumiesiecznej przerwy? :| Dla mnie bez dwoch zdan, ale niestety wybieraja jakies pajace...