1

TER STEGEN CO ZA RZEŹNIK! MOTM!

1

Messi coś ciągnie - koledzy psują, nie dziwie sie, że mu nie zależy za bardzo, mnie tutaj nosi a co dopiero Leo :P

2

ter Stegen rozgrywa naprawdę kapitalne zawody!

0

Jest w takim gazie i kontuzja? No co za pech..

3

To jest niewiarygodne, że takie Malmo daje sobie strzelić tyle bramek w LM - wstyd. A potem gadanie, że król Cristiano to egzekutor kompletny, jak potrafi strzelać tylko drużynom pokroju Getafe - gdzie był z PSG np?

4

Odezwał sie fan Realu, haha.

0

Kiedy zaczynają się KMŚ?

41

Tu sie z Busim nie zgodze, Lewandowskiemu do naszego Luisito jednak dużo brakuje. ;)

0

spokojnie, on tego nie czyta, a jak już czyta, to nie rozumie

0

Jaką Leo zgarnął nagrode na końcu?

34

Wygrywamy 6-1 z Romą... i mamy TYLKO 1zawodnika w team Of The week?

18

Jestem strasznie dumny z Sergiego Roberto, straszny progres chłopak zaliczył, a ta asysta... palce lizać! I jak widać, Enrique nie rzuca słów na wiatr, że grają Ci, którzy są w lepszej formie.

1

zapytaj Ronaldo ;)

0

Świetny Sergi Roberto!

1

Jordi 'po co przyjąć piłke' Alba...

1

wspominał również, że najlepiej mu sie 'klepie' z Roberto, wypowiedział bodajże te słowa po hattricku z Celticem.

2

Po cholere są te wrzutki? Żaden z naszych zawodników nie może wbiec na jakiś strzał z pierwszej piłki zza pola karnego? ŻADNA wrzutka nie wychodzi a oni nadal to samo...

7

Mathieu? Prosze Cie, ogladales Ty tamten sezon?

0

Strzelil druga bramke :)

1

Rakitic daje prowadzenie i ladna bramke, a ch*j z tym, trzeba ponarzekac...

0

Mysle ze dzisiaj Bate nie stawi duzego oporu xd

0

BYĆ MOŻE NAJLEPSZY NA ŚWIECIE? Co Ty wygadujesz...

0

Jakis ogorek a takie rzeczy wygaduje, zobaczymy na Camp Nou :)

27

Mimo nie najlepszej gry Pique w tym sezonie powinniśmy (my, kibice Barcelony) go w tych sytuacjach wspierać, no bo kto jak nie my? Może to przez to Gerardowi słabiej idzie? No cóż, w końcu Piquenbauer powróci.

11

Alves to jednak potrafił huknąć :D

0

SUAREEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

0

ROBERTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

ale jestem dumny z naszej strony! :D

0

Po prostu pytam o zdanie innych :)

0

Jak myslicie, Leo dostanie ZP mimo dwumiesiecznej przerwy? :| Dla mnie bez dwoch zdan, ale niestety wybieraja jakies pajace...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?