gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spójrz na to z tej strony, że Enrique cały czas rotował pozostałą częścią zespołu - co mecz to inny skład, zaś Ancelotti praktycznie non stop wystawiał tą samą jedynastke. A co do trio MSN - było dużo meczy, w których odpoczywali "grając" gdzie często mając pewny wynik odpuszczali sobie granie na 100%.
117
Pique to prawdziwy Barcelonista, z krwi i kości.
0
to chyba nawet lepiej ;d
0
nie podobała Ci sie Barca Enrique? hahahha
0
Żebyśmy nie przegrali ligi z tak wielkiej przewagi punktowej, to będzie wstyd i kompromitacja. A ja już świętowałem mistrzostwo - jednak jestem głupi.
0
Jak można tak szybko roztrwonić taką wielką przewage punktową, no jak?!!
2
Szkoda, że trafiliśmy na Atleti - byłem pewny, że ta lepsza drużyna z Madrytu przeszłaby dalej nawet mając za przeciwnika Bayern.
1
hahaha, że co? Mieliśmy w grupie Bayer Leverkusen, Rome i BATE - to sa slabe zespoly? No juz pomijajac te BATE.
1
btw. bardzo fajną zmiane dał Sergi Roberto :D
4
Scenariusz jak wtedy, gdy Real dał na 1-1 w finale z Atletico. To było pewne, że Bayern odpali sie w dogrywce.
0
hahaha, to sie ceni! :D
0
Nie byłem pewny. Sezonowcem? Prosze Cie, człowieku XD
0
Już wiem, dzieki wszystkim za odpisanie ;d
1
Ronaldo od 2008 nie był zawsze TOP 3 świata :D
0
Luisito przydalyby sie z dwie brameczki no ;d
6
a my ja 6-1, wez pod uwage ich forme wtedy a teraz ;)
1
tak jest, ale Suarez ma 1 mecz mniej :)
5
E tam, mamy 9 punktów przewagi, jutro być może 12. Też jestem zły, że przegonił Luisito - ale jutro nasz napadzior na to odpowie.
0
Przecież niedawno każdy chciał żeby wykonywał je Suarez ;d
1
Kurde, chciałem żeby Suarez ustrzelił chociaż te dwie bramki - co jest z Luisito, niech powalczy o tego Złotego Buta. ;d
2
"wygrał" - mistrzu :)
0
Wie ktos czy mozna gdzies w Zakopanym obejrzec dzisiejszy mecz Barcy?
0
wyczułbyś może sarkazm, co?
0
powtarzasz sie ciągle :)
6
Widać, że nie za często oglądasz mecze ;) Trzeba być ślepym, żeby nie doceniać gry Ivana albo zapominać o jego piźnięciach zza 16.
1
roznica jest taka, ze Suarez wali bramke na 2-0 po 90 minutach ciezkiej gry, a Ronaldo wali na 3,4,8 do 0 gdzie mecz jest juz rozstrzygniety :)
0
nie, po prostu gra słabo :)
0
Mniejsza XD ale troche sie ździwiłem
0
z Levante gramy o 12 rano? :o
1
albo zrehabilitować się za karnego :)