0

Spójrz na to z tej strony, że Enrique cały czas rotował pozostałą częścią zespołu - co mecz to inny skład, zaś Ancelotti praktycznie non stop wystawiał tą samą jedynastke. A co do trio MSN - było dużo meczy, w których odpoczywali "grając" gdzie często mając pewny wynik odpuszczali sobie granie na 100%.

117

Pique to prawdziwy Barcelonista, z krwi i kości.

0

to chyba nawet lepiej ;d

0

nie podobała Ci sie Barca Enrique? hahahha

0

Żebyśmy nie przegrali ligi z tak wielkiej przewagi punktowej, to będzie wstyd i kompromitacja. A ja już świętowałem mistrzostwo - jednak jestem głupi.

0

Jak można tak szybko roztrwonić taką wielką przewage punktową, no jak?!!

2

Szkoda, że trafiliśmy na Atleti - byłem pewny, że ta lepsza drużyna z Madrytu przeszłaby dalej nawet mając za przeciwnika Bayern.

1

hahaha, że co? Mieliśmy w grupie Bayer Leverkusen, Rome i BATE - to sa slabe zespoly? No juz pomijajac te BATE.

1

btw. bardzo fajną zmiane dał Sergi Roberto :D

4

Scenariusz jak wtedy, gdy Real dał na 1-1 w finale z Atletico. To było pewne, że Bayern odpali sie w dogrywce.

0

hahaha, to sie ceni! :D

0

Nie byłem pewny. Sezonowcem? Prosze Cie, człowieku XD

0

Już wiem, dzieki wszystkim za odpisanie ;d

1

Ronaldo od 2008 nie był zawsze TOP 3 świata :D

0

Luisito przydalyby sie z dwie brameczki no ;d

6

a my ja 6-1, wez pod uwage ich forme wtedy a teraz ;)

1

tak jest, ale Suarez ma 1 mecz mniej :)

5

E tam, mamy 9 punktów przewagi, jutro być może 12. Też jestem zły, że przegonił Luisito - ale jutro nasz napadzior na to odpowie.

0

Przecież niedawno każdy chciał żeby wykonywał je Suarez ;d

1

Kurde, chciałem żeby Suarez ustrzelił chociaż te dwie bramki - co jest z Luisito, niech powalczy o tego Złotego Buta. ;d

2

"wygrał" - mistrzu :)

0

Wie ktos czy mozna gdzies w Zakopanym obejrzec dzisiejszy mecz Barcy?

0

wyczułbyś może sarkazm, co?

0

powtarzasz sie ciągle :)

6

Widać, że nie za często oglądasz mecze ;) Trzeba być ślepym, żeby nie doceniać gry Ivana albo zapominać o jego piźnięciach zza 16.

1

roznica jest taka, ze Suarez wali bramke na 2-0 po 90 minutach ciezkiej gry, a Ronaldo wali na 3,4,8 do 0 gdzie mecz jest juz rozstrzygniety :)

0

nie, po prostu gra słabo :)

0

Mniejsza XD ale troche sie ździwiłem

0

z Levante gramy o 12 rano? :o

1

albo zrehabilitować się za karnego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?