gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Mi sie mimo wszystko podoba gra Deulofeu, w końcu ktoś jest na tym prawym skrzydle, szarpie, ciągle jest pod grą, spróbuje dryblingu, strasznie często sie wraca i odbiera - no po prostu robi 'wiatr' na skrzydle, jego szybkość sie mega przydaje. Wydaje mi sie, że jak sie przełamie bramką to potem zacznie wszystko iść z górki, swoją walką i zaangażowaniem na to zasługuje.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Żeby wydobywać surowce musisz używać lepszych kilofow, najlepiej żelaznego, a jak nie, to kamiennego żeby wykopać żelazo na żelazny. Złotego się nie opłaca.
0
ktoś sie orientuje jaki numer będzie miał Vermaelen? :v
1
albo faktycznie ma racje i Cou nie przyjdzie. XD
0
A co jak ktoś lubi po prostu dobrze sie ubierać i mieć modna fryzurę? Nie każdy chlopak dbający o wygląd to pi*da, nie każdy lubi chodzic w dzwonach i niektórzy wola miec ułożone włosy/artystyczny nieład niz łeb ścięty na 3. Co do obowiązkowej służby, byłbym za, ale doskonale rozumiem tych co są przeciwni.
0
oni nie mieli Messiego, my mamy
0
To niezle działanie na szkodę klubu, haha wez się zastanow chłopie zanim cos napiszesz
0
Niech zarząd wykłada na niego tyle, ile chcą, bo negocjować to i tak nie potrafią a czas ucieka.
0
Też bym poprosił
0
Licze na 45minut Deulo i oby pokazał się z fajnej strony
0
Co jak co, ale mimo wszystko, zrobiło mi się meeega smutno podczas oglądania tego filmiku :/
1
Trzeba spytać takiego Isco, Modricia czy Ozila :D
0
Ma ofertę z Barcelony - to taki najważniejszy punkt. Poza tym, oferta stu milionów może namieszać w głowie zarządowi Liverpoolu, a wtedy Klopp będzie miał mało do powiedzenia.
39
Jak sprzedadzą za mała kwotę to byscie płakali jak to zarząd daje dupy, a jak zarząd chce wyciągnąć konkretne pieniadze za Munira, to tez sie sracie, masakra..
0
Komentarz usunięty
0
Zostaje, nie zostaje, koledzy z szatni, tatuś, 95%, 80% - już się odechciewa czytania tych bzdur, jedno jest pewne, media ostro zarabiają na tej szopce
25
No, na przykład za poprzedni sezon?
0
1. Nie jest istotna, ćwiczysz wtedy, kiedy masz czas.
2. Węglowodany przede wszystkim.
3. No tak jak ten ryż z kurczakiem + np. jakieś jabłko.
4. Najlepiej jakbyś sobie kupił odżywkę węglowodanowo-białkową, fajnie jest ją brać po treningu.
5. Zwykłą wode.
42
Zlatana ma typ żartobliwy, zaś Cristiano mówi całkiem poważnie
0
Siedze tu od paru lat, poza tym, teraz gra Barcelona, no i z tego co wiem to fanpage właśnie Barcy, więc po cholere nam tutaj opinia jakiegoś 'madridisty'?
1
wypad stąd
1
teraz tylko czekać aż jakiś pajac założy tutaj konto 'KIBIC JUVENTUSU' i będzie nam jakieś rozpraweczki serwował
0
Stegen - Mascherano Umtiti Mathieu - Alba Busquets Gomes Denis - Neymar Suarez Messi
2
1
polecam strasznie Ville, chociaż nie wiem jak sie spisze na napadzie, u mnie na ŚPO w formacji 4-3-3 wymiata, strzela na zawołanie
0
Gomes gra tak samo jak kiedyś Sergi Roberto, wydaje mi sie że problem leży głównie w psychice.
0
Wpierdzieli im brame i tyle będzie z ich gwizdów
7
Juz taki jeden tutaj byl, Kibic PSG, po remontadzie szybko zniknął :)
0
Pewnie chodziło o ten zakład, że jak strzeli dwie bramki PSG to może darować sobie mecz z Deportivo i polecieć na urodziny siostry xd