22

Mi sie mimo wszystko podoba gra Deulofeu, w końcu ktoś jest na tym prawym skrzydle, szarpie, ciągle jest pod grą, spróbuje dryblingu, strasznie często sie wraca i odbiera - no po prostu robi 'wiatr' na skrzydle, jego szybkość sie mega przydaje. Wydaje mi sie, że jak sie przełamie bramką to potem zacznie wszystko iść z górki, swoją walką i zaangażowaniem na to zasługuje.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Żeby wydobywać surowce musisz używać lepszych kilofow, najlepiej żelaznego, a jak nie, to kamiennego żeby wykopać żelazo na żelazny. Złotego się nie opłaca.

0

ktoś sie orientuje jaki numer będzie miał Vermaelen? :v

1

albo faktycznie ma racje i Cou nie przyjdzie. XD

0

A co jak ktoś lubi po prostu dobrze sie ubierać i mieć modna fryzurę? Nie każdy chlopak dbający o wygląd to pi*da, nie każdy lubi chodzic w dzwonach i niektórzy wola miec ułożone włosy/artystyczny nieład niz łeb ścięty na 3. Co do obowiązkowej służby, byłbym za, ale doskonale rozumiem tych co są przeciwni.

0

oni nie mieli Messiego, my mamy

0

To niezle działanie na szkodę klubu, haha wez się zastanow chłopie zanim cos napiszesz

0

Niech zarząd wykłada na niego tyle, ile chcą, bo negocjować to i tak nie potrafią a czas ucieka.

0

Też bym poprosił

0

Licze na 45minut Deulo i oby pokazał się z fajnej strony

0

Co jak co, ale mimo wszystko, zrobiło mi się meeega smutno podczas oglądania tego filmiku :/

1

Trzeba spytać takiego Isco, Modricia czy Ozila :D

0

Ma ofertę z Barcelony - to taki najważniejszy punkt. Poza tym, oferta stu milionów może namieszać w głowie zarządowi Liverpoolu, a wtedy Klopp będzie miał mało do powiedzenia.

39

Jak sprzedadzą za mała kwotę to byscie płakali jak to zarząd daje dupy, a jak zarząd chce wyciągnąć konkretne pieniadze za Munira, to tez sie sracie, masakra..

0

Komentarz usunięty

0

Zostaje, nie zostaje, koledzy z szatni, tatuś, 95%, 80% - już się odechciewa czytania tych bzdur, jedno jest pewne, media ostro zarabiają na tej szopce

25

No, na przykład za poprzedni sezon?

0

1. Nie jest istotna, ćwiczysz wtedy, kiedy masz czas.

2. Węglowodany przede wszystkim.

3. No tak jak ten ryż z kurczakiem + np. jakieś jabłko.

4. Najlepiej jakbyś sobie kupił odżywkę węglowodanowo-białkową, fajnie jest ją brać po treningu.

5. Zwykłą wode.

42

Zlatana ma typ żartobliwy, zaś Cristiano mówi całkiem poważnie

0

Siedze tu od paru lat, poza tym, teraz gra Barcelona, no i z tego co wiem to fanpage właśnie Barcy, więc po cholere nam tutaj opinia jakiegoś 'madridisty'?

1

wypad stąd

1

teraz tylko czekać aż jakiś pajac założy tutaj konto 'KIBIC JUVENTUSU' i będzie nam jakieś rozpraweczki serwował

0

Stegen - Mascherano Umtiti Mathieu - Alba Busquets Gomes Denis - Neymar Suarez Messi

2

trzymaj

1

polecam strasznie Ville, chociaż nie wiem jak sie spisze na napadzie, u mnie na ŚPO w formacji 4-3-3 wymiata, strzela na zawołanie

0

Gomes gra tak samo jak kiedyś Sergi Roberto, wydaje mi sie że problem leży głównie w psychice.

0

Wpierdzieli im brame i tyle będzie z ich gwizdów

7

Juz taki jeden tutaj byl, Kibic PSG, po remontadzie szybko zniknął :)

0

Pewnie chodziło o ten zakład, że jak strzeli dwie bramki PSG to może darować sobie mecz z Deportivo i polecieć na urodziny siostry xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?