0

Tak samo oczywiste, jak karny po ręce Marcelo?

21

Takie bycie obiektywnym na siłe jest mega irytujące kolego ;)

0

bo najprawdopodobniej to wymyślił jeden z tamtejszych użytkowników XD

0

hahaha XD

1

Takie coś nie powinno mieć miejsca. Klub powinien na to jak najszybciej zareagować, bardzo mi szkoda Deulofeu. :/

0

Niestety to wiem, dlatego tak sie wkur*iam :)

0

Lewy sie położył, czy Lewego położyli? To jest duża różnica.

5

polecam robić tak samo, chociaż mniej wkur*ienia na ten pełen farta klub z Madrytu

2

Żadnego nie powinno być? XDDDDD

19

In the first half, Bayern fans were singing "So that's how Madrid wins" after Bayern were denied two penalties.

nie wiem czy było, ale wrzucam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No mamy ból dupy bo taka jest prawda. No i tak, obwiniaj nas za to, że Barcelona odpadła w żałosny sposób z Romą XD

2

no tak średnio bym powiedział

0

taka sama sytuacja jak w meczu z Juventusem, ale zaraz obrońcy i honorowi fani naszej drużyny powiedzą, że Lucas miał czystą sytuacje i dlatego był gwizdek

0

Chłopaki, nie ma co sie łudzić, że Bayern awansuje ;p Szkoda robić sobie jakiekolwiek nadzieje, bo skończy sie jak zawsze, czyli Real sie jakoś prześliźnie/wciśnie do finału. Brakuje tylko bramki Ronaldo z karnego, na pustaka lub po jakiejś odbijance.

2

wydaje mi sie, że napisał tak o, symbolicznie - ale co ja moge wiedzieć w sumie

4

Zmienił Coutinho bo zapewne ten ma zagrać w finale PK ;)

13

Kuźwa z Sevillą potrafiliśmy w minute zrobić z 2-0 na 2-2, do końca sie łudziłem, że z Romą wbijemy jedną bramke... mija już kolejny dzień, a ja nadal mam ból tyłka.

0

Barca grająca tak jak w meczu z Roma przegrałaby z każdą 'lepszą' drużyną na świecie. Roma miała szczęście, że trafiła na taką drużynę jak my, bez jaj, bez walki - reszta drużyn które awansowały będą gryzły trawe i Rzymianie nic nie zdziałają. Oczywiście jest to moja opinia, może faktycznie zostane zaskoczony.

1

No niestety Roma to będzie chłopiec do bicia. :/

1

Musisz być bardziej wyrozumiały. Wielu z nas to wszystko bardzo zabolało. Przegraliśmy dwumecz z AS ROMA wygrywając 4-1 w pierwszym meczu, a na drugi dzień Juventus zrobił nam bardzo dużą nadzieje na chociaż delikatne przyćmienie naszej porażki, no i wszystko poszło sie walić, przez dość kontrowersyjnego karnego którego Ronaldo wykorzystał i jeszcze zacelebrował w tak bucowaty sposób nie okazując żadnego szacunku przeciwnikowi. Każdy po takich dwóch dniach ma prawo pisać głupoty w nerwach i maksymalnym wkur*eniu. :)

0

Nie wiem jak można wierzyć w karme, widząc, co wyprawia Real i Ronaldo od paru lat XD

0

ale Juventus nam robi spore nadzieje, masakra

26

Zobaczycie jaki Real wyjdzie zmotywowany po przerwie. Radze sie nie łudzić chłopaki i nie robić sobie nadziei, bo wiele razy tak było i nagle Ronaldo ładował bramy i koniec.

3

Roma jak trafi na Real to witamy królewskich finale. To jest dramat, będąc Barcelona odpadamy z takim klubem i to jeszcze będąc wyraźnie słabszym.. kompromitacja.

3

Zamiast wyjść ofensywnie z Dembele w pierwszym składzie, zagrać na 101% w pierwszej połowie atakując jak szaleni to Valverde wychodzi defensywie i każe bronić wyniku 4-1... wstyd! Jestem mega zawiedziony. :(

5

próbował, jako jeden z niewielu :)

0

Niby tak, ale praktycznie w każdym meczu tak jest, a Leo zawodzi praktycznie tylko właśnie na tym etapie ligi mistrzów

0

Uwielbiam Leo, dla mnie to zawodnik najlepszy w historii futbolu - ale boli mnie, że w kluczowym momencie ligi mistrzów po prostu nie istnieje :( tak samo było z Atletico, potem znowu z Atletico, Juventusem i teraz Roma, jestem ciekawy jaki jest tego powód

0

Zatkało mnie, nie mam nawet słów by opisać to, co sie właśnie wydarzyło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?