12

@T_TG saaaaay what

0

@escarabajo Bardzo slabiutko

0

@Mathew86 tutaj bardziej trwa dyskusja nt. stylu gry zespołu i poszczególnych zawodników czyt. Suarez xd

0

@Esio trener sie boi zdjąć Suareza, wygodniej mu właśnie zmienić Griezmanna który jest nowy w drużynie

1

gdyby Leo nie zauważał i nie podawał tylko do Suareza, to pewnie Dembele i Griezmann mieliby dzisiaj po bramce

0

@LuisSalvano nic nie usprawiedliwia Luisa ;p

0

@LuisSalvano nabił piłkarza przeciwnej drużyny ;p

0

Suarez trzy setki spartolone, czyli dzien jak codzien

3

szkoda tego Griezmanna :/

0

a Suarez mogl zabic mecz...

0

@format1977 spokojnie, jeszcze Leo ich wszystkich poprzegania

1

@Janiama Suarez 2 Zlote Buty, Lewandowski 0 XD W takie cos sie mozna bawic i bawic

1

@Janiama Suarez pilkarsko nie zbliza sie do Lewandowskiego? Juz nie bede pisal o Benzemie bo to juz wgl jakis absurd XD Bronisz sie tymi bramkami w Lidze Mistrzow, okej, Luis ma ich duzo mniej, ale za to moze pochwalic sie zdobyciem dwoch zlotych butow w erze Leo i CR, o ile sie nie myle, Lewy sie chyba nie pochwali? Suarez ciagnal Liverpool za uszy, sezon ktory wtedy zagral to wlasnie Lewy sie nigdy do takiego poziomu nie zblizyl, juz nie wspominajac sezonu kiedy Luis zdobywal zlotego buta strzelajac chyba 11 bramek w 3 meczach

0

tak ciezko podac Antkowi pilke?

0

Dembele to ja nie wiem co ma w glowie, po co on wgl podchodzil, skoro doskonale wiedzial, ze sedzia Lahoz to no sami sobie dokonczcie xd

0

@Odesseiron według wielu ludzi? a to dziwne bo baaaaardzo rzadko spotykam sie z takim twierdzeniem, ze Maradona > Leo

0

@LuisSalvano ja mam kilka modeli od nike, od air force niskich po wysokie, maxy 90 czy jeszcze inne, nike roshe runy itp - za każdym razem brałem ten sam rozmiar. Czasami było tak, że musiałem rozbić buta ale trwało to tak może z max tydzień czasu.

1

@LuisSalvano taki sam rozmiar weź

5

@kerouac van Dijk ma po prostu olbrzymi hajp, Leo powinien zdobyc ZP i tu nawet nikt nie powinien sie zastanawiac czy slusznie xd za rok holender nie bedzie brany pod uwage, bo ludzie znajda sobie innego "boszka" xd

0

chyba będzie trzeba

1

Co za katastrofa, od wczorajszego meczu przeglądałem La Ramble chyba z 184140410419 razy, pocieszając sie, że nie tylko ja tak jestem wkurzony i smutny jednocześnie, to jest chore, ale szukałem/szukam tu cały czas jakiegoś wsparcia - do czego ta Barca mnie doprowadziła ;p Nie moge uwierzyć w to co sie stało, nagle nasza cała 11 przestała grać, a Coutinho który potrafi lutnąć z 30 metrów po oknie petarde, nagle mając piłke na 15 metrze kopie jakiegoś farfocla prosto w Allisona... to jest niewytłumaczalne, jestem ciekawy kiedy pogodze sie z tą porażką

0

oby tylko Leo zagrał

3

szkoda, ze Leo nie dziabnal chociaz jednej brameczki zeby temu Mbappe choc tycke odskoczyc ;p

1

no ale Messi w lidze zapewne bedzie sie oszczedzal, a Mbappe i PSG nie maja o co grac to chociaz zagraja pod zlotego buta dla Kyliana

1

łezka to powinna sie kręcić jakbyśmy przegrywali 2-0 po katastrofalnej grze

2

Pique w formie to TOP3 stoperów na świecie

1

Pianista.

0

i w Duo Cafe.

1

co sie dzieje z nami w Lidze Mistrzow od 3 lat? przeciez to jest chore, Messi po fazie grupowej nagle nie jest soba i przestaje strzelac, Suarez to Suarez ale no cala druzyna nie potrafi zrobic nawet 1 ladnej kombinacyjnej akcji

2

co sie dzieje z Messim po fazie grupowej w Lidze Mistrzów? ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?