0

@XaviHeart to czlowiek ktory duzo zarabia nie ma prawa miec uczuc?

1

szkoda tego Griezmanna, skrzywdzili go kupujac go do Barcelony, w kazdym innym klubie gralby pierwsze skrzypce po 90min w meczu, tutaj niestety nie pasuje i po ludzku jest mi przykro

0

@Cochise dlaczego widzimy to my, a sztab trenerski nie?

3

@BarcaInfo jak Pique tak gada to co mamy sobie myslec my, kibice? wystarczylo zebysmy wygrywali swoje to Real nie musialby nic tracic

1

juz chyba wolalem jak byl ten zakaz rozgrywania meczow, czlowiek chociaz spokojnie chodzil spac a nie myslal o tej kretynskiej grze Barcelony

6

jak to drazni, kolejny trener co jest obsrany zdjac Suareza z boiska, gdzie jest Fati ktory moglby robic przewage 1n1 na skrzydle?

1

jezu Suarez Ty kalkomanie

8

Jak Suarez takie cos marnuje to na pewno tu 3 pkt nie bedzie

1

szkoda tego Messiego tylko, nie ma z kim chlop grac z przodu

2

Setien nie widzi, ze nic nie idzie? Moze jakies zmiany?

0

jak mozemy byc tak niedokladni i bez pomyslu na gre

0

@AmigoBlancos i co tam jeszcze ciekawego?

4

@PatrychoO wlasnie nie

8

@ProMILs Nie martw sie, miałem podobnie i koniec koncow nie obejrzalem go do konca

3

@neymarjr_143 przeciez to fejk XD

0

@Hiacynk nieliczni zrozumieja xd

0

@vangoor dzieki!

@Avada Kedavra zgadzam sie ale nic nie poradze :/

@Colon jeszcze kilku szukam

1

jutro ide na 18 kuzyna i nie bede mogl obejrzec meczu, znacie moze jakas stronke gdzie bez zaspoilerowania wyniku obejrze sobie mecz na drugi dzien?

1

@Kamil92 takiego Cou z pierwszego pol roku u nas

0

ale bym sobie takiego Cou u nas poogladal teraz

0

jak myslicie, co bedzie z Fatim? w sensie, uda mu sie zrobic wielka kariere? na 9 brak mu fizycznosci i dobrego ustawiania sie, z kolei na skrzydlo brakuje mu ciut szybkosci, bardzo cieszy fakt, ze jest mlody i ma czas na rozwoj, ale boje sie, ze skonczy na wypozyczeniu jak sciagniemy jakas topke do ataku, a stamtad malo kto do nas wraca

1

skad sie biora tacy ludzie

slabe statystyki w LM? say what

0

@AmigoBlancos oryginalnie

1

@SuperVegeta Wy sobie jaja robicie? Jeszcze sie zdziwicie, ale wystarczy chwile poczekac na jakies show Leo i takie choragiewki pozmieniaja bardzo szybko swoje zdania

17

@palindrom1 Olympique Lyon? Manchester United? Liverpool? Tottenham? Borussia? Mozna wymieniac i wymieniac, a z reszta szkoda czasu na Ciebie

1

@Katalończyk 99 wydaje mi sie, ze to przez ostatnie wielkie kompromitacje, takie 4-0 na Anfield czy 3-0 z Roma, zostawily pietno nie tylko na pilkarzach ale tez na nas, kibicach

1

@hoeniker glupota totalna

0

@Kurkmen co za bzdury XD

1

ale ten vinicus jest slaby i irytujacy, jeszcze nam bramke strzelil, chlop poza szybkoscia nie ma nic

1

niewykorzystane sytuacje zrobily swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?