gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@XaviHeart to czlowiek ktory duzo zarabia nie ma prawa miec uczuc?
1
szkoda tego Griezmanna, skrzywdzili go kupujac go do Barcelony, w kazdym innym klubie gralby pierwsze skrzypce po 90min w meczu, tutaj niestety nie pasuje i po ludzku jest mi przykro
0
@Cochise dlaczego widzimy to my, a sztab trenerski nie?
3
@BarcaInfo jak Pique tak gada to co mamy sobie myslec my, kibice? wystarczylo zebysmy wygrywali swoje to Real nie musialby nic tracic
1
juz chyba wolalem jak byl ten zakaz rozgrywania meczow, czlowiek chociaz spokojnie chodzil spac a nie myslal o tej kretynskiej grze Barcelony
6
jak to drazni, kolejny trener co jest obsrany zdjac Suareza z boiska, gdzie jest Fati ktory moglby robic przewage 1n1 na skrzydle?
1
jezu Suarez Ty kalkomanie
8
Jak Suarez takie cos marnuje to na pewno tu 3 pkt nie bedzie
1
szkoda tego Messiego tylko, nie ma z kim chlop grac z przodu
2
Setien nie widzi, ze nic nie idzie? Moze jakies zmiany?
0
jak mozemy byc tak niedokladni i bez pomyslu na gre
0
@AmigoBlancos i co tam jeszcze ciekawego?
4
@PatrychoO wlasnie nie
8
@ProMILs Nie martw sie, miałem podobnie i koniec koncow nie obejrzalem go do konca
3
@neymarjr_143 przeciez to fejk XD
0
@Hiacynk nieliczni zrozumieja xd
0
@vangoor dzieki!
@Avada Kedavra zgadzam sie ale nic nie poradze :/
@Colon jeszcze kilku szukam
1
jutro ide na 18 kuzyna i nie bede mogl obejrzec meczu, znacie moze jakas stronke gdzie bez zaspoilerowania wyniku obejrze sobie mecz na drugi dzien?
1
@Kamil92 takiego Cou z pierwszego pol roku u nas
0
ale bym sobie takiego Cou u nas poogladal teraz
0
jak myslicie, co bedzie z Fatim? w sensie, uda mu sie zrobic wielka kariere? na 9 brak mu fizycznosci i dobrego ustawiania sie, z kolei na skrzydlo brakuje mu ciut szybkosci, bardzo cieszy fakt, ze jest mlody i ma czas na rozwoj, ale boje sie, ze skonczy na wypozyczeniu jak sciagniemy jakas topke do ataku, a stamtad malo kto do nas wraca
1
skad sie biora tacy ludzie
slabe statystyki w LM? say what
0
@AmigoBlancos oryginalnie
1
@SuperVegeta Wy sobie jaja robicie? Jeszcze sie zdziwicie, ale wystarczy chwile poczekac na jakies show Leo i takie choragiewki pozmieniaja bardzo szybko swoje zdania
17
@palindrom1 Olympique Lyon? Manchester United? Liverpool? Tottenham? Borussia? Mozna wymieniac i wymieniac, a z reszta szkoda czasu na Ciebie
1
@Katalończyk 99 wydaje mi sie, ze to przez ostatnie wielkie kompromitacje, takie 4-0 na Anfield czy 3-0 z Roma, zostawily pietno nie tylko na pilkarzach ale tez na nas, kibicach
1
@hoeniker glupota totalna
0
@Kurkmen co za bzdury XD
1
ale ten vinicus jest slaby i irytujacy, jeszcze nam bramke strzelil, chlop poza szybkoscia nie ma nic
1
niewykorzystane sytuacje zrobily swoje