1

@mientusek1407 i teraz, przy tych wszystkich topowych nazwiskach, wchodzi taki nastoletni Ansu Fati i robi roznice, wiec da sie, da - teraz pytanie, czy to psycha im siada czy co? Ale po tych wszystkich blamazach, cos w szatni siedzi i ciezko bedzie to wykurzyc

14

@pele1282 szkoda chlopa, no ale w tym klubie nie powinno byc sentymentow, jak psycha siada i juz pol roku grasz slabo, no to musimy sie pozegnac

0

@mientusek1407 moze brak odpowiednich ludzi w sztabie szkoleniowym ktorzy nie potrafia wykrzesac z zawodnikow pelnego potencjalu, jak to robi np. taki Klopp czy Guardiola

0

gadaja o tej walce, analizowaniu, a zmian nie widac od miesiecy

1

@Zip zaraz Ci napisza, ze sie nie znasz na pilce, a Koeman jest dobrym trenerem tylko kadre ma zalosna

0

@Thomas99PL no za duzo opcji nie mamy, ale biore kazda w ciemno, zamiast Pana Nazario

0

@Thomas99PL pierwsze zmiany w postaci Pjanicia i Braithwaite go podsumowaly dzisiaj

1

ludzie broniacy Koemana bronia sie tym, ze przeciez mielismy tyle klarownych sytuacji i to nie wina trenera, ze Lengletowi odcina prad - ok, zgodze sie. Ale te sytuacje to byly glownie dlatego, ze indywidualnymi umiejetnosciami zjadamy Cadiz, ale jezeli chodzi juz o styl gry, na Camp Nou, z druzyna ktora traci w lidze najwiecej goli, no to styl gry jest tragiczny, no i kogo za ten styl, ktory nie zmienia sie od pol roku, winic?

0

poza 11 jeszcze gorsi niestety

1

@norbi77 zajebiste zmiany przy wyniku 1-0 Pedriego i Busiego, to pewnie tez brak winy Koemana?

3

po co bylo wyjsc dwoma skrzydlowymi, mobilnym Puigiem, sprobowac w pomocy zagrac Pedri Puig Frenkie (a nie wybaczcie, zbyt ofensywnie jakis spec powie), przeciez to jest CADIZ podejmowane na Camp Nou... litosci, wierzylem w tego trenera, ale porazki z kazdym lepszym przeciwnikiem oraz dzisiejszy sklad na ten mecz po kompromitacji z PSG 1-4, tragedia to jakas jest, jeszcze wpuszcza Braithwaite XD

5

czego sie czepiacie przeciez to sezon przejsciowy i remis u siebie z Cadiz nie powinien nikogo dziwic XDDDDDDDD

1

szybko nas Barcelonka ostudzila z marzeniami o mistrzostwie

0

po cholere wpuszczac tego Braithwaite, nie lepiej ogrywac mlodych?

2

@Hanok zebys sie nie zdziwil ;p

2

@Mns21 az zal patrzec na te niektore komentarze nade mna, chyba sie zapomnialo ile Pique dal nam radosci, moze troche wiecej szacunku "kibice"

0

chcielismy zeby ktos krzyknal, sprobowal przemowic do pilkarzy ciut agresywniej - Pique sprobowal, na co Grizz mu krzyczy zeby sie zamknal, co jak co, ale do takiej legendy jaka jest Pique u nas, powinien miec wiecej szacunku, jestem ciekawy jak zareagowalby na taka sytuacje Puyol

2

czemu nie moglismy przegrac powiedzmy 1:2, w rewanzu przegrac albo zremisowac chociaz z 1:1/2:2 i po prostu odpasc ale bez wstydu na caly swiat - sezon przejsciowy ok, ale 4:1 u siebie nawet w takim sezonie nie powinno miec miejsca, do cholery my mamy takiego Leo w skladzie... a z reszta szkoda strzepic, ciekawe kto za rok nas upokorzy na skale swiatowa, co sie z tym klubem stalo

39

@Quavosk Dembele imo

0

@busquets5 Złap mnie jeśli potrafisz, Split, Pamiec Absolutna, Na skraju jutra, Prawo Zemsty - to tak na szybko

0

@Janiama z asystami jak z bramkami, moga byc zwykle, piekne itd

0

alez przyjemnie ogladalo sie ten mecz! takiej goleady zdecydowanie mi brakowalo w ostatnim czasie

77

normalny sezon, normalny terminarz - Dembele kontuzjowany

pokrecony sezon, ciezki sezon, kontuzje co chwile - Dembele zdrowy

wtf xd

4

@pax eleven jest tak samo zalosne jak wiekszosc 'kibicow' tutaj, ktorzy szydza, wyzywaja i sprzedaja Busiego

9

drugi mecz z rzedu pokazujemy charakter, to cieszy!

0

po co wgl wystawiac tego Braithwaite, niech juz wystawia Trincao to moze odpali

24

@bigguy123 przyszedl Pan Maruda

8

@Timishiru1337 ostatnio tego charakteru brakowalo w lidze mistrzow ;)

25

Puig mimo zalecenia Koemana zeby udal sie na wypozyczenie, postanowil zostac, walczyc o sklad i minuty, mimo, ze nie dostaje ich wiele to zawsze ma usmiech na twarzy, nie narzeka, wchodzi robi swoje - mam nadzieje, ze to bedzie przyszlosc Barcelony, jak ktos nie docenia jego umiejetnosci, to moze charakter doceni

3

@SinMistico My do 85minuty bylismy slabszymi na boisku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?