0

my naprawde chcemy wygrac walke o mistrzostwo, grajac z Atleti, dwoma mlodzikami w srodku, Moriba i Pedrim?

0

@KORTIS jak dla mnie pewniakami by byli właśnie Leo, Alba, de Jong no i zastanawiałem sie nad Antoine, Pedrim i Busquetsie

0

Jakby miała powstać drużyna sezonu La Ligi, jakich piłkarzy Barcelony byście w niej umieścili? Chociażby nawet na ławce rezerwowej tej ekipy - ja sam zastanawiam sie czy by było tam miejsce dla Griezmanna, co myślicie?

0

@Encore a na treningach to co sie robi? :D

2

@cat_r37 Rozumiem Cie doskonale, aczkolwiek Aguero pewnie przyszedlby jako uzupelnienie niz fundament skladu, a jakby faktycznie sie nie sprawdzil, to pewnie jakis klub z MLSu wylozylby troche pieniazkow (pewnie kwoty niezbyt duze) i by sie go pozbyto. Ale prawda jest taka, ze chcialbym go widziec u nas ze wzgledu na to, jaka sympatia darze tego zawodnika i zawsze chcialem go u nas zobaczyc, dlatego patrze bardziej przez rozowe okulary.

2

@cat_r37 jednak Aguero to Aguero, kto wie czy sie akurat u nas nie odbuduje? tymbardziej ze za darmo transfer - ma 32 lata, gdyby kazdy skreslal zawodnika (topowego) w tym wieku, bo urazy itp itd, to taki Zlatan wlasnie by siedzial na emeryturze od paru lat, a chlop ciagnie Milan

0

@FCBparasiempre akurat nie dziwie sie Maradonie

11

@kuz nie no to jest zart? przyrownywac Braitha do Aguero?

9

@KamilZ no klocilbym sie

0

@Nieznajomy nie, Foden nie ma wiekszego talentu niz Messi

0

@zenoowity kapitan bez opaski :)

2

@RosjaninBut mozliwe, ale jest pilkarzem Barcelony wiec z automatu mu kibicuje, no i jest to troche przykre, ze zamiast sprobowac chlopaka troche odbudowac, to tez od pol roku siedzi i nie gra, ewidentnie bedac odsunietym od zespolu, po ludzku go szkoda, bo pamietam jak oglosili jego transfer do nas, jak swietowal z rodzina przejscie do swojego klubu marzen, a tu cyk 'kosa'? z trenerem xd

19

Troche drazniace u naszego trenera jest to, ze skresla zawodnikow i praktycznie robi ciagle te same, przewidywalne zmiany - wiem, ze Puig ma tu wielu przeciwnikow, ale uwazam, ze chlopak posyla czasami genialne podania za plecy obroncow, jest dynamiczny i mega uzdolniony technicznie, a skoro jest taki zalosny taktycznie, to od tego chyba jest sztab szkoleniowy, zeby rozwijac zawodnika, a nie spawac do lawki. Podobnie z innymi, nie chce mi sie wierzyc ze Pjanic jest az tak slaby, zeby nawet nie byc branym pod uwage do wejscia na 5minut, jestesmy strasznie ograniczeni jezeli chodzi o zmienianie przebiegu meczu zmianami, a Moriba tez ostatnio slabiej.

0

Jestem ciekawy czy coś sie wydarzyło wewnątrz klubu, bo aż dziw bierze, że Dembele tak mało ostatnio gra

4

@LuisSalvano Ty Griezmanna :P

1

@Ghazul3293 nie widziales, przed chwila skasowal kontre Valencii

1

Duzo osob (w tym ja) po meczu z Valladoid gdzie wyszarpalismy 1-0 w 90min meczu pisalo: 'takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo', zas po wczorajszej porazce pisze sie 'takimi meczami przegrywa sie mistrzostwo', to w koncu jak to bedzie? :D

4

Ja nie rozumiem jednego, czemu jak jest 1-0, niektorym nie idzie, to dlaczego Koeman nie robi zmian, przeciez wpuscilby takiego Dembele, Desta czy Araujo i juz by byla dawka mocy na druga polowe a nie stagnacja i gra na alibi

0

@QUNJ poczytaj komentarze na la rambli, niektorzy wierza, niektorzy nie - a ja akurat chcialem spytac danego uzytkownika o jego zdanie nt. ewentualnego zdobycia majstra przez nas, co do reszty Twojego komentarza to sobie daruje xd

1

@SkN Jak dostalismy gonga na 1-1, to chlopaki dostali paralizu i wszystko sie posypalo

1

@Hanok Najgorszy to raczej Sergi Roberto, najlepszy Busquets, co do tego co zawiodlo... sam nie wiem

0

@VeB 1899 no wlasnie wiem i tez sie tego boje, ale nie chce o tym glosno mowic :D

2

@VeB 1899 ale nie wygraja wszystkiego, ciezki terminarz, kontuzje, zmeczenie, przede wszystkim to martwmy sie o siebie ;p

0

@QUNJ Skoro sam Frenkie przyznal w wywiadzie, ze po bramce na 1-1 cos im siadlo w glowach, to ja nie moge dyskutowac o mentalu naszych zawodnikow? I jak to jest z tym, ze raz jest, a raz go nie ma? A skoro nie chciales zadawac pytania, to mogles sobie darowac calkowicie, a nie bawisz sie w docinki, uzytkowniku

0

@Rewolucja123 wierzysz w mistrza dla nas?

1

@Pogba Do tej pory sie glowie co ten Koeman

5

@macio_944 nie rozumiem tez, jak przy takiej kontroli meczu, wyniku 1-0, mozna dac sie nadziac na taka glupia kontre - a co do mentalu, ja juz nie wiem, robia comebacki w PK, szarpia wina z Valladoid, a potem takie cos z Granada

0

@macio_944 albo dopadł nas wkoncu kryzys, w sumie od poczatku roku gralismy naprawde fajnie

0

@masq mam bardzo podobnie

59

Dawno nie zabolała mnie tak porazka, moze dlatego, ze po przebojowym wygraniu pucharu krola, odrobieniu takiej straty punktowej do Atleti, myslalem, ze dzisiejszy mecz bedzie formalnoscia, a tu taki solidny kop w ryj - niby czlowiek przezyl juz te wszystkie kompromitacje w LM i powinien byc uodporniony, no ale kurde jak robia taka nadzieje na majstra a potem takie cos... szukam pozytywow i staram sie miec nadzieje, ze jeszcze to ugramy, ale dzis chyba znowu cos peklo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?