1

pewnie jak będzie mecz Real vs Granada, biali będą wygrywać, a my tu będziemy wyzywać wszystko i wszystkich, jak my mogliśmy z takimi ciołkami przegrać :D

1

@Kamiloza91 według mnie zgubimy jeszcze punkty my, Real i Atleti

20

Dest chociaż jak coś spartoli, to dzięki swojej szybkości może to nadrobić i nadgonić rywala, a Roberto jak coś spartoli... no to sami wiecie

0

W pierwszej czy nawet w drugiej połowie momentami mieliśmy tyle miejsca, a nic z tego nie wykorzystaliśmy, to jest jakiś dramat...

1

@LuisSalvano jaki Griezmann? XDD

1

setka Messiego z pierwszej polowie tak boli

6

ale tym meczem damy kopa mentalego dla Atleti i Realu

0

ale kurde jest mi przykro

0

co sie wydarzylo z Leo w drugiej polowie?

6

Roberto pieknie zawali to, co chlopaki buduja od stycznia w lidze

0

@dariooo nie mow hop

8

Most successful passes in La Liga

de Jong: 2253

Dani Parejo: 2133

Busquets: 2018

Koke: 1869

Alba: 1828

Toni Kroos: 1788

0

@Ghotti a moim zdaniem nie minal, mam nadzieje, ze Roberto zostanie z nami na jeszcze troche lat, super rezerwowy, ale wiadomo jak to z tym sprzedawaniem na rambli XD

6

@Rewolucja123 ter Stegen już tyle razy ratował sytuacje 1n1, że chyba jednak wie, jak to robić, a tym razem, Chukwueze zachował sie kapitalnie i nie wyszło :)

4

@Chaoss zawdzięczamy mu 3 punkty, nic więcej nie trzeba opisywać

2

@masq a niby nie miał? już bez przesady

0

Roberto zgubil motoryke odkad wrocil po kontuzji

3

przesadzacie z tym Pedrim, wcale nie jest aż tak fatalny i słaby jak niektórzy piszą, gra po prostu przyzwoicie

1

@koziar Akurat Suarez miał doskonała gre cialem, warunki fizyczne tez mial dobre, a do tego mial wszystko inne, co uczynilo go do bycia najlepsza 9 w historii Barcy - na koncu mu siadla motoryka

6

Bardzo fajny gest Leo, ale i tak mam ból dupy, że nie załadował tego hattricka, liczyłem na to :/

5

szkoda mi tego Minguezy :/

1

@AmigoBlancos nie dogoni

7

@Roobo już rzygam tymi narzekaniami na francuza, zamiast ciagle go sprzedawac, moze pociesz sie troche zwyciestwem w pucharze

16

fajnie, ze to w koncu rywalom braknie paliwa, a nie nam :D

30

@BarcaInfo morda az sama sie cieszy, cos pieknego! ale brakowalo takiej szczerej radosci

0

@tristan87 hahaha i glownie widac mlodziakow

0

warto zwrocic uwage na Lengleta i jego zwyzke formy

0

myslicie, ze Antoine z nami zostanie, czy odejdzie po sezonie?

2

@AmigoBlancos to niezle szukanie wymowek, chyba logiczne, ze dziwnie sie bedzie ogladalo klasyk na boisku przeznaczonym dla Castilli, a nie na takim Camp Nou czy Santiago Bernabeu

3

jak to mawiano, takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?