gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pewnie jak będzie mecz Real vs Granada, biali będą wygrywać, a my tu będziemy wyzywać wszystko i wszystkich, jak my mogliśmy z takimi ciołkami przegrać :D
1
@Kamiloza91 według mnie zgubimy jeszcze punkty my, Real i Atleti
20
Dest chociaż jak coś spartoli, to dzięki swojej szybkości może to nadrobić i nadgonić rywala, a Roberto jak coś spartoli... no to sami wiecie
0
W pierwszej czy nawet w drugiej połowie momentami mieliśmy tyle miejsca, a nic z tego nie wykorzystaliśmy, to jest jakiś dramat...
1
@LuisSalvano jaki Griezmann? XDD
1
setka Messiego z pierwszej polowie tak boli
6
ale tym meczem damy kopa mentalego dla Atleti i Realu
0
ale kurde jest mi przykro
0
co sie wydarzylo z Leo w drugiej polowie?
6
Roberto pieknie zawali to, co chlopaki buduja od stycznia w lidze
0
@dariooo nie mow hop
8
Most successful passes in La Liga
de Jong: 2253
Dani Parejo: 2133
Busquets: 2018
Koke: 1869
Alba: 1828
Toni Kroos: 1788
0
@Ghotti a moim zdaniem nie minal, mam nadzieje, ze Roberto zostanie z nami na jeszcze troche lat, super rezerwowy, ale wiadomo jak to z tym sprzedawaniem na rambli XD
6
@Rewolucja123 ter Stegen już tyle razy ratował sytuacje 1n1, że chyba jednak wie, jak to robić, a tym razem, Chukwueze zachował sie kapitalnie i nie wyszło :)
4
@Chaoss zawdzięczamy mu 3 punkty, nic więcej nie trzeba opisywać
2
@masq a niby nie miał? już bez przesady
0
Roberto zgubil motoryke odkad wrocil po kontuzji
3
przesadzacie z tym Pedrim, wcale nie jest aż tak fatalny i słaby jak niektórzy piszą, gra po prostu przyzwoicie
1
@koziar Akurat Suarez miał doskonała gre cialem, warunki fizyczne tez mial dobre, a do tego mial wszystko inne, co uczynilo go do bycia najlepsza 9 w historii Barcy - na koncu mu siadla motoryka
6
Bardzo fajny gest Leo, ale i tak mam ból dupy, że nie załadował tego hattricka, liczyłem na to :/
5
szkoda mi tego Minguezy :/
1
@AmigoBlancos nie dogoni
7
@Roobo już rzygam tymi narzekaniami na francuza, zamiast ciagle go sprzedawac, moze pociesz sie troche zwyciestwem w pucharze
16
fajnie, ze to w koncu rywalom braknie paliwa, a nie nam :D
30
@BarcaInfo morda az sama sie cieszy, cos pieknego! ale brakowalo takiej szczerej radosci
0
@tristan87 hahaha i glownie widac mlodziakow
0
warto zwrocic uwage na Lengleta i jego zwyzke formy
0
myslicie, ze Antoine z nami zostanie, czy odejdzie po sezonie?
2
@AmigoBlancos to niezle szukanie wymowek, chyba logiczne, ze dziwnie sie bedzie ogladalo klasyk na boisku przeznaczonym dla Castilli, a nie na takim Camp Nou czy Santiago Bernabeu
3
jak to mawiano, takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo? :D