2

@Kwiatek67 Ty chyba miales zamkniete w ostatnich latach XD

8

Ci co chca zmiany Leo, puknijcie sie w glowe XD kto jak nie on uratuje nam mecz, kto zrobi cos z niczego? chlop od paru lat daje nam 3 punkty robiac czasem wszystko samemu a Wy go chcecie zdjac po slabych 45min xd

0

żałosny Tottenham psuje kupon

1

@pax jak zwykle w punkt

4

tyle razy sie urywał ansu i 0 prostopadłych piłek do niego, ja nie wiem.. totalny brak ryzyka

0

ale bym sobie takiego Fatiego poogladal

1

@rademenes myslalem, ze bedzie Puig 12, Araujo 4, ten pasozyt 25 i tyle, a tu niespodzianka

0

jakby jakims cudem przyszedl do nas w zimie Depay, to moze sprzatnac 9 od Braithwaite, czy bedzie musial sobie przwydziac jakies 25? mam duze przywiazanie do numerow (tak wiem dla niektorych to zabawne/zalosne) i drazni mnie taki legendarny numer u przecietnego rezerwowego, powinien dalej miec ta 19

0

@Bobo25 a co ma wiek do ekscytacji roznymi rzeczami? bez przesady, juz nie macie sie o co czepiac

1

@cat_r37 udzielam sie bo ogladalem wszystkie trzy mecze po 90minut, nie potrzebuje dodatkowych indywidualnych analiz, zeby stwierdzac czy ktos gral slabo czy dobrze

0

@kibic1899 Jak dla mnie Griezmann nie gra na skrzydle, gra bardziej prawego ofensywnego pomocnika, ale nawet jesli gra stricte na prawym skrzydle, majac lepsza lewa noge, nie potrafi sie odnalezc, to nic mu nie pomoze przestawianie go na 9, bo tam tez nic nie da 'super' od siebie. Chyba niewypal transferowy, szkoda bo lubie Antka, a to 3 trener ktory probuje go dobrze ustawic

9

@Rewolucja123 jakiego Ty ryzyka oczekujesz? chlop asystuje to powiesz, ze 'prosto', chlop strzeli to powiesz, ze na farcie XD i jak Cie tu kontrargumentowac? myslisz, ze ludziom sie chce odpalac mecz na nowo i analizowac wszystkie zagrania danego zawodnika? gra dobrze i na pewno nie slabiej od Grieza, widzi to trener, wiekszosc la rambli, ale nie spec od analiz

0

@messi564 moze chce odzyskac srodek pola?

1

@AmigoBlancos czasami da sie Ciebie czytac, a czasami jestes tak mega irytujacy, po co takie rzeczy wypisywac na stronie dot. Barcy i specjalnie wdawac sie w glupie dogryzanie?

0

@kibicsportu myslisz, ze PSG sprzeda Mbappe?

0

@wierbafcb no mi tak samo

53

warto zwrocic kto zapieprzal z 16 do bramkarza zeby naprawic swoj blad i szybko zaczac rozegrywac akcje, nasz Ansu

6

alez Fati jest dynamiczny

0

jakie macie oczekiwania wzgledem Ansu w nadchodzacym sezonie?

1

@GIGAKOKS zastanawiam sie po co Luis Juventusowi, i oby Barca go nie puscila za darmo..

0

@masq po 1 miesiacu silowni? jeszcze te slynne, stereotypowe 'odzywki' XD no prosze Cie

1

@QuaReL gorszego blamazu niz 8-2 nie obejrzymy, mlodzi by tak zapier biegali, ze moze i umiejetnosci by braklo i wrzucilby nam ktos 3, ale charakteru i walki na pewno nie

1

ciekawe jak zareaguje Leo, gdyby odszedl do takiego City i nic nie wygrał XD

0

@messi564 chociaz na rok, bo smutne bedzie odejscie naszej legendy po takim meczu jak ten z Bayernem, szkoda tylko, ze Luis sie nie zgodzi na takie cos (tak mi sie wydaje)

0

obysmy nie zatesknili za Luisem, bo wiadomo motoryka mu siadla, ale ustawianie sie i inteligencja boiskowa pozostala, to ile on robi z przodu roboty samym poruszaniem sie to glowa mala - no ale coz, jest mi smutno, oby jakos ta dziure po nim zalatali. (imo jeszcze oficjalnie nie odszedl) chociaz, byloby swietnie jakby zgodzil sie na duze obciecie zarobkow i role jokera, no ale w to szczerze watpie

0

@Rudi35 ja mam tak na imie i nie narzekam ;p

11

ale szybko zapominacie ile zrobil dla nas Leo i jak genialnym jest zawodnikiem - chlop nie ma ani trenera ani zawodnikow z ktorymi moglby grac na swoim poziomie, ale tak, obwiniajcie go o wszystko XD zenada

0

@masq dorzuciłbym Pique, Roberto i Busiego zeby pelnili funkcje rezerwowych

0

Bardzo chcialbym odejscia Vidala, gosc gra w 1 skladzie tylko dlatego, ze placze i wymusza to w wywiadach.

Zaloze sie, ze przed meczem tez mial
jakas rozmowe z Setienem, zeby ten mu dal grac w 1 skladzie, bo przeciez On 'zna Bayern, chce sie zemscic i bedzie walczyc za 15' - okej, ale moze w ostatnich 15minutach. To jest chore, zeby zawodnicy wymuszali swoja gre przez gadanie, a nie granie... pewnie nie tylko z Vidalem tak jest.

A wez teraz tych dziadkow posprzedawaj, masakra. Przyjdzie trener z 'jajami', posadzi stara gwardie, przegra jeden mecz i znowu wroci do starej gwardii, a jak nie, to go zapewne zwolnia. No coz, trzeba wierzyc w lepsze jutro.

0

wszedl Fati i juz zyje skrzydelko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?