0

a Real juz zaciera raczki

0

a mialo byc tak pieknie...

1

na 100% chlopaki wiedza, ze tezeba to wygrac i daja z siebie wszystko, ale bardzo czesto w takich meczach za bardzo sie chce i nie wychodzi :/

27

zaczyna sie sedziowanie przeciwko nam w kluczowym momencie kiedy mozemy nadrobic punkty do Atleti? nowe, nie znalem

4

co oni jacys obsrani nasi

1

@Kgorecki2500 pewnie sztab szkoleniowy ma lekkie obawy przez to, że ostatnio co wracał, to wypadał i teraz są dwa razy bardziej ostrożniejsi w kwestii jego gry od pierwszych minut

0

@TheNekro94 doskonale o tym wiem, ale prawda też jest taka, że jak dziś byśmy przerżnęli, to dopiero byłaby klapa, podłamanie psychiczne przed klasykiem, ucieczka białych w tabeli - dlatego dziś mimo, że rozumiem tych, co chcą oszczędzać Franka i Leo, to nie narzekam na skład, i wydaje mi sie, że Koeman myśli podobnie (albo nie i gadam bzdury)

0

@maatiixx skoro nie wnosi aż tyle to gry, to czemu aż tak koniecznie trzeba go oszczędzać na el clasico? xd

9

nie narzekajcie, ten mecz jest tak samo ważny jak ten z Madrytem, czym sie różnią ewentualne dzisiejsze 3 punkty, od tych za tydzień? po co ryzykować? wychodzimy once de gala, staramy sie szybko wyjść wysoko na prowadzenie i ewentualnie wtedy można zdjąć zagrożonych kartkami

0

@socha piłka do Desta?

0

dawno sie tyle nie łapałem za głowe podczas meczu Barcelony z zszokowania jak oni grają ;o

1

@SinMistico kto wie, może jeszcze sie nam za to zrewanżuje i wprowadzi nas po lige mistrzów w przyszłości

1

obecnie najlepszy lewy obrońca na świecie - Jordi Alba, nawet z tym nie handlujcie

1

ja pierdziele juz wolalbym 1-1 niz to, ze kupon wchodzi...

0

@Katalonbar imo Grizzy

0

myslicie, ze Lewy zblizy sie do 50 Messiego?

0

@pele1282 broni u nas

2

ja bym sie nie pozbywal Dembele, chlopak tez potrzebuje obok siebie klasycznej 9, fakt, zmascil tyle sytuacji ze glowa mala, sam go nawyzywalem przed TV, ale wymiencie mi realne wzmocnienia na skrzydlo lepsze od francuza, poza tym, nad wykonczeniem moze popracowac, wazne ze dochodzi do sytuacji

1

Leo dal nadzieje na remontade... i ja zabral ;p

11

alez zapachnialo Iniesta

0

tak myslalem, ze po karnym nietrafionym przez Leo siadzie mu psycha, a jak i mu, tak wszystkim...

0

ja pierdziu Atleti zdobywa cenne 3 punkty, lipa, liczylem na jakis remis :/

0

@Herato a gdyby babcia miala wasy

2

odechcialo sie wszystkiego kurwa po tej sytuacji z obrona Ocamposa

10

Dembele czyli jak spieprzyc 2 sytuacje 100%

1

ależ meczycho rozegrał Busquets!

0

@wojopancer a Brazylia 1-7 Niemcy czy chociazby z tego sezonu Aston Villa 7-2 Liverpool? ale tak, rozumiem o co Ci chodzi i sie z tym zgadzam

4

@Rewolucja123 no i po co Ty tak drazysz o tym de Jongu, wez moze sie za jakiegos innego zawodnika bo to sie robi nudne i irytujace

0

Ja bym sprobowal z Puigiem w miejsce Pedriego, zas tego drugiego przesunac wyzej w miejsce Braithwaite, a tego zdjac i nie wpuszczac juz wiecej

16

Wolalbym kogokolwiek z Barcy B, zeby sie ogrywal, pokazal - np. Collado, Konrad a nie jakis Braithwaite bez jakiejkolwiek przyszlosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?