0

coraz ciezej wierzyc w lepsza przyszlosc z Koemanem na lawce

1

jak sie ogladalo tyle lat Xaviego i Inieste, to trzeba troche 'zmniejszyc' oczekiwania wzgledem innych pomocnikow

23

jak ja nienawidze konfliktu miedzy trenerem a zawodnikiem... to oczywiste, ze Koeman nie daje minut Puigowi celowo i zlosliwie

1

@Bartek22 na szczescie ma 18 lat i troche czasu zeby rowniez i to dofliszowac, bo co jak co, ale go na to stac

1

fajnie, ze Koeman zauwazyl brak skrzydlowych i ustawil wyzej naszych bocznych obroncow, ktorzy maja gaz w nogach i moga rozszerzac fajnie gre i pokazywac sie na skrzydle

1

znowu sytuacje Grizz ma na 3-1, to nie przyjmie/potknie/nie zauwazy/zle przyjmie i chwile pozniej jest 2-2

2

chlop obraca sie wrzuca byle gdzie i ktos sie znajdzie i jest 2-2, no co za dramat

1

@Dertinho no co Ty mordo, czerwona dla Griezmanna jak nic za takie oszukiwanie

5

@Pertezm przeciez w ostatnim czasie Leo wykonywal karne niemalze idealnie

7

1

po co te raczki kladl na Griezmannie? taka sama glupota lewego obroncy Valencii, jak Lengleta podczas el clasico, wtedy nazwaliscie to sprytem Ramosa

2

Alba nie potrafi nic poza podaniem? Sprobowac wejsc w drybling, nie wiem, cokolwiek czasem innego niz te podania do rywali

1

az cztery 10 na boisku a nie ma
komu wyjsc do podania i rozegrac, tragedia

5

wydaje mi sie, ze Wy bardziej przezywacie akcje z twitterem BarcaInfo, niz On sam cale glosowanie ;d

0

nie wiem czy da sie dalej bronic Koemana

2

@kuz szczegolnie z Betisem gralismy lepiej bez Leo

0

@VenoM Jaka patologia XD taki typ rozrywki, jednym sie podoba, drugim nie

0

@donleo12 ze co prosze?

9

jak sobie pomysle, ze nie bede ogladac Fatiego przez 3 miesiace - tragedia, jeden z nielicznych zawodnikow robiacych 'show' na boisku, ale jak sie okaze, ze to sie poprzeciaga od 3 do 5/6 miesiecy to... rece opadaja, jak latwo i szybko czlowiekowi moze zbrzydnac wizja sezonu

4

Pedri co ma zelazne pluca chlop

1

juz wolalbym Antka do konca

2

nie no to juz pech jest

4

jak dzis przegramy/zremisujemy to sytuacja w lidze bedzie slaba, nie mowiac tragiczna xd

0

@chavez ja mam i polecam

0

@Bykunn nie wyglada nawet na szybkiego :/

0

jakim cudem Barca ma slabsze kontraataki od Dynamo Kijow?

0

@Rewolucja123 ale co by mial 2 asysty to jego

8

Dest juz mogl miec 2 asysty, genialne pilki do Pedriego

0

@Kwiatek67 co za debilne porownanie z Ronaldinho, co z tego ze mlodszy nie bedzie jak chlop jest najgrozniejszy z calej naszej druzynie nawet jakby gral ze zlamana noga

2

@Abominacja asysty, kluczowe podania, ogolny wplyw na caloksztalt gry? bramki nie sa wyznacznikiem, gra slabo ale jak na siebie, chcialbym zeby inni zawodnicy mieli tak slaba forme jak Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?