gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coraz ciezej wierzyc w lepsza przyszlosc z Koemanem na lawce
1
jak sie ogladalo tyle lat Xaviego i Inieste, to trzeba troche 'zmniejszyc' oczekiwania wzgledem innych pomocnikow
23
jak ja nienawidze konfliktu miedzy trenerem a zawodnikiem... to oczywiste, ze Koeman nie daje minut Puigowi celowo i zlosliwie
1
@Bartek22 na szczescie ma 18 lat i troche czasu zeby rowniez i to dofliszowac, bo co jak co, ale go na to stac
1
fajnie, ze Koeman zauwazyl brak skrzydlowych i ustawil wyzej naszych bocznych obroncow, ktorzy maja gaz w nogach i moga rozszerzac fajnie gre i pokazywac sie na skrzydle
1
znowu sytuacje Grizz ma na 3-1, to nie przyjmie/potknie/nie zauwazy/zle przyjmie i chwile pozniej jest 2-2
2
chlop obraca sie wrzuca byle gdzie i ktos sie znajdzie i jest 2-2, no co za dramat
1
@Dertinho no co Ty mordo, czerwona dla Griezmanna jak nic za takie oszukiwanie
5
@Pertezm przeciez w ostatnim czasie Leo wykonywal karne niemalze idealnie
7
@Piotr,1985 XDDD
1
po co te raczki kladl na Griezmannie? taka sama glupota lewego obroncy Valencii, jak Lengleta podczas el clasico, wtedy nazwaliscie to sprytem Ramosa
2
Alba nie potrafi nic poza podaniem? Sprobowac wejsc w drybling, nie wiem, cokolwiek czasem innego niz te podania do rywali
1
az cztery 10 na boisku a nie ma
komu wyjsc do podania i rozegrac, tragedia
5
wydaje mi sie, ze Wy bardziej przezywacie akcje z twitterem BarcaInfo, niz On sam cale glosowanie ;d
0
nie wiem czy da sie dalej bronic Koemana
2
@kuz szczegolnie z Betisem gralismy lepiej bez Leo
0
@VenoM Jaka patologia XD taki typ rozrywki, jednym sie podoba, drugim nie
0
@donleo12 ze co prosze?
9
jak sobie pomysle, ze nie bede ogladac Fatiego przez 3 miesiace - tragedia, jeden z nielicznych zawodnikow robiacych 'show' na boisku, ale jak sie okaze, ze to sie poprzeciaga od 3 do 5/6 miesiecy to... rece opadaja, jak latwo i szybko czlowiekowi moze zbrzydnac wizja sezonu
4
Pedri co ma zelazne pluca chlop
1
juz wolalbym Antka do konca
2
nie no to juz pech jest
4
jak dzis przegramy/zremisujemy to sytuacja w lidze bedzie slaba, nie mowiac tragiczna xd
0
@chavez ja mam i polecam
0
@Bykunn nie wyglada nawet na szybkiego :/
0
jakim cudem Barca ma slabsze kontraataki od Dynamo Kijow?
0
@Rewolucja123 ale co by mial 2 asysty to jego
8
Dest juz mogl miec 2 asysty, genialne pilki do Pedriego
0
@Kwiatek67 co za debilne porownanie z Ronaldinho, co z tego ze mlodszy nie bedzie jak chlop jest najgrozniejszy z calej naszej druzynie nawet jakby gral ze zlamana noga
2
@Abominacja asysty, kluczowe podania, ogolny wplyw na caloksztalt gry? bramki nie sa wyznacznikiem, gra slabo ale jak na siebie, chcialbym zeby inni zawodnicy mieli tak slaba forme jak Leo