0

@DonAndresFCB nikt nie jest w stanie zawsze byc w pelni zmotywowanym

1

@Wajper moglby miec juz asyste gdyby Griz mial lepszy celownik

2

@AmigoBlancos ter Stegen wpuszcza duzo bramek, czy to oznacza, ze Tibo > Marc? xd

0

mielismy tyle sytuacji na bramki a jest 2-1 i nerwy

0

czyzby Grizi z bohatera do zera?

0

@norbi77 ja bym powiedzial, ze jednak juz po 30 minucie zaczelismy grac dobrze :D

0

@pax powiedzialbym raczej, ze Arthur widoczny, szczegolnie uruchomil sie po 20 minutach pierwszej polowy

0

@HansLanda warto, ja osobiscie nie narzekam i nie odczulem zbytnio tego 'spadku' poziomu serialu

1

@pax cieszy Frenkie :)

58

ale co jak co trzeba pochwalic naszych, zwyciestwo na trudnym terenie i az dwa razy musielismy gonic wynik, brawa za walke i 3 punkty, swiat na krytyce sie nie konczy

3

Rakitic za takie cos to ja nie wiem co powinien dostac

0

@MrShakira ogladasz mecz?

3

@Artsss https://zapodaj.net/9bf4f93aaaa32.jpg.html

z pozdrowieniami od dziewczyny :D

27

pozdrowienia z trybun Camp Nou! Vamos!

31

pozdrawiam La Ramble z prawdziwej La Rambli :D

0

@jeyx77x sprobuj biotebal

0

@BOSSS85 w tym sezonie dosc czesto

1

nie mamy skrzydlowych niestety

32

fajnie, ze gosc widzi co jest nie tak i otwarcie mowi o tym nam (kibicom), dzieki czemu wiemy, ze wie i widzi gdzie jest problem tak jak my badz podobnie

nawiazujac do valverde i jego wysuniemy wnioski

0

przeciez takie mecze nie maja sensu

3

@ShawnC a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci

0

@jaras121 co sie stalo, opowiadaj

2

@MateuszJrk e tam, przeciez nie bede sie wstydzil swoich lez, szczegolnie przed swoja dziewczyna, chlopaki tez placza ;p

1

@BarcaaVEB taak, oczywiscie we dwoje :)

62

Panowie, musze sie tym z wami podzielic (pochwalic ;p) - wlasnie wrocilem ze spaceru po Zakopanem, na ktorym dziewczyna oznajmila mi, ze wraz z mama maja dla mnie prezent. Pokazuja mi telefon a na nim bilety do Barcelony wraz z biletami na mecz z Levante na Camp Nou, wlasnie pierwszy raz sie rozplakalem z takiego powodu. Chyba najlepsza niespodzianka w moim zyciu a zdecydowanie najlepszy prezent urodzinowy! Nie wiem nawet jak dziekowac.. ;p

1

@Gibbon_FCB szkoda Valverde, ciekawe jakby to wszystko sie potoczyło gdyby nasze gwiazdy nie obsrały sie na Anfield

0

@CalcioFan moglbys powiedziec cos wiecej?

0

tragedia, Barca zero motywacji

0

@Bartinho kupilem sobie na oficjalnej stronie nike, sorki za tak pozna odpowiedz ;p

0

@Bartinho ja mam koszulke Messiego sprzed sezonu i w tym postanowilem postawic na Frenkiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?