gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB nikt nie jest w stanie zawsze byc w pelni zmotywowanym
1
@Wajper moglby miec juz asyste gdyby Griz mial lepszy celownik
2
@AmigoBlancos ter Stegen wpuszcza duzo bramek, czy to oznacza, ze Tibo > Marc? xd
0
mielismy tyle sytuacji na bramki a jest 2-1 i nerwy
0
czyzby Grizi z bohatera do zera?
0
@norbi77 ja bym powiedzial, ze jednak juz po 30 minucie zaczelismy grac dobrze :D
0
@pax powiedzialbym raczej, ze Arthur widoczny, szczegolnie uruchomil sie po 20 minutach pierwszej polowy
0
@HansLanda warto, ja osobiscie nie narzekam i nie odczulem zbytnio tego 'spadku' poziomu serialu
1
@pax cieszy Frenkie :)
58
ale co jak co trzeba pochwalic naszych, zwyciestwo na trudnym terenie i az dwa razy musielismy gonic wynik, brawa za walke i 3 punkty, swiat na krytyce sie nie konczy
3
Rakitic za takie cos to ja nie wiem co powinien dostac
0
@MrShakira ogladasz mecz?
3
@Artsss https://zapodaj.net/9bf4f93aaaa32.jpg.html
z pozdrowieniami od dziewczyny :D
27
pozdrowienia z trybun Camp Nou! Vamos!
31
pozdrawiam La Ramble z prawdziwej La Rambli :D
0
@jeyx77x sprobuj biotebal
0
@BOSSS85 w tym sezonie dosc czesto
1
nie mamy skrzydlowych niestety
32
fajnie, ze gosc widzi co jest nie tak i otwarcie mowi o tym nam (kibicom), dzieki czemu wiemy, ze wie i widzi gdzie jest problem tak jak my badz podobnie
nawiazujac do valverde i jego wysuniemy wnioski
0
przeciez takie mecze nie maja sensu
3
@ShawnC a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci
0
@jaras121 co sie stalo, opowiadaj
2
@MateuszJrk e tam, przeciez nie bede sie wstydzil swoich lez, szczegolnie przed swoja dziewczyna, chlopaki tez placza ;p
1
@BarcaaVEB taak, oczywiscie we dwoje :)
62
Panowie, musze sie tym z wami podzielic (pochwalic ;p) - wlasnie wrocilem ze spaceru po Zakopanem, na ktorym dziewczyna oznajmila mi, ze wraz z mama maja dla mnie prezent. Pokazuja mi telefon a na nim bilety do Barcelony wraz z biletami na mecz z Levante na Camp Nou, wlasnie pierwszy raz sie rozplakalem z takiego powodu. Chyba najlepsza niespodzianka w moim zyciu a zdecydowanie najlepszy prezent urodzinowy! Nie wiem nawet jak dziekowac.. ;p
1
@Gibbon_FCB szkoda Valverde, ciekawe jakby to wszystko sie potoczyło gdyby nasze gwiazdy nie obsrały sie na Anfield
0
@CalcioFan moglbys powiedziec cos wiecej?
0
tragedia, Barca zero motywacji
0
@Bartinho kupilem sobie na oficjalnej stronie nike, sorki za tak pozna odpowiedz ;p
0
@Bartinho ja mam koszulke Messiego sprzed sezonu i w tym postanowilem postawic na Frenkiego :D