1

@BarcaInfo zmiana trenera w polowie sezonu gdzie bylismy liderami + po dobrym lecz pechowym meczu z Atleti to byl strzal w stope zarzadu, ktory powinien wymienic sam siebie. Widac, ze Leo do nich nawiazuje

0

@Kamiloza91 o ile Leo zagra

0

@SHIBA teraz tylko czekac az ten pajac Ramos po zdobyciu mistrzostwa bedzie słać docinki w strone Barcelony

0

@Hiacynk dalej jest ciekawie, to tylko dwie bramki

7

widze Real, mam odruch wymiotny

1

Leo, chociaz jedna bramka

1

co to sie dzieje, ze ja tesknie za Ernesto

0

@SonBarcaGoku w tym sezonie i tak mistrz przegrany, to chociaz trofeum indywidualne dla Leo mnie delikatnie pocieszy, poza tym, zawsze chce zeby Messi zgarnial wszystko jak leci

0

@MESSIah16 licze na jego bramki juz od paru meczy ale mu nie idzie, cos boje sie, ze Leo nic nie strzeli i to Benzema go przegoni, ale obym nie mial racji

0

@Herato nie mowmy hop

17

jeszcze niech Benzema zgarnie tytul krola strzelcow Messiemu, to juz wgl bedzie pieknie..

1

@Fali ze skórka!

0

Czyzby Benzema przegoni Leo w bramkach?

0

kolejny mecz Leo bez gola?

3

@mekston tez zwrocilem na to uwage, ale tak to jest jak Messi musi wszystko robic sam i czai sie na 30 metrze od bramki rywala aby rzucic jakas pile za obrone

1

tak sobie myslalem, fajnie jakby Leo w koncu strzelil cos z gry, tak czekam czekam i doczekac sie cos nie moge, ale zapomnialem, ze mu nikt ostatnio nie potrafi stworzyc sytuacji (oprocz Roberto dzisiaj)

0

fajnie jakby Messi cos dziubnal dzisiaj, niech odskakuje Benzemie

3

nie no ten trener to sobie jaja robi? Griezmanna?

7

po co ten Vidal?

0

czyzby kolejny mecz Leo bez gola z gry?:/

3

tak sie ucieszylem z bramki Leo... oby cos jeszcze ustrzelil

1

wow, zmiany, wynik, styl - co sie dzisiaj dzieje?

10

Vidal gra bo jak nie gra to ciagle placze w mediach spolecznosciowych i wywiadach jaki to on chcialby czuc sie wazny... tez moglby odejsc, powoli zaczyna robic sie to irytujace i blokuje rozwoj mlodych - on powinien za nich ewentualnie wchodzic w 70minucie

1

@MichalZZZ Wikingowie

2

druga polowe przegral Setien

0

ale co Griezmann dal zmiane

2

Umtiti wez Ty idz w las

0

po mistrzostwie

1

@monsterrize chcesz miec inna opinie na sile, czy jak?

1

oby Benzema nie przegonil Leo w klasyfikacji strzelcow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?