gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo zmiana trenera w polowie sezonu gdzie bylismy liderami + po dobrym lecz pechowym meczu z Atleti to byl strzal w stope zarzadu, ktory powinien wymienic sam siebie. Widac, ze Leo do nich nawiazuje
0
@Kamiloza91 o ile Leo zagra
0
@SHIBA teraz tylko czekac az ten pajac Ramos po zdobyciu mistrzostwa bedzie słać docinki w strone Barcelony
0
@Hiacynk dalej jest ciekawie, to tylko dwie bramki
7
widze Real, mam odruch wymiotny
1
Leo, chociaz jedna bramka
1
co to sie dzieje, ze ja tesknie za Ernesto
0
@SonBarcaGoku w tym sezonie i tak mistrz przegrany, to chociaz trofeum indywidualne dla Leo mnie delikatnie pocieszy, poza tym, zawsze chce zeby Messi zgarnial wszystko jak leci
0
@MESSIah16 licze na jego bramki juz od paru meczy ale mu nie idzie, cos boje sie, ze Leo nic nie strzeli i to Benzema go przegoni, ale obym nie mial racji
0
@Herato nie mowmy hop
17
jeszcze niech Benzema zgarnie tytul krola strzelcow Messiemu, to juz wgl bedzie pieknie..
1
@Fali ze skórka!
0
Czyzby Benzema przegoni Leo w bramkach?
0
kolejny mecz Leo bez gola?
3
@mekston tez zwrocilem na to uwage, ale tak to jest jak Messi musi wszystko robic sam i czai sie na 30 metrze od bramki rywala aby rzucic jakas pile za obrone
1
tak sobie myslalem, fajnie jakby Leo w koncu strzelil cos z gry, tak czekam czekam i doczekac sie cos nie moge, ale zapomnialem, ze mu nikt ostatnio nie potrafi stworzyc sytuacji (oprocz Roberto dzisiaj)
0
fajnie jakby Messi cos dziubnal dzisiaj, niech odskakuje Benzemie
3
nie no ten trener to sobie jaja robi? Griezmanna?
7
po co ten Vidal?
0
czyzby kolejny mecz Leo bez gola z gry?:/
3
tak sie ucieszylem z bramki Leo... oby cos jeszcze ustrzelil
1
wow, zmiany, wynik, styl - co sie dzisiaj dzieje?
10
Vidal gra bo jak nie gra to ciagle placze w mediach spolecznosciowych i wywiadach jaki to on chcialby czuc sie wazny... tez moglby odejsc, powoli zaczyna robic sie to irytujace i blokuje rozwoj mlodych - on powinien za nich ewentualnie wchodzic w 70minucie
1
@MichalZZZ Wikingowie
2
druga polowe przegral Setien
0
ale co Griezmann dal zmiane
2
Umtiti wez Ty idz w las
0
po mistrzostwie
1
@monsterrize chcesz miec inna opinie na sile, czy jak?
1
oby Benzema nie przegonil Leo w klasyfikacji strzelcow