gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke tak, tak, tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan hawk miałem okazje być w listopadzie, jak Ci sie podoba Budapeszt?
0
@robsesh gdzie tu jest zwalanie na sedziego? mamy klaskac i cieszyc sie, zd nam nie gwizdnal 100% karnego?
2
i najsmieszniejsze jest to, ze taki pajac sedziowski nie bedzie mial zadnych konsekwencji za takie cos XD
0
ty kuro sedziowska
0
@Bartek22 to trzeba cieszyc sie, ze wyszly chociaz dwa i trzymac kciuki zeby ta serie bardzo dobrych meczow podtrzymal, a nie na wszystko patrzec w sposob negatywny :)
15
jakim cudem Ronaldo po takim sezonie jest w TOP3 jeszcze z tak duza iloscia glosow, a Leo rok temu byl w TOP5 bedac najlepszym indywidualnie pilkarzem na swiecie? (bramki, asysty itp)
0
alez Firpo dzisiaj drewniane nogi
0
@ViscaBarca123 raczej bedzie ciezko zeby dostal szanse na pozycji napastnika, bo raz nie mamy zadnego skrzydlowego a dwa Valverde jak wiemy nie lubi stawiac zawodnikow na ich ulubionych pozycjach
0
@Cochise ktos tu szybko zapomnial o tym jak grał Busi w swojej najlepszej formie
3
@Wichurek mimo, ze szanuje bardzo Lewandowskiego, w obecnej formie jest najlepsza 9 na swiecie, ale drazni mnie juz ten hype na niego i robienie z niego pilkarza lepszego niz Leo i wreczanie zlotej pilki XD zgadzam sie w stu procentach
1
@Cochise wszystko zależy od formy, raz ma ja Suarez, obecnie Lewy, nagle odpali Kane, potem Aguero i tak to sie toczy - wedlug mnie Luis dalej jest w gronie najlepszych 9
52
przeciez Messi pokazal odrazu po wstaniu ze nic nie bylo...
3
@Chaoss Messi sie przerzucil na jakas inna dyscypline?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Manieslaw jest na PS4 czy tylko PC?
5
@norbi77 też to zauważyłem, Griezmann jest bardzo często pomijany, a jak wraca właśnie ze spalonego po nieotrzymanym podaniu można dostrzec wyraźne poirytowanie na jego twarzy - zespół ewidentnie mu nie pomaga, Antek powinien dostawać dużo więcej piłek, bo jak ma sie wpasować do teamu, nie mając zaufania od partnerów z drużyny?
1
@JORD10 wydaje mi sie, że pokonamy Borussie, gorzej z Interem
19
szkoda tego de Jonga
3
skoro mają udzielać takich wypowiedzi, niech przestaną wychodzić do dziennikarzy, chociaż jak człowiek nie będzie znał ich zdania, to sie może troche połudzić, że piłkarze widzą to samo co my, czyli, że drużyna jest w kryzysie i jest tu potrzebny nowy bodziec = nowy trener
0
@Rewolucja123 też miałem taką nadzieje, po grze ze Slavia na wyjezdzie, po meczu z Levante.. można wymieniać i wymieniać
3
@kuz nie moge czytać takich wypowiedzi, to jest takie drażniące
0
@Cvzx no nie wiem, dla mnie kadra jest naprawde bardzo mocna, brakuje tylko skrzydłowego, no i nie rozumiem zakupienia Griezmanna, którego rzuca sie na lewo i prawo
6
Arsène Wenger: “Barça plays as a team in crisis because the game is too slow, without dynamism and very individualistic in the final meters. In addition, every time they lose the ball, they easily offer a counterattack because they fail to reduce the space to the opponent.”
dawać go do Barcelony
0
z tym Vidalem na ataku to jakis zart, nie wierze w tego trenera, nie da sie gorzej ustawic druzyny
0
wytlumaczy mi ktos czemu Vidal gra na ataku?
3
nie no to jest tragedia
2
@Witekk10 ze niby znowu bedzie walka o Neymara w przyszlym okienku transferowym?