gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w sumie masz racje, sorki
3
jak można wejść na boisko i po prostu spier*olić cztery 100% sytuacje?
0
to wina Valverde, że Leo nie trafił karnego, setki, a potem Suarez spartolił 3 setki? tu powinno być z 4-0
1
jak takie narzekające dziady są irytujące, no masakra, weź idź spać i nie oglądaj jak Ci sie nie podoba
0
to niezły z Ciebie kibic
38
całkiem śmieszne
1
Nie ma co porównywać torebek i ciuchów do telefonów, a kwota 20 tysięcy euro a tysiąc euro to też jest mimo wszystko przepaść ;d Tak jak kolega wyżej, byłem mega przeciw apple, ale zobaczyłem go u mojej dziewczyny, potem kupiłem sam i teraz nigdy w życiu nie chciałbym wrócić do androida. Ludzie którzy biorą telefon na raty niech sobie biorą, najwyraźniej według nich taki telefon jest tego warty - dla mnie aż tak to nie, no ale nie wszyscy mają takie same podejście. No a skoro kupują go, bo ma ten 'znaczek', to ten znaczek musiał sobie wyrobić bardzo dobrą opinie, a takiej na byle gównie nie wyrobisz ;p
2
okej, masz swoją opinie, ja mam swoją, ale nie rozumiem po co dodawać teksty typu, że sie naśmiewasz z posiadaczy najnowszych iphonów ;d nie rozumiem też dlaczego konkurencja ma to samo za dużo mniejsze pieniądze, a mimo wszystko, ludzie biorą drogie iphony? gdyby były takie do dupy i przepłacone, to nie schodziłyby tak łatwo, a apple nie byłoby takie, jak to ktoś nazwał, 'prestiżowe'
9
założe sie, że nigdy nie byłeś posiadaczem iphona XD jak kogoś stać, to czemu ma sobie żałować kupno telefonu od apple? bo jakiś dzban będzie go wyśmiewał, żeby sie podwartościować? sam korzystam i jestem mega zadowolony, śmiga aż miło, nie zacina, aparat to już naprawdę wyższy level - nie bez powodu są dość drogie
6
Alaba drugi, Alba 3? XD
2
To jest smutne, ze musiales ludziom wytlumaczyc o co Ci chodzilo z "porownaniem" legendarnego duetu do Ivana ;d Ciekawe spojrzenie na sytuacje Valverde, fajnie napisane i wyrozniajace sie sposrod calego narzekania na trenera
0
David Villa.
0
Juventus prezentuje za to kozacki styl, pyk na 1-0 i bronimy do końca XD
0
poczytaj sobie o treningu full body, w google jak wpiszesz trening full body to będziesz mieć pare 'startowych' planów ;p
1
kup jej jakąś fajną bluzę (jak nie wiesz jaką to proponuje czerwona z vansa, levisa, adasia) - sam zamierzam kupić, albo jakąś fajną bielizne calvina kleina z jakąś mniejszą fajną poduszką :D kup coś żeby jej to zostało a nie słodycze które zje i ich nie będzie :D
18
powołał takiego Sakho i Ramiego, a Lengleta nie?
0
Komentarz usunięty
0
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek pisał o jakimś zawodniku 'bierzemy go' - poza tym, widząc już miliardowy post o rzekomym zainteresowaniu Barcelony Krzysiem, skomentowałem to tak a nie inaczej :) rzygać się chce jak umiejętności Polskich zawodników są zawyżane i po paru bramkach robi się z nich kij wie kogo, to samo tyczy sie francuzów i innych belgów
0
Co Ty chłopie dajesz, po prostu widziałem go w akcji i wiem, że to nie jest napastnik dla Barcelony - i nie obchodzi mnie to, że nie jest francuzem i jest Polakiem XD No ale tak, nie podoba mi sie styl jakiegoś Polaka to 'kurła antyrodak gdyby to był francuz to już byś mu dawał złotą piłke' XD żałosne
1
gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem
2
nie no szanujmy sie
2
https://pl.pinterest.com/pin/ASahCii2Lb8EaerNYkWCYKuQHqm9NQeXbHj4CodyNrQl5ntGCy2cL6U/
0
To oryginalny pad?
21
Nie rozumiem gadania, że Real został tak upokorzony, bo nie było Cristiano, no i wgl, że Barca bez Messiego - no problem, a Real bez Ronaldo - big problem XD Jak gnoiliśmy ich 5-0, 3-0, 4-0 to pozapominali, że Maszyna była wtedy na boisku? No w sumie zagrał tak, jakby go nie było, więc może faktycznie zapomnieli?
3
a Ty nie masz nic innego do roboty niż pisanie komentarzy? jak ja nienawidze takiego durnego wtrącania sie w to, co ktoś ma zamiar oglądać, grać... dramat
0
Bylem pare razy, szczegolnie pamietam jak bylem w kinie na finale CL kiedy gralismy z Juve - kozacka atmosfera, darlem morde po bramkach niesamowicie (ze mna polowa sali, bo druga polowa za Juve) goraco polecam isc na mecz do kina :)
0
rozstrzelal sie ostatnio
0
Więcej tych znaków zapytania, więcej
0
Ja to rozumiem - chodzi mi po prostu, że nie ma sensu wyzywać tych co sie z tego śmieją zza monitora. Co innego, jak ktoś by sie śmiał, widząc taką sytuacje na żywo - tu akurat kontrolny jakiś byłby wskazany :)
2
pewnie dlatego, że nie udało mu sie zdobyć Ligi Mistrzów, no i wiadomo, Mou troche konfliktów stworzył w szatni - to pewnie jakieś znaczenie też miało