gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli już takie coś nie może mnie bawić, bo dziewczynie stała sie krzywda? A jak mnie to bawi, to jestem idiotą? Bez przesady, każdy ma swoje własne poczucie humoru, sam preferuje czarny humor, akurat ten filmik mnie nie rozbawił, ale nigdy bym nie wyzywał/nie pouczał osoby, którą to rozbawiło - bo po co? Jak chce to niech sie śmieje, przecież w ten sposób nie zrobi tej dziewczynie dodatkowej krzywdy ;)
1
lepiej nie ryzykować i szybko odwrócić losy meczu, niż czekać do 80min i koniec końców tego nie zrobić ;d
12
Rakitić swój chłop!
1
Sezon jest długi, rotacje będą - naprawde nie trzeba wyliczać takich błahostek :)
0
Gdzie Ty tu widzisz odrabianie dystansu? Przegrał pojedynek sprinterski, obydwaj byli w pewnym momencie na maksymalnym sprincie i Walker nie dał rady do niego dojść, zbliżył sie pod koniec gdy Dembele ewidentnie zwolnił. Ale no tak, jak sie ma idiotyczne spojrzenie na sprawe to sie umniejsza francuzowi ;d
2
'prawie' slowo klucz
3
Widzieliście, że Dembele dostał downgrade pace w Fifie? Wiem, że niektórzy mają w dupie ratingi itp w tej grze, prosiłbym o zignorowanie - ale kurcze, jakim cudem? Dajmy przykład Dembele ma 89 pace, Kyle Walker ma 90 - a spójrzmy tylko np. na taki filmik:
Już pomijam fakt, że Dembele ma 4 gwiazdki sztuczek, a Suarez 3, ale powiedźcie mi, jak to jest możliwe i kto pracuje w EA? To wszystko przez współprace Barcy z PES? Ale nawet jeśli, to jakiś nieśmieszny żart...
1
Dluzej im zajmuje odpisanie 'spamujacemu' niz przeczytanie czegos drugi raz XD no ale tu jest pelno straznikow i ciezko jest im cokolwiek zignorować, mnie np. bardziej draznia Ci co pisza 'bylo 15 razy, dzisiaj nie bylo' niz Ci, co wkleja cos co bylo 3h temu 2 strony wstecz ;p
0
bylem z 5 znajomymi na premierce, kazdemu z nich (w tym mi) sie nie podobalo ;d za bardzo podkoloryzowane, niektore sceny wrecz smieszne, malo straszny i slaby fabularnie - jak dla mnie szkoda pieniedzy
0
no ja to wiem, ale no kurde szanujmy sie
0
czemu prawie wszystkim naszym zawodnikom odejmowany jest pace? albo odjęcie Dembele gwiazdki sztuczek XD osoby które są odpowiedzialne za statystyki to jakaś banda nieudaczników, ciekawe czy chociaż jakiś jeden mecz oglądali
0
Benzema najlepszy napastnik na swiecie, niedlugo bedziecie gadac, ze Bale w formie = Messi, no ale nie ma co sie dziwic, odszedl CR to trzeba z kogos innego zrobic najlepszego xd
1
Sport Corner obok poczty na Krupówkach
0
orienujecie sie może gdzie w Gdańsku obejrze dzisiejszy mecz Barcy?
0
Messi, Coutinho, Suarez, David Villa, Sergi Roberto, Iniesta, Torres, Ronaldinho, Thierry Henry, Ibrahimović
0
Jeszcze miesiąc i do woja w Koszalinie :D
8
Sawik jakie Ty głupoty piszesz to głowa mała. 'Zostali wyjaśnieni przez życie' - ja pier*ole XD
33
zdecydowanie bez
27
on nie ma wyglądać, on ma grać
43
i wygląda to tragicznie
23
dla mnie Pedro zawsze będzie zapamiętany jako 17 ;d
1
czekam na kozacką '7' od czasu odejścia El Guaje, no i w końcu sie doczekałem
0
wartość sentymentalna, pamiątka, kolekcjonerstwo, udekorowanie pokoju, ubieranie na mecze, spotkania z kolegami - koszulka ulubionego klubu to nie tylko "10 meczy na orliku" - jak dla mnie warte swojej ceny
0
spytalem czy widzieliscie, nie pisalem nic o transferze, takze mozecie wyluzowac ;p
0
widzieliscie zdjecia Dembele z zawodnikami Arsenalu?
2
A jakie masz podstawy żeby wierzyć?
4
przedtreningówki są przereklamowane, po 2-3 razach przestaną na Ciebie działać, zamiast takiego 'wspomagacza' dupnij se kawe i będzie ten sam efekt
96
Ivan to świetny gość, życzę mu wygrania MŚ.
30
Dziennikarz: Jak sie czujesz? Najlepszy zawodnik na swiecie bedzie gral w Twoim klubie. Dybala: To Messi tez przechodzi do Juventusu?
Ciekawe czy to true, gdzies to widzialem na insta ;p
0
Też racja, zwracam honor chłopaki :)