gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że pasuje do taktyki i robi miejsce skrzydłowym, ale kurde, chłop gra taką padake i marnuje takie sytuacje, że zaryzykowałbym z Antkiem w jego miejsce.
0
a wiesz, że Griez mógłby zagrać na środku i nic by mu sie nie stało?
0
stuknij sobie 15 razy spacją i będzie git
1
Maluma :D
0
Nie musisz czepiać sie na siłe ;)
0
David Villa, Iniesta, Xavi, Busquets, Casillas
1
Argentyna siadla psychicznie po tym karnym, brawo sedzia kur**
10
aha
9
"Pytanie brzmi, kogo wybrałbyś do przeciętnej drużyny: Messiego czy Cristiano Ronaldo? – zakończył Cholo" - czyli, że niby Cristiano?
1
robisz genialną robote stary, szacunek
7
męczennik sie znalazł
13
Wez chlopie bo przezywasz bardziej od tych co placza, ze Real to farty
0
kupiłem sporą ilość rzeczy, polecam
1
co jak co, ale chłop jednak te 25 bramek w lidze nastrzelał
2
ale Ty sie chwalisz XD już chyba setny raz widzę zdjęcie Twojego pokoju
10
żenujące zachowanie tych 'lalek' ;d
16
Najbardziej boli, że zaprzepaściliśmy taką szanse w PRZEDOSTATNIEJ kolejce, tak ciężko to zrozumieć?
0
Przedostatnia kolejka, gramy z 16 w tabeli Levante, możemy osiągnąć coś, co nie zostanie przebite przez wieeeele, wiele lat, a my dostajemy pięć bramek, robimy mini comeback i koniec końców wszystko idzie sie walić.
2
Co za wielkie frajerstwo, drugi raz w tym sezonie...
0
A już byłem pewny, że zremisujemy... :(
8
Ja pitole jak mnie boli ten rekord, tak blisko.. już bym wolał tą porażke w środku rozgrywek czy coś :/ ale nie w przedostatnim meczu
29
o nic? historyczne osiągniecie to jest nic?
0
Jak przegramy dzisiejszy mecz, to będzie jakaś katastrofa, tak blisko do wygrania ligi bez porażki...
0
moglby chociaz jedna z paru swoich setek trafic a byloby inaczej ;p
3
pewnie Werner z Lipska
2
dla jednych prosta, dla jednych nie ;)
0
No niestety nic nie zrobie, moge sobie ponarzekać chociaż ;p
0
przyznawana jest za 6 dobrych meczów (nawet nie) w Lidze Mistrzów xd doskonale wiem jaki kabaret sie dzieje i za co jest ostatnimi czasy ZP, chodzi mi o to jak bedzie trabic swiat, ze CR wielki comeback z 4-1 do 6-5
12
przecież jak Ronaldo dostanie 6 złotą piłke to chyba nie wylecze sie z tego bólu tyłka... wielu powie, że to nic nie znacząca nagroda - może i tak, ale boli od samego patrzenia jak Messi miał 4 a CR 1 i teraz nagle przegoni naszą 10. Czy tylko ja bede mieć taki okropny ból dupy?
7
Zaraz Ci przyjdzie jakiś 'obiektywny' i powie, że nic nie było a Marcelo sie naćpał i gada głupoty