0

Wiem, że pasuje do taktyki i robi miejsce skrzydłowym, ale kurde, chłop gra taką padake i marnuje takie sytuacje, że zaryzykowałbym z Antkiem w jego miejsce.

0

a wiesz, że Griez mógłby zagrać na środku i nic by mu sie nie stało?

0

stuknij sobie 15 razy spacją i będzie git

1

Maluma :D

0

Nie musisz czepiać sie na siłe ;)

0

David Villa, Iniesta, Xavi, Busquets, Casillas

1

Argentyna siadla psychicznie po tym karnym, brawo sedzia kur**

10

aha

9

"Pytanie brzmi, kogo wybrałbyś do przeciętnej drużyny: Messiego czy Cristiano Ronaldo? – zakończył Cholo" - czyli, że niby Cristiano?

1

robisz genialną robote stary, szacunek

7

męczennik sie znalazł

13

Wez chlopie bo przezywasz bardziej od tych co placza, ze Real to farty

0

kupiłem sporą ilość rzeczy, polecam

1

co jak co, ale chłop jednak te 25 bramek w lidze nastrzelał

2

ale Ty sie chwalisz XD już chyba setny raz widzę zdjęcie Twojego pokoju

10

żenujące zachowanie tych 'lalek' ;d

16

Najbardziej boli, że zaprzepaściliśmy taką szanse w PRZEDOSTATNIEJ kolejce, tak ciężko to zrozumieć?

0

Przedostatnia kolejka, gramy z 16 w tabeli Levante, możemy osiągnąć coś, co nie zostanie przebite przez wieeeele, wiele lat, a my dostajemy pięć bramek, robimy mini comeback i koniec końców wszystko idzie sie walić.

2

Co za wielkie frajerstwo, drugi raz w tym sezonie...

0

A już byłem pewny, że zremisujemy... :(

8

Ja pitole jak mnie boli ten rekord, tak blisko.. już bym wolał tą porażke w środku rozgrywek czy coś :/ ale nie w przedostatnim meczu

29

o nic? historyczne osiągniecie to jest nic?

0

Jak przegramy dzisiejszy mecz, to będzie jakaś katastrofa, tak blisko do wygrania ligi bez porażki...

0

moglby chociaz jedna z paru swoich setek trafic a byloby inaczej ;p

3

pewnie Werner z Lipska

2

dla jednych prosta, dla jednych nie ;)

0

No niestety nic nie zrobie, moge sobie ponarzekać chociaż ;p

0

przyznawana jest za 6 dobrych meczów (nawet nie) w Lidze Mistrzów xd doskonale wiem jaki kabaret sie dzieje i za co jest ostatnimi czasy ZP, chodzi mi o to jak bedzie trabic swiat, ze CR wielki comeback z 4-1 do 6-5

12

przecież jak Ronaldo dostanie 6 złotą piłke to chyba nie wylecze sie z tego bólu tyłka... wielu powie, że to nic nie znacząca nagroda - może i tak, ale boli od samego patrzenia jak Messi miał 4 a CR 1 i teraz nagle przegoni naszą 10. Czy tylko ja bede mieć taki okropny ból dupy?

7

Zaraz Ci przyjdzie jakiś 'obiektywny' i powie, że nic nie było a Marcelo sie naćpał i gada głupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?