gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chiellini :D
16
Zero hitów? Wtf
0
Deulofeu >>> Vidal na skrzydle, niestety teraz jest moda na hejtowanie go jak kiedyś na Roberto, Paco itp więc wszyscy zapominają o umiejętnościach i mieszają go z błotem.
20
beke mam z ludzi którzy sie czepiają o to, że powiedział 3 metry XDDD wcale to nie było ironiczne, wcaaaaale
2
straciliśmy ewidentnie motywacje, dzięki sędzia, pajacu
0
gowniana Valencia z fartem
1
Getafe, Eibar, Athletic Bilbao, Leganes - 4
0
oki, każdy ma swoje zdanie, dla mnie to była setka i tyle ;p
0
to niezły mocny kozioł
0
dużo wniosłeś tym komentarzem, co za przekaz
1
trudna piłka? miał dużo czasu, napastnik pokroju Suareza powinien to wykończyć z palcem w dupie
0
chciałbym zobaczyć jakby sie spisał Deulo na lewym skrzydle
5
co jak co ale Deulofeu wrzutki ma fajne, takie cięte
0
robisz wiatrak na skrzydle jak nikt inny, licze na bramki i dużo minut Deulo!
1
Już nie wybiegam w przyszłość i nie myśle o tym co będzie jak wróci Dembele, chodzi mi o sytuacje na tu i teraz. Jak dla mnie najlepszy i najbardziej wyróżniający sie gracz ofensywny, nie licze tutaj Messiego, bo to byłoby nie na miejscu.
9
Deulofeu mi sie strasznie podoba - mimo, że nie strzela bramek, często źle poda, dośrodkuje.. ale kurde chłopak jest zaangażowany na 101%, biega za 3, cały czas aktywny i pod grą, spróbuje wejść w drybling, posyła mocne piły w pole karne no po prostu szarpie na tym skrzydle i zawsze gdy gra jest komu podać. Według mnie zasługuje na więcej szans. Jak strzeli pierwszą brame coś czuje, że wtedy wyskoczy ze statami w góre.
6
czemu zdjął Deulofeu? jedynego aktywnego i szarpiącego coś z przodu...
3
nie zesrajcie sie tak z tym obrażaniem Pique
0
Hipokryzja? Odpowiedzieliśmy im tym samym, poza tym każdy wie jak wygląda sytuacja pomiędzy nami a kibicami Realu, na każdym kroku nawet w takim głupim głosowaniu któraś ze stron chce pokazać wyższość i przewage. Fajnie, że kibice Barcelony potrafią tak sie 'zjednoczyć' w nawet tak błahej sprawie.
2
ja oddałem chyba z 30 na incognito google chrome, ale tak czy siak tracimy przewage xd
2
http://sport.tvp.pl/34333894/liga-mistrzow-w-tvp-wybierz-srodowy-mecz - tracimy powoli przewage
0
Jeden z nielicznych którzy ciągną gre do przodu i starają sie wchodzić w drybling (który na dodatek wychodzi mu świetnie). Więcej minut dla Denisa zdecydowanie!
2
Aleix Vidal w pierwszym... no ja pierdziele, Deulofeu powinien grać.
2
jak Barca na wlasna reke nie rozegra meczu, to bedzie szczyt debilizmu biorac pod uwage konsekwencje...
0
ale bym sobie obejrzał takiego Xaviego
19
Edinson Cavani: “He’s a gift. In my career I honestly haven’t seen anyone play as good as Messi. He is the best in the world.”
0
jak Verma nie będzie miał kontuzji, to ja w niego wierze, jak grał, to zazwyczaj dobrze - na 4 stopera nadaje sie idealnie
20
"O ironio... Cały świat się śmiał z transferu Paulinho - Paulinho ładuje bramę za bramą. Cały świat gratulował transferu Ceballosa - Dani ma dupsko przyspawane do ławki mocniej niż Dudek swego czasu." - fajnie napisał jeden z białych
0
liczyłem że sie przełamie w tej sytuacji
16
psychika robi swoje, mówił o tym Sergi Roberto