0

Chiellini :D

16

Zero hitów? Wtf

0

Deulofeu >>> Vidal na skrzydle, niestety teraz jest moda na hejtowanie go jak kiedyś na Roberto, Paco itp więc wszyscy zapominają o umiejętnościach i mieszają go z błotem.

20

beke mam z ludzi którzy sie czepiają o to, że powiedział 3 metry XDDD wcale to nie było ironiczne, wcaaaaale

2

straciliśmy ewidentnie motywacje, dzięki sędzia, pajacu

0

gowniana Valencia z fartem

1

Getafe, Eibar, Athletic Bilbao, Leganes - 4

0

oki, każdy ma swoje zdanie, dla mnie to była setka i tyle ;p

0

to niezły mocny kozioł

0

dużo wniosłeś tym komentarzem, co za przekaz

1

trudna piłka? miał dużo czasu, napastnik pokroju Suareza powinien to wykończyć z palcem w dupie

0

chciałbym zobaczyć jakby sie spisał Deulo na lewym skrzydle

5

co jak co ale Deulofeu wrzutki ma fajne, takie cięte

0

robisz wiatrak na skrzydle jak nikt inny, licze na bramki i dużo minut Deulo!

1

Już nie wybiegam w przyszłość i nie myśle o tym co będzie jak wróci Dembele, chodzi mi o sytuacje na tu i teraz. Jak dla mnie najlepszy i najbardziej wyróżniający sie gracz ofensywny, nie licze tutaj Messiego, bo to byłoby nie na miejscu.

9

Deulofeu mi sie strasznie podoba - mimo, że nie strzela bramek, często źle poda, dośrodkuje.. ale kurde chłopak jest zaangażowany na 101%, biega za 3, cały czas aktywny i pod grą, spróbuje wejść w drybling, posyła mocne piły w pole karne no po prostu szarpie na tym skrzydle i zawsze gdy gra jest komu podać. Według mnie zasługuje na więcej szans. Jak strzeli pierwszą brame coś czuje, że wtedy wyskoczy ze statami w góre.

6

czemu zdjął Deulofeu? jedynego aktywnego i szarpiącego coś z przodu...

3

nie zesrajcie sie tak z tym obrażaniem Pique

0

Hipokryzja? Odpowiedzieliśmy im tym samym, poza tym każdy wie jak wygląda sytuacja pomiędzy nami a kibicami Realu, na każdym kroku nawet w takim głupim głosowaniu któraś ze stron chce pokazać wyższość i przewage. Fajnie, że kibice Barcelony potrafią tak sie 'zjednoczyć' w nawet tak błahej sprawie.

2

ja oddałem chyba z 30 na incognito google chrome, ale tak czy siak tracimy przewage xd

2

0

Jeden z nielicznych którzy ciągną gre do przodu i starają sie wchodzić w drybling (który na dodatek wychodzi mu świetnie). Więcej minut dla Denisa zdecydowanie!

2

Aleix Vidal w pierwszym... no ja pierdziele, Deulofeu powinien grać.

2

jak Barca na wlasna reke nie rozegra meczu, to bedzie szczyt debilizmu biorac pod uwage konsekwencje...

0

ale bym sobie obejrzał takiego Xaviego

19

Edinson Cavani: “He’s a gift. In my career I honestly haven’t seen anyone play as good as Messi. He is the best in the world.”

0

jak Verma nie będzie miał kontuzji, to ja w niego wierze, jak grał, to zazwyczaj dobrze - na 4 stopera nadaje sie idealnie

20

"O ironio... Cały świat się śmiał z transferu Paulinho - Paulinho ładuje bramę za bramą. Cały świat gratulował transferu Ceballosa - Dani ma dupsko przyspawane do ławki mocniej niż Dudek swego czasu." - fajnie napisał jeden z białych

0

liczyłem że sie przełamie w tej sytuacji

16

psychika robi swoje, mówił o tym Sergi Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?