gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Po cholere zalozyles tutaj konto? Ano tak, bo wygraliscie i możesz sie tu madrowac. Gdzie byłeś jak co roku dostawaliscie od nas w ryj, czemu nie zalozyles tu konta?
0
Dobry ten film?
0
i tak pewnie będzie 4-3-3, z Mathieu na LO
0
kiedy ostatni raz tak szybko odpadliśmy z LM? znaczy jeszcze tego nie zrobiliśmy, ale szanse są znikome że awansujemy
1
Teraz czarna mamba płacze?
5
Jak ja go uwielbiam!
0
żeby w ciągu dwóch minut nas tak okraść, wspaniale...
4
ależ fenomenalny ter Stegen, pozamykal i uciszyl hejterow
1
super ter Stegen!
3
podobnie jak z Bayernem uderzyl :D
0
Przypominam, że z ter Stegenem wygraliśmy Lige Mistrzów :)
0
Urodzony na Camp Nou!
2
Ale świetny Pique, jak on nas ciągnął w drugiej połowie :O - ogólnie wielkie brawa dla chłopaków za walke do samego końca!
1
Atletico 'fart' Madryt
0
Już bez przesady, słaby to na pewno nie jest.
0
Mój ulubiony zawodnik, dzięki niemu pokochałem numer 7 - nie zapomne tych jego strzałów z dystansu. El Guaje!
66
a co ma powiedzieć, że chcemy odpaść i zająć ostatnie miejsce?
32
Widząc jego progres aż rozpiera mnie duma, kapitalny Sergi!
4
szybki ten poranek XD
6
Panowie, aż musze sie pochwalić :D W te wakacje odwiedziłem Camp Nou, coś wspaniałego, to było spełnienie jednego z moich marzeń - gdy tylko wszedłem i ujrzałem wielki napis 'MES QUE UN CLUB' to takie ciaaaaary, no jedno z najlepszych przeżyć.
https://zapodaj.net/893d7b937ce05.jpg.html
7
0
Fajnie, ze sedzia przejmuje widowisko
0
dlaczego, co sie stało że ma nie działać?
4
Oby Luisito zgarnął złotego buta, zasługuje jak nikt, najlepsza 9 na świecie!
1
Zdecydowanie FBW, split to bardziej dla tych już dobrze zbudowanych co posiadają już dość sporą siłe ;)
0
liczyłem na remisy w meczach Atleti i Realu, no cóż - szkoda.
1
podawać cały czas umiał, w Evertonie łapał nawet dużo asyst - u nas po prostu chciał sie wykazać a nie tak jak np. Munir i Sandro odgrywać piłke do kolegi z tyłu.
1
Pamiętam jak Suarez był bez formy, to Ney i Messi byli w formie i tak na zmiane pare razy - no cóż, teraz cała trójka jest pod formą i mamy rezultaty. :/
0
ale jesteśmy bezradni, Messi ratuj :(
0
uwierz mi, że jednak Ney go przeskoczył ;)