6

Po cholere zalozyles tutaj konto? Ano tak, bo wygraliscie i możesz sie tu madrowac. Gdzie byłeś jak co roku dostawaliscie od nas w ryj, czemu nie zalozyles tu konta?

0

Dobry ten film?

0

i tak pewnie będzie 4-3-3, z Mathieu na LO

0

kiedy ostatni raz tak szybko odpadliśmy z LM? znaczy jeszcze tego nie zrobiliśmy, ale szanse są znikome że awansujemy

1

Teraz czarna mamba płacze?

5

Jak ja go uwielbiam!

0

żeby w ciągu dwóch minut nas tak okraść, wspaniale...

4

ależ fenomenalny ter Stegen, pozamykal i uciszyl hejterow

1

super ter Stegen!

3

podobnie jak z Bayernem uderzyl :D

0

Przypominam, że z ter Stegenem wygraliśmy Lige Mistrzów :)

0

Urodzony na Camp Nou!

2

Ale świetny Pique, jak on nas ciągnął w drugiej połowie :O - ogólnie wielkie brawa dla chłopaków za walke do samego końca!

1

Atletico 'fart' Madryt

0

Już bez przesady, słaby to na pewno nie jest.

0

Mój ulubiony zawodnik, dzięki niemu pokochałem numer 7 - nie zapomne tych jego strzałów z dystansu. El Guaje!

66

a co ma powiedzieć, że chcemy odpaść i zająć ostatnie miejsce?

32

Widząc jego progres aż rozpiera mnie duma, kapitalny Sergi!

4

szybki ten poranek XD

6

Panowie, aż musze sie pochwalić :D W te wakacje odwiedziłem Camp Nou, coś wspaniałego, to było spełnienie jednego z moich marzeń - gdy tylko wszedłem i ujrzałem wielki napis 'MES QUE UN CLUB' to takie ciaaaaary, no jedno z najlepszych przeżyć.
https://zapodaj.net/893d7b937ce05.jpg.html

7

0

Fajnie, ze sedzia przejmuje widowisko

0

dlaczego, co sie stało że ma nie działać?

4

Oby Luisito zgarnął złotego buta, zasługuje jak nikt, najlepsza 9 na świecie!

1

Zdecydowanie FBW, split to bardziej dla tych już dobrze zbudowanych co posiadają już dość sporą siłe ;)

0

liczyłem na remisy w meczach Atleti i Realu, no cóż - szkoda.

1

podawać cały czas umiał, w Evertonie łapał nawet dużo asyst - u nas po prostu chciał sie wykazać a nie tak jak np. Munir i Sandro odgrywać piłke do kolegi z tyłu.

1

Pamiętam jak Suarez był bez formy, to Ney i Messi byli w formie i tak na zmiane pare razy - no cóż, teraz cała trójka jest pod formą i mamy rezultaty. :/

0

ale jesteśmy bezradni, Messi ratuj :(

0

uwierz mi, że jednak Ney go przeskoczył ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?