0

3

Strzelił 3 bramki w dwumeczu z Bayernem, nie trafił setki z Atletico - wyzywany...

0

Co jak co ale Alves gra świetne zawody ;)

0

Po cholere jeszcze wypominać to, co było?

5

James nauczyl sie nurkowac jak jego idol ;)

43

Suarez to idealna 9 dla nas, kurde, gość jest niesamowity - oby szybko mu ten grymas znikł.

2

Tera codziennie: LEWANDOWSKI STRZELIŁ BRAMKE BARCELONIE!!!! !@@!##!!$!!!$
To jest dramat, rzygać sie chce.

0

JESTEŚMY W BERLINIE! ale i tak niesmak jest

3

Ten Pedro to nie jest solidny zmiennik, przynajmniej nie na takie drużyny jak Bayern... nic nie wniósł.

71

Nie obchodzi mnie jaki wynik padnie - mamy po prostu awansować i zagrać w Berlinie! Vamos!

18

Ale szkoda mi Casillasa, żywa legenda, wygrał z Realem tyle ważnych pucharów, powstrzymał Holendrów na MŚ 2010, a tu co? Zostaje wygwizdywany i zwyzywany przez WŁASNYCH kibiców, zero szacunku dla swojego kapitana. Ci kibice Realu to jakiś dramat, Ci na Bernabeu i Ci 'internetowi'. ;d

1

kiedy wygraliśmy z Athleticem? kiedy wygraliśmy z Atletico i Deportivo?

0

Messi strzelił w tym sezonie hattricka przeciwko Sevilli, pajacu - idź na swoją strone.

0

"W ostatnich latach żaden inny piłkarz nie przypominał mi Samuela Eto'o tak bardzo jak Luis Suarez. Mają taką samą charakterystykę, obaj są wojownikami. Suarez pomaga nam bronić się już od linii ofensywnej" - Javier Mascherano :)

13

3/4 użytkowników tej strony po meczu z Granadą pisało, że Messi już ma po złotym bucie - ale jak wtedy mówiłem, to jest kosmita i go nigdy nie można skreślać. Świetny mecz, teraz czekamy na Bayern! :D

4

Na oficjalnej stronie marca.com napisano, że Santos strzelił samobója, a przy nazwisku Ronaldo nie ma zaliczonej bramki :)

0

Ale im dzisiaj siedzi! :D

2

Byłoby idealnie, jakby Messi nadgonił dzisiaj CR, chociaż i tak już jest wspaniale! :D

5

Neymar: gol, asysta
Messi: gol, asysta
Suarez: gol, asysta

po prostu MSN!

8

Ale Ty człowieku denerwujesz, idź sobie na jakieś inne forum i tam pisz swoje wypociny.

1

nie zesraj sie..

0

Montoya to obronca a nie skrzydlowy, ma zapewniac solidnosc w defensywie nie w ataku, tymbardziej, ze gra rzadko a Ty oczekujesz super rajdow? Puknij sie w leb :)

21

Ktoś ostatnio pisał, że Neymar w formie = Luis bez formy i na odwrót, no to właśnie oboje pokazali, na co ich stać. VeB!

47

Luis wygrał nam już 3 bardzo ważne mecze - z Realem, PSG oraz City! Gdzie są teraz Ci, którzy wyzywali go od drewna i grubasa? ;)

0

Dziekuje za informacje, odmieniles mi i pewnie innym zycie ;)

3

Też mam dzisiaj urodziny - urodzić sie tego samego dnia co nasz wielki kapitan Puyi, bezcenne! :D

0

Komentarz usunięty

0

Byleby nie było powtórki 'każdy mecz jest dla nas jak finał' i granie na półgwizdka.

1

Po bramce Neymara byłem pewny zwycięstwa, po zmianie Neymara czułem, że będzie remis... dramatyczna zmiana.

1

To była akurat ciężka sytuacja, zrozumieją Ci którzy grają w piłke, nie koniecznie profesjonalnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?