gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Enrique prawie wpadł tam na boisko, myślałem, że rozszarpie Filipe Luisa :D
0
Ajajaj, szkoda Ardy. Urodziny i do tego przeciwko Atletico.
1
czytalem go jak Suarez strzelal bramke, haha :D
15
Messi jeszcze większym.
8
Ostatnio straciliśmy prowadzenie z Valencia, Deportivo... oby teraz nie było podobnie. Trzymać to!
0
Brakuje Neymara, jak on by miał tyle miejsca co Munir na skrzydle to byśmy spokojnie wygrywali, brakuje nam takiego co wjedzie w 4 i posieje popłochu w obronie rywala...
0
Jak to jest, że duet Neymar Suarez grał meeeega, zaś Messi Suarez to zazwyczaj gramy słabo? Oczywiście jak są w 3 to magia.
0
miał 3 opcje - mógł podciąć, podać do Luisito albo przeczekać wślizg obrońcy który poleciałby na raz...
17
Komentarz usunięty
7
Mamy jedną okazje w ciągu ostatnich 42minut i Messi postanawia sobie nie strzelić, no bez jaj, Leo...
4
Może jednak Leo zagra na San Mames, poczekajmy na oficjalne informacje.
1
po prostu ojciec tych dwóch chłopców dodał zdjęcie do internetu, potem nagłośniły to media aż w końcu trafiło to zdjęcie do stoperów PSG którzy postanowili sie z nimi spotkać i tak dalej.. ;d
30
to nie są ich synowie :)
0
no nie wiem, Vidal?
0
Messi na środku, Aleix na skrzydle?
2
Ależ świetnie gra też Sergi na ŚPD!
1
Czekałem aż Luisito strzeli i pogasi tego śmiesznego bramkiera jakąś fajną celebracją, ajajaj, ale blisko było. W rewanżu mu sie uda!
0
sryle, ale ciagnal gre w pojedynke, czego oczekiwales? jak ja nienawidze takich kibicow jak ty, boze
0
OBY SPADLI, OBY SPADLI!
0
ter Stegen jest młody i właśnie też sie boje, że takie rozwiązanie spowodowałoby zahamowanie jego rozwoju. :/
2
Podobno Enrique zrezygnuje z rotacji bramkarzami i zamierza wystawiać Bravo w każdych rozgrywkach od początku. Co o tym myślicie? Jak dla mnie dobrze było w tamtym sezonie, niech w tym też tak pozostanie. Aaa, no i źródło tych "informacji" Diario Sport.
0
Wskaż mi jeden mecz, gdzie gramy z przeciwnikiem słabym pokroju Levante, który po 30 minutach gry gra w 9. ;)
1
Jakie to jest irytujące, i teraz wielki Kapitan Grzmot i spółka nabijają sobie statystyki... a potem taki Ronaldo zgarnia złote buty, jak on nawala po 5 bramek słabym drużynom...
1
Neymar ma w sobie to coś, że jak idzie kontra to tak przyspiesza, że Struś Pędziwiatr go nie dogoni, a jak ma 1n1 to zawsze wygrywa - dałbym sobie rękę uciąć, że z nim w składzie byłoby gładkie zwycięstwo
6
A mogliśmy ich pyknąć 3-2 w tamtym sezonie żeby spadli, to byśmy teraz nie stracili punktów :D
0
Po prostu niewiarygodne, frajerski remis, kur... mać!
1
Tera hejterki będą się cieszyć, brawo Ivan!
8
widze, że zaczął sie sezon na 'sprzedajemy Rakiticia'? haha, jacy poniektórzy są żałośni
0
u Sandro jest problem w psychice, coś takiego jak wcześniej miał Sergi Roberto - umiejętności, a tymbardziej wykończenie to on na pewno posiada - wystarczy spojrzeć na jego bramkę z chociażby Chelsea.
3
PheNOmeN, czyli spodziewajmy sie żałosnego komentarza.