52

Enrique prawie wpadł tam na boisko, myślałem, że rozszarpie Filipe Luisa :D

0

Ajajaj, szkoda Ardy. Urodziny i do tego przeciwko Atletico.

1

czytalem go jak Suarez strzelal bramke, haha :D

15

Messi jeszcze większym.

8

Ostatnio straciliśmy prowadzenie z Valencia, Deportivo... oby teraz nie było podobnie. Trzymać to!

0

Brakuje Neymara, jak on by miał tyle miejsca co Munir na skrzydle to byśmy spokojnie wygrywali, brakuje nam takiego co wjedzie w 4 i posieje popłochu w obronie rywala...

0

Jak to jest, że duet Neymar Suarez grał meeeega, zaś Messi Suarez to zazwyczaj gramy słabo? Oczywiście jak są w 3 to magia.

0

miał 3 opcje - mógł podciąć, podać do Luisito albo przeczekać wślizg obrońcy który poleciałby na raz...

17

Komentarz usunięty

7

Mamy jedną okazje w ciągu ostatnich 42minut i Messi postanawia sobie nie strzelić, no bez jaj, Leo...

4

Może jednak Leo zagra na San Mames, poczekajmy na oficjalne informacje.

1

po prostu ojciec tych dwóch chłopców dodał zdjęcie do internetu, potem nagłośniły to media aż w końcu trafiło to zdjęcie do stoperów PSG którzy postanowili sie z nimi spotkać i tak dalej.. ;d

30

to nie są ich synowie :)

0

no nie wiem, Vidal?

0

Messi na środku, Aleix na skrzydle?

2

Ależ świetnie gra też Sergi na ŚPD!

1

Czekałem aż Luisito strzeli i pogasi tego śmiesznego bramkiera jakąś fajną celebracją, ajajaj, ale blisko było. W rewanżu mu sie uda!

0

sryle, ale ciagnal gre w pojedynke, czego oczekiwales? jak ja nienawidze takich kibicow jak ty, boze

0

OBY SPADLI, OBY SPADLI!

0

ter Stegen jest młody i właśnie też sie boje, że takie rozwiązanie spowodowałoby zahamowanie jego rozwoju. :/

2

Podobno Enrique zrezygnuje z rotacji bramkarzami i zamierza wystawiać Bravo w każdych rozgrywkach od początku. Co o tym myślicie? Jak dla mnie dobrze było w tamtym sezonie, niech w tym też tak pozostanie. Aaa, no i źródło tych "informacji" Diario Sport.

0

Wskaż mi jeden mecz, gdzie gramy z przeciwnikiem słabym pokroju Levante, który po 30 minutach gry gra w 9. ;)

1

Jakie to jest irytujące, i teraz wielki Kapitan Grzmot i spółka nabijają sobie statystyki... a potem taki Ronaldo zgarnia złote buty, jak on nawala po 5 bramek słabym drużynom...

1

Neymar ma w sobie to coś, że jak idzie kontra to tak przyspiesza, że Struś Pędziwiatr go nie dogoni, a jak ma 1n1 to zawsze wygrywa - dałbym sobie rękę uciąć, że z nim w składzie byłoby gładkie zwycięstwo

6

A mogliśmy ich pyknąć 3-2 w tamtym sezonie żeby spadli, to byśmy teraz nie stracili punktów :D

0

Po prostu niewiarygodne, frajerski remis, kur... mać!

1

Tera hejterki będą się cieszyć, brawo Ivan!

8

widze, że zaczął sie sezon na 'sprzedajemy Rakiticia'? haha, jacy poniektórzy są żałośni

0

u Sandro jest problem w psychice, coś takiego jak wcześniej miał Sergi Roberto - umiejętności, a tymbardziej wykończenie to on na pewno posiada - wystarczy spojrzeć na jego bramkę z chociażby Chelsea.

3

PheNOmeN, czyli spodziewajmy sie żałosnego komentarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?