gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podesłałby ktoś kalendarze na styczeń?
0
jest coś takiego jak rotacja ;)
0
54 do 53, Kane 1 mecz ma jeszcze do rozegrania.
0
Oby Kane nie wyprzedził Messiego ;d
0
Cavani ma jedno mniej.
10
Roberto jest genialny, drugi piłkarz po Messim który bierze piłke i zasuwa robić efektowny rajd do przodu, czy to z prawej obrony, czy ze środka pola. Można być dumnym z naszego wychowanka.
0
jak mówiłem, Messi to Messi :)
1
jak możesz mówić, że Leo dzisiaj nie pogra? Pierwszy raz go oglądasz, czy co? To jest Messi.
2
Obawiam sie tak 8/10. Nie wiem dlaczego, przed tym klasykiem jestem wyjątkowo niepewny. Chciałbym bardzo wygranej, aczkolwiek remis nie będzie najgorszy. Fajnie jakby Leo strzelił bramkę.
4
Już serio nie było sie do czego przyczepić? Tylko do tego, że mówi 'z całym szacunkiem'?
2
no to kupmy go w zimowym, na zabezpieczenie przed banem XDDDDD
38
jak Valverde posadzi Verme na ławce, to będzie to jakiś skandal i totalne nieporozumienie + brak szacunku do Belga.
100
W ogóle Vermaelen cały czas gra, 0 kontuzji, rytm meczowy, wyjściowy skład co mecz a co najlepsze to trzyma dobry poziom. Miła niespodzianka.
0
liczyłem na dwie bramki a po cichu nawet na hattrick Leo :( wielka szkoda
1
Messi fatalna skuteczność :/
0
zmarnował dobre piłki od Alby i Suareza, bez przesady
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Nie mamy ataku, Suarez w tym sezonie to nieporozumienie.
0
Co nie zmienia faktu, że Złota Piłka nie powinna być przyznawana komuś, kto przez cały rok gówno grał.
1
Różnica jest taka, Leo 5 meczów słabych, Ronaldo 5 dobrych.
1
Bo kiedyś ktoś kto nie oglądał meczów tak jak my, wejdzie sobie na google, i będzie mógł stwierdzić na podstawie ilości złotych piłek, że Messi = Ronaldo, gdzie 'Maszyna' nie ma nawet startu do Leo.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
5 złotych piłek Ronaldo i Messiego, taki remisik xd
0
Hahahah, weź wyjdź XDDD
0
pewnie masz racje, po prostu próbuje jakoś usprawiedliwić(?) Ernesto. Nie jestem jednym z tych 'użytkownik-obrońca-wszystkiego', ale warto też spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. :D
1
a może po prostu Valverde zamiast wprowadzać młodzież w pierwszym sezonie pracy, po prostu chce, aby pierwsza drużyna sie zgrywała? Po odejściu Neymara wiele sie zmieniło, może woli testować różne warianty, ustawienia czy coś i narazie nie widzi mu sie stawianie na młodych, kto wie, może w drugim sezonie zacznie to robić znacznie częściej.
3
oglądałeś jak dzisiaj grał Ivan, czy po prostu piszesz to samo co zawsze?
1
Komentarz usunięty
0
czyżby bye bye 3 punkty?
1
ROBERTO DZIŚ GRA DRAMAT? WTF