0

podesłałby ktoś kalendarze na styczeń?

0

jest coś takiego jak rotacja ;)

0

54 do 53, Kane 1 mecz ma jeszcze do rozegrania.

0

Oby Kane nie wyprzedził Messiego ;d

0

Cavani ma jedno mniej.

10

Roberto jest genialny, drugi piłkarz po Messim który bierze piłke i zasuwa robić efektowny rajd do przodu, czy to z prawej obrony, czy ze środka pola. Można być dumnym z naszego wychowanka.

0

jak mówiłem, Messi to Messi :)

1

jak możesz mówić, że Leo dzisiaj nie pogra? Pierwszy raz go oglądasz, czy co? To jest Messi.

2

Obawiam sie tak 8/10. Nie wiem dlaczego, przed tym klasykiem jestem wyjątkowo niepewny. Chciałbym bardzo wygranej, aczkolwiek remis nie będzie najgorszy. Fajnie jakby Leo strzelił bramkę.

4

Już serio nie było sie do czego przyczepić? Tylko do tego, że mówi 'z całym szacunkiem'?

2

no to kupmy go w zimowym, na zabezpieczenie przed banem XDDDDD

38

jak Valverde posadzi Verme na ławce, to będzie to jakiś skandal i totalne nieporozumienie + brak szacunku do Belga.

100

W ogóle Vermaelen cały czas gra, 0 kontuzji, rytm meczowy, wyjściowy skład co mecz a co najlepsze to trzyma dobry poziom. Miła niespodzianka.

0

liczyłem na dwie bramki a po cichu nawet na hattrick Leo :( wielka szkoda

1

Messi fatalna skuteczność :/

0

zmarnował dobre piłki od Alby i Suareza, bez przesady

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Nie mamy ataku, Suarez w tym sezonie to nieporozumienie.

0

Co nie zmienia faktu, że Złota Piłka nie powinna być przyznawana komuś, kto przez cały rok gówno grał.

1

Różnica jest taka, Leo 5 meczów słabych, Ronaldo 5 dobrych.

1

Bo kiedyś ktoś kto nie oglądał meczów tak jak my, wejdzie sobie na google, i będzie mógł stwierdzić na podstawie ilości złotych piłek, że Messi = Ronaldo, gdzie 'Maszyna' nie ma nawet startu do Leo.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

5 złotych piłek Ronaldo i Messiego, taki remisik xd

0

Hahahah, weź wyjdź XDDD

0

pewnie masz racje, po prostu próbuje jakoś usprawiedliwić(?) Ernesto. Nie jestem jednym z tych 'użytkownik-obrońca-wszystkiego', ale warto też spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. :D

1

a może po prostu Valverde zamiast wprowadzać młodzież w pierwszym sezonie pracy, po prostu chce, aby pierwsza drużyna sie zgrywała? Po odejściu Neymara wiele sie zmieniło, może woli testować różne warianty, ustawienia czy coś i narazie nie widzi mu sie stawianie na młodych, kto wie, może w drugim sezonie zacznie to robić znacznie częściej.

3

oglądałeś jak dzisiaj grał Ivan, czy po prostu piszesz to samo co zawsze?

1

Komentarz usunięty

0

czyżby bye bye 3 punkty?

1

ROBERTO DZIŚ GRA DRAMAT? WTF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?