gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
widzieliscie ta radosc Denisa po bramce na 2-2? strasznie mi go szkoda, zasługuje na więcej minut, a to, jak chce walczyc o sklad i o zostanie w Barcelonie zasluguje na szacunek i mam nadzieje, ze eksploduje i mu sie u nas uda odpalic - dzisiaj dobra zmiana
43
poszedłbym na pierwszy mecz, bo gramy na Camp Nou i najprawdopodobniej będziemy chcieli stuknąć Rome wysoko żeby zapewnić sobie awans przed rewanżem :D
0
Ostatnio jak sie rzucaliśmy ofensywnie to odpadliśmy z Juve, czy Atletico i to dość szybko jak na nas. Przynajmniej ja uważam, że jednak warto czasami zagrać ostrożniej i defensywnej niż szaleć i narażać się na kontrataki z Dembele w składzie.
0
To co w takim razie jest sztuką?
24
żebyśmy jutro sie nie skompromitowali, bo już widze te wszystkie gadania itp...
4
Jak dla mnie świetny, z odcinka na odcinek robi sie coraz bardziej ciekawy, osobiście przy żadnym odcinku sie nie nudziłem. Naprawde gorąco polecam, jeden z moich najlepszych seriali. Każdemu komu poleciłem sie spodobał.
0
Dembele by nim solidnie pokręcił.
1
szkoda by było, gdyby przez takie głupie gesty Coutinho przestał próbować strzałów z dystansu :/
2
No ja akurat po strzałach Cou patrzałem na reakcje reszty, pierwszy raz to jak Cou uderzył w obrońce zamiast podać na lewo do wbiegającego Alby - zarówno ten jak i Suarez zaczęli wymachiwać rękoma mając pretensje do wyraźnie skrzywionego Coutinho, potem to kolejny strzał z dystansu i pretensje Pique, że ten wolał uderzyć zamiast mu podać. Mam nadzieje, że wyolbrzymiam, bo szkoda Philippe.
4
szkoda, że koledzy z drużyny sie do niego spinali o strzały z dystansu
3
W drugiej połowie ewidentnie mieliśmy sie oszczędzać, zagraliśmy gdzieś na 15% w porywach do 20%
0
jak Coutinho uderza to zawsze ktoś ma pretensje, ostatnio Alba i Suarez, teraz Pique... jak dalej będą wykonywać takie gesty to chłopak przestanie walić z dystansu
2
Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, a takie Twoje pisanie, gdzie Messiemu do CR7 w LM, jest tak samo warte, jak napisanie, gdzie CR7 do Messiego w Pucharze Króla... zlituj sie ;)
1
1. Juventus
2. City
3. Barca
4. United
0
oj, nie lekceważ CR7 w walce o króla strzelców LL. Zobacz w jakim czasie nadrobił taką przewagę i jaką ma teraz forme strzelecką.
0
teraz to mnie zaskoczyliście :D
6
jak Aleix Vidal wyjdzie na Atletico...
30
Bardzo solidny rezerwowy, jak dla mnie idealny zmiennik Alby. Nie narzeka, jak gra to bardzo dobrze (wiadomo, było pare wyjątków, ale rytm meczowy robi swoje) Fajnie jakby został z nami na dłużej.
7
zapowiada sie hattrick Messiego
2
powiedz to kibicom Chelsea ;pp
2
czy ja gdzieś napisałem, że MATS jest najlepszy? według mnie w tym sezonie wzniósł sie na poziom Davida, tylko tyle jeżeli chodzi o moje skromne zdanie
22
zaraz ter Stegen wyjmie coś niemożliwego i 3/4 tej strony nagle zmieni zdanie ;p
4
De Gea najlepszy, ter Stegen przepraszam ale De Gea to Messi bramkarzy... XDDDDDDDD Prosze Was, David jest fenomenalny ale bez przesady.
0
nie bierz wszystkiego zbyt dosłownie ;)
0
takie komentarze będą i były zawsze, nie wiem po co to wytykać, szkoda klawiatury ;)
0
mamy być załamani, że udało sie zremisować? XD
0
Panowie, mocno sie obawiacie jutrzejszego meczu?
0
strzeli z Chelsea ;)
0
Moge Ci znalezc min.5 którzy robia to nawet lepiej
0
No najwyraźniej Ty jesteś ślepy. Dla Was jak zawodnik nie kiwnie 14, nie strzeli bramki albo nie zaliczy asysty to już nic nie daje... Paulinho nie bez powodu gra w pierwszym składzie, jest to jeden z kluczowych elementów układanki Ernesto, a On sie zna najlepiej z nas wszystkich ;)