15

Umtiti to by ich tam pozabijał

3

nie było miejsca, Cou wielokrotnie szukał sobie pozycji do strzału ale sie nie dało

0

Ale ten pajac z 7 irytuje...

4

Ty jesteś ślepy?

0

Obejrzalem dzięki Tobie kozak meczycho, wielkie podziekowanka!

0

orientujecie się czy gdzieś w Zakopanem obejrze dzisiejszy mecz Barcy?

1

Luis mam nadzieje, że zostanie z nami jeszcze na dłuuugo - na pewno nie wymieniłbym go na Antoine.

12

Jeżeli faktycznie by do nas w letnim okienku transferowym przyszedł Griezmann, to mielibyśmy aż Dembele, Suareza, Coutinho, Messiego i Antka - przecież ich sie nie da pomieścić w jednym składzie, ktoś by musiał usiąść, a ewentualne częste rotacje na pewno komuś by sie nie spodobały. Mam strasznie mieszane uczucia co do tego transferu, co Wy o tym sądzicie?

1

lepiej teraz niż w lidze mistrzów albo w lidze :D

4

skomentuje to... XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi, dzięki z góry

1

licze na minuty dla Rafy

2

Dopóki Ernesto mu ufa i daje mu grać, to powinniśmy go wspierać, no ale wiadomo, kozioł ofiarny musi być, chociaż, Andre wcale nie gra tak źle jak to wszyscy opisują.

0

Kierowcy są w miare wyrozumiali jeżeli chodzi o elki i ich np. ciężkie ruszanie xd

0

Szanuje.

13

"Znakomita postawa Marca-André ter Stegena, geniusz Messiego, strzelecki instynkt Luisa Suáreza i nadspodziewana skuteczność Paulinho pozwoliły Barcelonie odskoczyć reszcie ligowej stawki na kilka punktów." - dałbym tutaj jeszcze jakąś wzmianke o Vermaelenie.

1

i że ktoś chciał wymienić Suareza na Griezmanna xd

0

Na pewno coś zmienisz tym, że piszesz jakieś swoje wypociny na la rambla, wydaje mi sie, że Valverde tu zajrzy i poprze Wasz ruch oporu XD

4

Jak zawsze trzeba mieć kozła ofiarnego... weźcie wrzućcie na luz z tym Gomesem

0

nie ryzykowałbym, kup mu po prostu meczówke z tego sezonu i myśle, że sie mocno ucieszy

6

jakiś przykład kiedy to; Real opchnął 30 latka który nie grał prawie rok w piłke, MUSIAŁ odejść, no i wzięli za niego minimum 20 mln? ;p

19

a może nie było innej opcji? to co, mieli go trzymać w drużynie? Wam sie nigdy nie dogodzi, poza tym każdy wie, że to nie jest wypożyczenie takie samo jak w przypadku np. młodych graczy

4

jestem przewrażliwiony i strasznie sie o niego boje xd

0

Dembele kuleje czy mi sie zdaje?

5

co za banda sztywniaków...

89

Mam nadzieje, że dostanie na koszulce '7', od czasu Davida brakuje w Barcelonie takiej kozackiej siódemki.

8

stwierdzasz po 20 minut gry? gdzie prawie nie miał piłki? XDDDD

1

Gomes na duży plus według mnie tak jak Semedo i Arnaiz. Vidal tragedia, Denis zawodzi no i to chyba tyle dla mnie.

2

Denis kiedyś poda do wybiegającego Digne?

0

może ma jakieś super ultra tajne zadania o których nie mamy pojęcia XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?