gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Umtiti to by ich tam pozabijał
3
nie było miejsca, Cou wielokrotnie szukał sobie pozycji do strzału ale sie nie dało
0
Ale ten pajac z 7 irytuje...
4
Ty jesteś ślepy?
0
Obejrzalem dzięki Tobie kozak meczycho, wielkie podziekowanka!
0
orientujecie się czy gdzieś w Zakopanem obejrze dzisiejszy mecz Barcy?
1
Luis mam nadzieje, że zostanie z nami jeszcze na dłuuugo - na pewno nie wymieniłbym go na Antoine.
12
Jeżeli faktycznie by do nas w letnim okienku transferowym przyszedł Griezmann, to mielibyśmy aż Dembele, Suareza, Coutinho, Messiego i Antka - przecież ich sie nie da pomieścić w jednym składzie, ktoś by musiał usiąść, a ewentualne częste rotacje na pewno komuś by sie nie spodobały. Mam strasznie mieszane uczucia co do tego transferu, co Wy o tym sądzicie?
1
lepiej teraz niż w lidze mistrzów albo w lidze :D
4
skomentuje to... XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi, dzięki z góry
1
licze na minuty dla Rafy
2
Dopóki Ernesto mu ufa i daje mu grać, to powinniśmy go wspierać, no ale wiadomo, kozioł ofiarny musi być, chociaż, Andre wcale nie gra tak źle jak to wszyscy opisują.
0
Kierowcy są w miare wyrozumiali jeżeli chodzi o elki i ich np. ciężkie ruszanie xd
0
Szanuje.
13
"Znakomita postawa Marca-André ter Stegena, geniusz Messiego, strzelecki instynkt Luisa Suáreza i nadspodziewana skuteczność Paulinho pozwoliły Barcelonie odskoczyć reszcie ligowej stawki na kilka punktów." - dałbym tutaj jeszcze jakąś wzmianke o Vermaelenie.
1
i że ktoś chciał wymienić Suareza na Griezmanna xd
0
Na pewno coś zmienisz tym, że piszesz jakieś swoje wypociny na la rambla, wydaje mi sie, że Valverde tu zajrzy i poprze Wasz ruch oporu XD
4
Jak zawsze trzeba mieć kozła ofiarnego... weźcie wrzućcie na luz z tym Gomesem
0
nie ryzykowałbym, kup mu po prostu meczówke z tego sezonu i myśle, że sie mocno ucieszy
6
jakiś przykład kiedy to; Real opchnął 30 latka który nie grał prawie rok w piłke, MUSIAŁ odejść, no i wzięli za niego minimum 20 mln? ;p
19
a może nie było innej opcji? to co, mieli go trzymać w drużynie? Wam sie nigdy nie dogodzi, poza tym każdy wie, że to nie jest wypożyczenie takie samo jak w przypadku np. młodych graczy
4
jestem przewrażliwiony i strasznie sie o niego boje xd
0
Dembele kuleje czy mi sie zdaje?
5
co za banda sztywniaków...
89
Mam nadzieje, że dostanie na koszulce '7', od czasu Davida brakuje w Barcelonie takiej kozackiej siódemki.
8
stwierdzasz po 20 minut gry? gdzie prawie nie miał piłki? XDDDD
1
Gomes na duży plus według mnie tak jak Semedo i Arnaiz. Vidal tragedia, Denis zawodzi no i to chyba tyle dla mnie.
2
Denis kiedyś poda do wybiegającego Digne?
0
może ma jakieś super ultra tajne zadania o których nie mamy pojęcia XD