0

po tych porazkach z Roma i Liverpoolem, Messi ma ladnie zjechana psychike, co przegrywamy to Messi znika i traci zadziornosc i chec walki :(

0

jak mozna miec takiego pajaca na lawce ktory zmiany nie potrafi zrobic

0

rob zmiany kurwa czlowieku slepy jestes?

0

Setien dawaj Dembele!

0

jak Barcelona moze miec takiego trenera jak Setien :/

6

3 rok z rzedu czy tam 4 znowu ten SAM sklad Ci SAMI zawodnicy sie kompromituja - ile mozna?

0

nam przegral ten mecz trener swoim zajebistym ustawieniem i skladem

0

@tristan87 z Atalanta czulem, ze beda mieli ciezki mecz, ale koniec koncow i tak awansowali

0

no to PSG miekko finał

18

@Unique nie ogladales meczu na Camp Nou? albo rewanzu na Anfield? Leo pozamiatal, koledzy nie pomogli

0

@njuerr trzymam kciuki, zeby nie bylo

0

spokojnie, dzis na pewno CR cos strzeli, ale oby max 1 gola

1

jak Ciro dzis nic nie strzeli to CR7 zgarnie ZB, nie przepusci takiej okazji na dogonienie

4

@Kuczek glupie podejscie, znam ludzi co zdawali za 5/6 razem a sa bardzo dobrymi kierowcami a niektorzy zawodowymi - a takich co zdaja za pierwszym i potem cwaniakuja jacy to oni nie sa super kierowcy to nie trawie

13

@BarcaInfo zaraz beda udawac glupkow i zarzucac Ci, ze sie wtracasz i ze wcale nie o to im chodzi XD

2

@Trepyveb na jednym, w tym sezonie z Levante u siebie, wygrana 2:1, dublecik Ansu

1

@mekston jak to mowia, nie mow hop ;p

1

@messi564 obstawiam, ze to z kolegami to mial byc taki zarcik na rozluznienie sytuacji

2

@messi564 ale po co Ty sie spinasz chlopie

3

@Kurkmen przykre, ze widzi i chce tego wiekszosc kibicow, a taki zarzad jest slepy i robi kretynskie ruchy

2

dawaj Ciro jeszcze jedna!

1

dzis pewnie jak Ciro nie strzeli to obowiazkowy karniaczek dla CR wpadnie

1

@KamilZ ter Stegen - Alba Ramos Pique Navas - Cazorla Kroos Casemiro - Messi Benzema G.Moreno

0

@Danny Gaucho dzieki, aczkolwiek wolalem sie upewnic u naszych specjalistow

0

Jak CR wygra zlotego buta (a na 99% to zrobi), to bedzie mial 5 ZB a Leo 6? Dobrze sprawdzilem?

1

@Bobo25 osz Ty antypolaku

0

@hoeniker jestem ciekawy jakie statystyki by wykrecal gdyby gral w druzynach ktore nie maja wsparcia sedziowskiego w swoich ligach

0

@Hushovt czesto ten pierwiastek konczyl sie po pierwszej rundzie rozgrywek, ale co jak co taki Fabs by sie przydal

23

@BarcaInfo pytanie jakiego projektu xd

6

@Szpenser kogo to obchodzi, ze przestales czytac?

pax w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?