gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po tych porazkach z Roma i Liverpoolem, Messi ma ladnie zjechana psychike, co przegrywamy to Messi znika i traci zadziornosc i chec walki :(
0
jak mozna miec takiego pajaca na lawce ktory zmiany nie potrafi zrobic
0
rob zmiany kurwa czlowieku slepy jestes?
0
Setien dawaj Dembele!
0
jak Barcelona moze miec takiego trenera jak Setien :/
6
3 rok z rzedu czy tam 4 znowu ten SAM sklad Ci SAMI zawodnicy sie kompromituja - ile mozna?
0
nam przegral ten mecz trener swoim zajebistym ustawieniem i skladem
0
@tristan87 z Atalanta czulem, ze beda mieli ciezki mecz, ale koniec koncow i tak awansowali
0
no to PSG miekko finał
18
@Unique nie ogladales meczu na Camp Nou? albo rewanzu na Anfield? Leo pozamiatal, koledzy nie pomogli
0
@njuerr trzymam kciuki, zeby nie bylo
0
spokojnie, dzis na pewno CR cos strzeli, ale oby max 1 gola
1
jak Ciro dzis nic nie strzeli to CR7 zgarnie ZB, nie przepusci takiej okazji na dogonienie
4
@Kuczek glupie podejscie, znam ludzi co zdawali za 5/6 razem a sa bardzo dobrymi kierowcami a niektorzy zawodowymi - a takich co zdaja za pierwszym i potem cwaniakuja jacy to oni nie sa super kierowcy to nie trawie
13
@BarcaInfo zaraz beda udawac glupkow i zarzucac Ci, ze sie wtracasz i ze wcale nie o to im chodzi XD
2
@Trepyveb na jednym, w tym sezonie z Levante u siebie, wygrana 2:1, dublecik Ansu
1
@mekston jak to mowia, nie mow hop ;p
1
@messi564 obstawiam, ze to z kolegami to mial byc taki zarcik na rozluznienie sytuacji
2
@messi564 ale po co Ty sie spinasz chlopie
3
@Kurkmen przykre, ze widzi i chce tego wiekszosc kibicow, a taki zarzad jest slepy i robi kretynskie ruchy
2
dawaj Ciro jeszcze jedna!
1
dzis pewnie jak Ciro nie strzeli to obowiazkowy karniaczek dla CR wpadnie
1
@KamilZ ter Stegen - Alba Ramos Pique Navas - Cazorla Kroos Casemiro - Messi Benzema G.Moreno
0
@Danny Gaucho dzieki, aczkolwiek wolalem sie upewnic u naszych specjalistow
0
Jak CR wygra zlotego buta (a na 99% to zrobi), to bedzie mial 5 ZB a Leo 6? Dobrze sprawdzilem?
1
@Bobo25 osz Ty antypolaku
0
@hoeniker jestem ciekawy jakie statystyki by wykrecal gdyby gral w druzynach ktore nie maja wsparcia sedziowskiego w swoich ligach
0
@Hushovt czesto ten pierwiastek konczyl sie po pierwszej rundzie rozgrywek, ale co jak co taki Fabs by sie przydal
23
@BarcaInfo pytanie jakiego projektu xd
6
@Szpenser kogo to obchodzi, ze przestales czytac?
pax w punkt