gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos =, Lampard, Xabi Alonso, Kaka, Iker, Neuer, Vinicius, Raul, di Maria, Puyol, Maldini, Gattuso, =, VVD, Robinho, Zidane, Ronaldo, Neymar, Thiago, Kroos
0
@norbi77 a z czego strona ma sie utrzymywac?nie wiem jakim cudem macie tyle reklam, gdzie ja przegladajac strone bardzo czesto, mam ich niewielka ilosc, a te reklamy bardzo latwo wylaczyc, bo X maja na pol ekranu, poza tym, wole miec te reklamy i cieszyc sie fcbarca, niz zeby nie bylo reklam a strona podobna do kafebernabeu
0
@tadzik447 czlowiek zawsze narzeka na wszystko, jak jest zimno to na zimno, jak goraco to na upaly, nie przyzwyczailes sie jeszcze?;p
6
@Janiama Nie ma szans na wyzszy poziom? Szanse akurat sa zawsze, oby Was wszystkich uciszyl, bedzie potem bardzo fajnie sie czytalo jak bedziecie nim podjarani
1
@cat_r37 szacunek do tego numeru mogl miec Braithwaite, zanim postanowil wziac go na plecy, 19 pasowala mu idealnie
0
@cat_r37 ogladasz regularnie Atletico od 3 lat czy sugerujesz sie statystykami, badz opinia z innych forum pilkarskich? pytam z ciekawosci :)
1
@Elnuum rowniez korzystalem z booking.com, a nocleg mialem przy samej la rambli i blisko stacji metra, no i w sumie polecam
1
alez piekna noc! Wielki Leo Messi!
0
@Kubix93 To jak w koncu jest? Na flashscorze w tabeli strzelcow, mimo, ze Diaz ma tyle samo goli co Leo, to nasz Messi jest przed nim
0
@Aureczek Chyba tylko 3 za darmo? tak mi sie wydaje
7
ale jestescie zalosni z tym Pedrim, naprawde, oby Wam chlopak jeszcze nie raz zamknal buzie
1
@Kurkmen XDDDDDDDDDD
4
@SonBarcaGoku Wiesz, ze Ronaldo reklamowal coca cole?
3
@BART97 to czemu jestes tutaj, a nie tam gdzie Puig?
0
zostanie Koeman i znowu cały sezon grane bedzie 15 zawodnikami
0
@cat_r37 podobnie jak swego czasu Firpo :)
1
@chavez raz, w tamtym sezonie w meczu z Levante, gdzie Ansu dał dwie bramki :) moje najwieksze marzenie i sie spełniło
1
@GeneralXavi Zdziwilbys sie, to jest inna motywacja, a kadry od takiej Chelsea wcale nie mamy gorszej
2
@JimMorrisonFCB To, ze Lewandowski nie jest lepszy od Messiego, co do Ronaldo, to sie moge zgodzic.
0
@norbi77 Ty ogladales mecz z Atleti i jak nam go Marc wybronil?
4
@John_Doe Koeman mial podobna gadke co Lampard, legenda naszego klubu ale marny trener, przyklad Tuchela pokazuje, ze dobry trener nie potrzebuje roku przejsciowego, majac do dyspozycji niezla kadre
9
@tristan87 przykro to napisac, ale moze to i dobrze, odkad wrocil wszystko sie posypalo
0
@amanter a może przyjdzie trener co ich odstawi?
10
jak to jest, ze do Chelsea w POLOWIE sezonu przychodzi Tuchel i odrazu robi robote, a w klubie takim jak Barca, przychodzi Koeman na poczatku sezonu i potrzebuje sezonu przejsciowego? Powiecie, ze Chelsea ma lepsza kadre? No teraz mozna tak powiedziec, ale jestem ciekawy czy jak byl Lampard to ktos by powiedzial ze The Blues sa lepsi kadrowo
0
@kaamil1910 zaraz Ci powiedza, ze Puig biega jak 12 letni junior i nie umie w taktyke
4
w przyszlym sezonie tez bedzie Koeman mial swoich 15/16 zawodnikow, a reszta bedzie odstawiona?
5
3-5-2 zaczelo dzialac i teraz Koeman bedzie tym grac do usranej smierci, zero elastycznosci jezeli chodzi o zmiany ustawienia w meczu, nie wspominajac o zmianach zawodnikow... tu az sie prosilo wyjsc od poczatku Dembele, Antek i Leo - a skreslenie wszystkich pozostalych pomocnikow procz Moriby i Pedriego to tez niezle zagranie, wykluczajace nam
jakiekolwiek rotacje/zmiany/ustawienie, Koeman nie przekonuje i to juz nie pierwszy mecz. Sezon przejsciowy? Tak zaczelo sie gadac jak Rudemu nie szlo, a jak juz byla kluczowa koncowka i powrot do walki o mistrzostwo, to koncertowo to wszyscy spartolili. Szkoda gadac, sam nie wiem co myslec...
2
Koeman to jednak elastyczny trener XD
0
Dembele zajebiscie zawodzi w najbardziej kluczowych momentach
0
Araujo co wyjasnia chlopow