1

@Janiama obecnie lepiej by wygladal na boisku niz na lawce trenerskiej

0

zwolnijmy Koemana to na Benfice zadziala efekt nowej miotly i moze wygramy XD

3

prawie kazdy kto przychodzi do Barcy ma na poczatku super forme, fajnie wyglada, wszystko to fajnie chodzi - cyk miesiac lub dwa miesiace pozniej i z tych samych pilkarzy robia sie boiskowe lamagi, w czym problem?

0

@norbi77 i zdecydowanie Rayo ma lepsza kadre niz Barcelona zapomniales dodac

0

@GeneralXavi ale te slowa faktycznie padly, w takim czy innym kontekscie po prostu pasc nie powinny

2

@Gaz Tutaj? Przeciez tu 3/4 uzytkownikow oczekuje tego co wymieniles - czyli prostopadlych podan a przede wszystkim podan do przodu. Tu chyba bardziej do Koemana powinno sie pilowac, bo taki (niezbyt lubiany u nas) Puig ma super te zagrania do przodu, a murawy nie powachal od dawna, bo przeciez jest taki glupi taktycznie i biega jak glupek a co ciekawe, bo trener niepotrafi przez 1,5 roku go w tych aspektach poprawic tylko sie uwzial i probuje cos komus na sile udowadniac.

1

@Janiama Mental mentalem, ale Ty nie widzisz, jak Koeman tragicznie ustawil zespol, niewspominajac o zalosnej (lub jej braku) taktyce?

1

@JohnnyBarca ten mecz z PSG byl tak dawno?

1

@bixmix osobiscie dalem na kapitanie Haalanda

0

@Janiama Jezeli wszyscy zawodnicy beda zdrowi to owszem, mamy szanse z ta kadra na wygranie ligi - taki klub jak zeszloroczne Lille szybkim przykladem

0

@Maciek069 Co do ustawienia, to chyba jednak trener powinien dopasowac idealne takie, do ktorego beda pasowac dostepni zawodnicy? Kadra jest spokojnie na wygranie ligi hiszpanskiej, tylko trener na to nie pozwoli (obym sie mylil) - przeciez taki Frenkie z Pedrim i Busim pod wodza Guardioli to pewnie by zdominowali wiekszosc klubow na swiecie

2

nie mamy wcale az takiej najgorszej kadry, za to trenera mamy slabego - Klopp potrafil zdemolowac wielka Barce Valverde, wypuszczajac na nas Origiego i Shaqiriego...

4

@mm_ genialne te stroje treningowe

0

tak sobie spojrzalem na nazwiska w ataku Atleti; Correa, Carrasco, Felix, Suarez, Griezmann, Cunha... a potem na potencjalny atak Barcy na Bayern, to mam tylko jedno pytanie, jak to sie stalo?

2

@sevs Jest roznica miedzy normalnym nazywaniem kogos czarnego powiedzmy Czarna Perla, a wyzywaniem od malp, jeb** czarnuchow przez bydlo z trybun

0

@amanter trzeba trzymac kciuki

3

@Elosek a przepraszam bardzo, to w takim razie na jakim poziomie obecnie znaduje sie Depay?

1

@Yosemite nam to juz byle placek moze strzelic hattricka (a camp nou bez kibicow to juz nie taka twierdza), oczywiscie nie umniejszam Mbappe, ot taka wstawka

1

@sintesox No tak, powinien biegac tyle ile biega, zagrac 2x wiecej meczy niz teraz, strzelic 20 bramek i do tego dolozyc 30 asyst, rzucac po 16 przerzutow na mecz i wtedy mozemy zaczac sie nim jarac

0

@demsi1707 rowniez bylem w tym czasie na Cyprze, w jakiej czesci byles? ja mialem wynajety willoapartament ze znajomymi w Pissouri

5

@barcelonaLM nie wiem co wymysla, ale wiem, ze Laporta w cos jest zamieszany i to wyjdzie po latach, nie zdziwilbym sie jakby to byla prawda

0

Kadre mamy calkiem niezla, ale goscia do zarzadzania ta kadra... przeciez my wszystko w tamtym sezonie przerznelismy taktycznie majac Messiego w skladzie, a co dopiero bez niego xd

0

@tomek256 Mam od roku biale, moge polecic bo nic sie z nimi nie stalo a sa mega wygodne

9

@tomek8756 juz za pozno na uginanie sie Tebasa

0

@Pawlak1992tego ***** już tu nie ma, a Laporta i reszta piłkarzy tu są, to właśnie dlatego

3

@10SzymonBarca10 trzyma.. i trzymać jeszcze troche będzie :/

5

@masq Laporta to więcej gada niż robi, po tym wszystkim co czytam od miesięcy, wczorajszy dzień to jakaś katastrofa

0

@DaPidejpi mieli 2 miesiace zeby przejrzec wszystkie opcje, wiec raczej takie cos by nie przeszlo

1

Skoro my podejrzewamy, ze to blef i granie pod wystraszenie Tebasa, to my to wiemy, a Tebas i spolka nie? Nie ma na to szans, wydaje mi sie, ze juz po ptakach - jestem zalamany i to jest jakis dramat, ale dopoki nie zobacze go w koszulce innej druzyny, bede wierzyl, ze jakims naprawde CUDEM jednak z nami zostanie...

2

@kuz Najlepsze uczucie, to zjesc dobry posilek na szczycie zdobytej gory :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?