gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiem, ze Laporta krotko jak narazie u nas jest, ale moja wiara i nadzieje do niego juz tak cholernie zmalaly, ze ja nawet juz dla nas nie widze przyszlosci z takim zarzadzaniem i trenerem
0
Koeman tym wystawianiem Luuka to sam pod soba dolki kopie, ja rozumiem, ze nie mamy kim grac w ataku - ale czy nie od tego jest trener, zeby jakos to poukladac i dac rade bez napadziora, zamiast upychac do pierwszego skladu byle kogo? Nikt nie oczekuje fajerwerkow z ta kadra, ale na litosc, remisy z Cadiz i Granada, wylapana 3 od Bayernu i BENFICI XD a potem gadanie na konferencjach jacy jestesmi slabi i zalosni to kwintesencja tego trenera. Juz wole zeby po meczu wychodzil Xavi i mowil, ze murawa byla zle przycieta niz zeby wychodzil Ronald i mowil, ze my to jestesmy slabi i wgl nie macie prawa nic od nas oczekiwac bo mam slaba kadre i w przebudowie...
0
ta Benfica nawet mocna nie byla
0
@Janiama wielki taktyk Koeman
0
@socha ale potrafi
0
de Jong zostal sprowadzony po to, zeby dostawic noge lub glowe, a nawet tego nie potrafi zrobic
0
@Dani13 Frenkie jest WOLNYM zawodnikiem?
30
@maciekofcb nie no serio juz nie masz o co sie przyczepic do Puiga? XD
2
@Szklaner ogladales dzisiaj mecz? przeciez odpowiednio ulozony Rysio to bylaby topka hiszpanskich boisk na swojej pozycji
10
przeciez te MVP dla Ansu to okazyjnie i z przymruzeniem oka na podbudowanie, myslicie ze ktos z Barcelony sie za to obrazi ze sie tak oburzyliscie? XD
0
@norbi77 to tak bardziej okazyjnie i na podbudowanie, wyjmij kija
5
kto tu porownywal Ansu do Ansensio, albo Jese? przeciez to inna skala talenti, wchodzi chlop po 11 miesiacach kreci ogorkami, wywalczyl karnego i se brame wali
17
gdyby koledzy ciut lepiej zgrywali to Cou mialby jedna brameczke, chlop nie gra takiej tragedii jak tu wypisujecie, wezcie wrzuccie na luz
2
Mingueza co ma te crossy
1
jeszcze niedawno co niektorzy sie smiali co to za podrobka Xaviego przez G, dzisiaj Ci sami sie nim jaraja, fajnie na to sie z boku patrzy :D
0
Kurde na tym PO w Barcelonie jest jakas klatwa? Jakim cudem na PO Semedo i Dest slabiutko, a na LO ta sama dwojka wymiatala? A Nelson to nawet informa w Fifie dostal XD
1
Fajnie Schreuder zyje przy linii
4
madre posuniecie z posadzeniem na lawce Araujo, jak wiemy nasz byk mial problemy z kontuzjami, teraz czesto gral na najwiekszej intensywnosci wiec przyda mu sie rotacja, a Eric na spokojnie powinien dac rade
5
@BarcaInfo mozna sie smiac z Martina ale co jak co z 87 tempa to On powinien na luzie miec
0
@JohnnyBarca i bedziemy grali samymi 17 latkami? wtedy to juz naprawde nie bedzie kadry
2
@Transu96 naprawde trzeba Ci takie rzeczy tlumaczyc? to z Olmo juz pomine bo to raczej wyssane z palca, ale skoro Cou zarabia 26297 milionow, a taki Pedri milion, to chyba raczej trzeba mu rzucic dodatkowego grosza kosztem jakiegos Umtitiego, zeby zachowac nasza przyszlosc w klubie
1
@Rewolucja123 Pan trener Ernesto Valverde z ta kadra by sie bil o mistrza, uzywajac wlasnie tego 4-4-2
1
@Ronmes ale chyba Collado mial odejsc bo podobno wlasnie po tych paru treningach i meczach Koeman stwierdzil, ze Demir jest lepszy i to Alexa woli pozegnac, nie dajac mu tak naprawde prawdziwej szansy, choc w kadrze zbyt duzej szarzy ofensywnej to my nie mamy
0
Nie rozumiem dlaczego Koeman po paru meczach w presezonie skreslil Collado przy stanie obecnej kadry - przeciez to wychowanek (dod. kapitan Barcy B) a noz widelec by odpalil, a gdyby bylo na odwrot to przeciez zawsze jest zimowe okienko transferowe
10
@norbi77 bo Granada i Cadiz grali gowno, tylko, ze my jeszcze wieksze?
7
@Janiama Nie sadzisz, ze w meczu z takimi potegami jak Cadiz i Granada, tych niuansow powinno byc troszke wiecej? Tu juz nie chodzi o wynik meczu a o zalosny styl jaki soba prezentujemy i golym okiem widac, ze pilkarze nie wiedza co maja grac
0
@Rewolucja123 delikatna szpileczka w Koemana, ktory twierdzi inaczej niz Sergi?
0
@MikeBajson tez wierzylem w to, ze gorzej juz byc nie moze... po Valverde, Setienie, teraz Koeman - kto wie co tu w tej Barcelonie sie jeszcze wydarzy
0
czy to w 10 czy w 11 gra wyglada tak samo
0
sedzia debil tez sie nie popisal