0

przeciez to bylo widac ze te lamagi to zremisuja/przegraja, nie mam pojecia jak mozna dac sobie wbic bramke w 96minucie, sedzia tez swoja droga niezly

1

teraz faktycznie mozna zrzucic na kadre

1

@Rewolucja123 rozwiazac z Luukiem te wypozyczenie i w jego miejsce Bakambu i bedzie git

1

presja na Tebasie, teraz presja na Laporcie... XD

2

@Janiama Dynamo 1:2 Barcelona

0

@amanter rowniez jestem za tym aby Leo zgarnal 7 ZP, ale ta nagla zmiana kursow troche martwi

1

@Janiama 3:2 dla Barcy

2

@masq ale nikt go nie dotknal byku

0

@kkbarca a czemu co ma byc?

51

mam wrazenie, ze pilkarze zupelnie nie maja pojecia jak grac

0

ale my gramy wolno, ospale, bez pomyslu, nikt nie wychodzi do pogrania... dramat

1

@neeed syndrom Trincao, Koeman tak samo go wpieprzal na konia a koniec koncow odstawil

1

@GeneralXavi chyba lapal sie za te kolano, ale mam wrazenie, ze po prostu jestem juz przewrazliwiony bo sie o niego boje

0

myslicie, ze Fati kontuzja?

0

@JohnA szkoda ze Ansu nie ma tyle miejsca co Vini

0

@tomek8756 jak dla mnie kozak, trzyma poziom taki jak w 1 i 2 sezonie

0

@David_Beckham a ja postawilem...

0

z innym trenerem by siadlo

0

@ThugDave jakbym mial sie trzymac tej pseudotaktyki, to tez bym gral jak Puig xd

0

@kuz w Barcelonie nie beda mu sprzedawac polowe skladu po kazdej udanej przygodzie w Lidze Mistrzow :)

0

@Gibbon_FCB trzeba przebrnac przez pierwszy odcinek, potem jest tylko lepiej

15

@Cochise a moze tak warto sie ucieszyc z takiego faktu? W koncu to nasz pilkarz. Slusznie czy nie, na pewno go to podbuduje, wiec nie rozumiem tych wszystkich komentarzy drwiacych z tego, zamiast sie usmiechnac i temat pominac XD

1

@prokofiew ales Ty wyjatkowy :D

0

@Rewolucja123 a mecz ogladasz dla punktow, czy dla gry?

15

@Junngeas ani Ty zabawny ani madry, a Twoj sarkazm zblizony poziomem do wolnych Ronaldo

1

@pax zawsze lubie czytac Twoje komentarze, moglbys pokrotce napisac co wedlu Ciebie powinno sie teraz zadziac w Barcelonie, zeby wrocili na odpowiednie tory? bo koniecznosc zmiany trenera jest oczywista

0

@masq a czytales wywiad Suareza?

0

Koeman nie ma wstydu?

0

@pt9 trenera tez nie ma

0

@Janiama jak On to robi z taka kadra? Koeman nie lubi tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?