gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeciez to bylo widac ze te lamagi to zremisuja/przegraja, nie mam pojecia jak mozna dac sobie wbic bramke w 96minucie, sedzia tez swoja droga niezly
1
teraz faktycznie mozna zrzucic na kadre
1
@Rewolucja123 rozwiazac z Luukiem te wypozyczenie i w jego miejsce Bakambu i bedzie git
1
presja na Tebasie, teraz presja na Laporcie... XD
2
@Janiama Dynamo 1:2 Barcelona
0
@amanter rowniez jestem za tym aby Leo zgarnal 7 ZP, ale ta nagla zmiana kursow troche martwi
1
@Janiama 3:2 dla Barcy
2
@masq ale nikt go nie dotknal byku
0
@kkbarca a czemu co ma byc?
51
mam wrazenie, ze pilkarze zupelnie nie maja pojecia jak grac
0
ale my gramy wolno, ospale, bez pomyslu, nikt nie wychodzi do pogrania... dramat
1
@neeed syndrom Trincao, Koeman tak samo go wpieprzal na konia a koniec koncow odstawil
1
@GeneralXavi chyba lapal sie za te kolano, ale mam wrazenie, ze po prostu jestem juz przewrazliwiony bo sie o niego boje
0
myslicie, ze Fati kontuzja?
0
@JohnA szkoda ze Ansu nie ma tyle miejsca co Vini
0
@tomek8756 jak dla mnie kozak, trzyma poziom taki jak w 1 i 2 sezonie
0
@David_Beckham a ja postawilem...
0
z innym trenerem by siadlo
0
@ThugDave jakbym mial sie trzymac tej pseudotaktyki, to tez bym gral jak Puig xd
0
@kuz w Barcelonie nie beda mu sprzedawac polowe skladu po kazdej udanej przygodzie w Lidze Mistrzow :)
0
@Gibbon_FCB trzeba przebrnac przez pierwszy odcinek, potem jest tylko lepiej
15
@Cochise a moze tak warto sie ucieszyc z takiego faktu? W koncu to nasz pilkarz. Slusznie czy nie, na pewno go to podbuduje, wiec nie rozumiem tych wszystkich komentarzy drwiacych z tego, zamiast sie usmiechnac i temat pominac XD
1
@prokofiew ales Ty wyjatkowy :D
0
@Rewolucja123 a mecz ogladasz dla punktow, czy dla gry?
15
@Junngeas ani Ty zabawny ani madry, a Twoj sarkazm zblizony poziomem do wolnych Ronaldo
1
@pax zawsze lubie czytac Twoje komentarze, moglbys pokrotce napisac co wedlu Ciebie powinno sie teraz zadziac w Barcelonie, zeby wrocili na odpowiednie tory? bo koniecznosc zmiany trenera jest oczywista
0
@masq a czytales wywiad Suareza?
0
Koeman nie ma wstydu?
0
@pt9 trenera tez nie ma
0
@Janiama jak On to robi z taka kadra? Koeman nie lubi tego