gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
aha? looooooool
2
Jak spojrzałem na nagłówek to zrobiłem facepalma...
0
hm... maybe XDDD
30
• 4 days
• 2 games
• 2 hattricks 6 goals
• 2 historical records
Leo Messi
13
nie zapomnijmy o bardzo dobrym meczu Rafinhi, ma to 'coś', szkoda tego czerwo
0
jutro CR będzie bombardował brame nawet z 40 :D
12
Aguero & Messi po hattricku :D Argentyński wieczór! xd
0
PIĘKNA AKCJA PANOWIE, BRAWO, MESSIIIIIII 2X hattrick Z RZĘDU!
0
Suarez chyba zly na siebie ;d
0
już 2 raz postawił na siłe...
0
no nie... miał taki fajny mecz :/
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL LEEEEEEO!
0
szkoda akcji Messi - Suarez
0
Nieeeee, juz sie cieszylem
1
hehe, Messi jak zapieprzał do defensywy xd
0
Rafinha asystostrzał, brawo Leo! :D
0
o moj boze co zrobil Suarez :OOOO
2
Messi co piłke dał, ale Alba fatalnie... zamiast dogrywać.
0
Chcesz być inny na siłe i szukasz specjalnie jakiegoś gównoargumentu, byleby tylko udowodnić, że pomimo, iż gramy dobrze to... gramy źle?
1
Widzieliście jak Suarez ustawiał drużyne i pokazywał kiedy startować do pressingu itp?
1
Rafinha co ma kontrole piłki i drybling, 15 minut a naprawdę mi zaimponował. :)
0
W KOŃCU MESSSIII, W KOŃCU!
0
Przepiękny widok!
0
Ney!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
co Messi ma gazicho
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIII!
35
Wyjątkowy zawodnik i osoba, szkoda, że nie jest piłkarzem Barcelony.
0
BARTRAAAAA! BRAWO LEO!
0
liczyłem na jakieś zaskoczenie...
1
Ciary