gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze Leo :( szkoda
0
Messi... co to za gość :O
0
Messi - Neymar... ten duet
1
JAK KUR?! JAAAAAAAAAAAAAK?!
0
Co za sędzia...
1
Gra Munir i Pedro bo w tym meczu pewnie będzie liczył się dla LE bardzo dobry pressing, a jak wiemy, obydwaj skrzydłowi robią to doskonale... gdyby Neymar był wypoczęty, byłby za pewne w pierwszym składzie.
0
w Lidze Mistrzów nie ma takiego czegoś jak 'spokojnie sobie wyjdziemy' :D
0
Nigdy nie ma pewnego awansu, chciałbym grupe z jakąś europejską potęgą i dwoma przeciętniakami. :D
2
huh, Alexis! pierwsza brameczka :D
0
Tak samo my byśmy potrzebowali dużo czasu, dałem tylko przykład jak moglibyśmy grać/ucierpieć przechodząc na nową formacje.
0
Żeby grać taką formacją trzeba niezłej metamorfozy i kosztowałoby to nas pewnie wszystkie trofea w tym sezonie, na zgranie zespołu i wgl. odnalezienie się w nowej formacji wymaga dużą ilość czasu. Myślę, że pozostanie formacja 4-3-3. A dobrym przykładem jest teraźniejsze United, przeskoczyli na gre pięcioma obrońcami (2 ofensywnych) i nie radzą sobie za świetnie. ;)
0
jedyny ogarnięty co do Cuadrado... ale niektóre osoby tego pojąć nie mogą i łudzą sie, że kolumbijczyk to świetny prawy defensor albo, że będziemy grali trójką obrońców
0
A może przyszedł aby obudzić w Alvesie to co najlepsze, aby w końcu nasz prawy obrońca sie ogarnął? Rywalizacja sie przyda, Dani poczuje zagrożenie i będzie bardziej sie angażował i z tego miejsca pozdrowienia dla krytyków tego transferu, bo przecież śledzicie tego gracza od kilku lat...
1
Zasuwa aż miło. :)
0
Teraz Elche sie otworzy :)
0
A było tak fajnie
0
GOOOOOOOOOOOOOOL MESSSSSSSIIIIIIIIII!
0
Strasznie liczę na rozwinięcie się Dongou i Bagnacka.
0
Co Ci komentatorzy gadają, wycisze telewizor...
2
Zobaczycie, jeszcze wygramy z Elche mając z przodu trójke: Munir - Messi - Rafinha :)
0
Co Wy widzicie w tym Cuadrado? PO to nie jest...
0
Ale może być to plusem, bo wtedy za rok będzie w razie czego grała więcej młodzież. Teraz wzmocnijmy sie jakimś solidnym PO.
0
Nie wierze w to co widze...
0
3-0 Neeeymaaar!
1
Woooohooo, Neymaar!
0
Tego brakowało, przyjęcie... i bum! Dobra próba Rakiticia. :)
0
Haaa, Messi! Braaawo!
0
Może Enrique chce Mascherano na środku obrony po to, aby ten w razie czego był przyzwyczajony do tej pozycji, bo nie wiadomo jak z kontuzją Vermaelena. Wtedy Busi miałby zmiennika Songa, o ile ten by został. :D
0
Bravo - Alba Mathieu Bartra Montoya - Busquets Rakitić Iniesta - Pedro Rafinha Munir ;3
2
Tak, wierzcie w transfer Reusa do nas... powodzenia.