0

Kurcze Leo :( szkoda

0

Messi... co to za gość :O

0

Messi - Neymar... ten duet

1

JAK KUR?! JAAAAAAAAAAAAAK?!

0

Co za sędzia...

1

Gra Munir i Pedro bo w tym meczu pewnie będzie liczył się dla LE bardzo dobry pressing, a jak wiemy, obydwaj skrzydłowi robią to doskonale... gdyby Neymar był wypoczęty, byłby za pewne w pierwszym składzie.

0

w Lidze Mistrzów nie ma takiego czegoś jak 'spokojnie sobie wyjdziemy' :D

0

Nigdy nie ma pewnego awansu, chciałbym grupe z jakąś europejską potęgą i dwoma przeciętniakami. :D

2

huh, Alexis! pierwsza brameczka :D

0

Tak samo my byśmy potrzebowali dużo czasu, dałem tylko przykład jak moglibyśmy grać/ucierpieć przechodząc na nową formacje.

0

Żeby grać taką formacją trzeba niezłej metamorfozy i kosztowałoby to nas pewnie wszystkie trofea w tym sezonie, na zgranie zespołu i wgl. odnalezienie się w nowej formacji wymaga dużą ilość czasu. Myślę, że pozostanie formacja 4-3-3. A dobrym przykładem jest teraźniejsze United, przeskoczyli na gre pięcioma obrońcami (2 ofensywnych) i nie radzą sobie za świetnie. ;)

0

jedyny ogarnięty co do Cuadrado... ale niektóre osoby tego pojąć nie mogą i łudzą sie, że kolumbijczyk to świetny prawy defensor albo, że będziemy grali trójką obrońców

0

A może przyszedł aby obudzić w Alvesie to co najlepsze, aby w końcu nasz prawy obrońca sie ogarnął? Rywalizacja sie przyda, Dani poczuje zagrożenie i będzie bardziej sie angażował i z tego miejsca pozdrowienia dla krytyków tego transferu, bo przecież śledzicie tego gracza od kilku lat...

1

Zasuwa aż miło. :)

0

Teraz Elche sie otworzy :)

0

A było tak fajnie

0

GOOOOOOOOOOOOOOL MESSSSSSSIIIIIIIIII!

0

Strasznie liczę na rozwinięcie się Dongou i Bagnacka.

0

Co Ci komentatorzy gadają, wycisze telewizor...

2

Zobaczycie, jeszcze wygramy z Elche mając z przodu trójke: Munir - Messi - Rafinha :)

0

Co Wy widzicie w tym Cuadrado? PO to nie jest...

0

Ale może być to plusem, bo wtedy za rok będzie w razie czego grała więcej młodzież. Teraz wzmocnijmy sie jakimś solidnym PO.

0

Nie wierze w to co widze...

0

3-0 Neeeymaaar!

1

Woooohooo, Neymaar!

0

Tego brakowało, przyjęcie... i bum! Dobra próba Rakiticia. :)

0

Haaa, Messi! Braaawo!

0

Może Enrique chce Mascherano na środku obrony po to, aby ten w razie czego był przyzwyczajony do tej pozycji, bo nie wiadomo jak z kontuzją Vermaelena. Wtedy Busi miałby zmiennika Songa, o ile ten by został. :D

0

Bravo - Alba Mathieu Bartra Montoya - Busquets Rakitić Iniesta - Pedro Rafinha Munir ;3

2

Tak, wierzcie w transfer Reusa do nas... powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?