gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie z tą skutecznością, Real i tak przejdzie, zawsze mają MEGA farta.
4
Niby ostatnia drużyna w tabeli, ale na pewno nie oddadzą nam tak łatwo trzech punktów. Na tym etapie nie można się rozluźniać, chcę zobaczyć, że będą jutro walczyć i zdobędą trzy punkty - liczę na hattrick Leo, VeB!
0
No mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
0
Neymarrtrtr
0
chyba nie ma co, nie odrobimy..
0
bedziemy walic glowa w mur..
0
eh...
0
Ciezko..
0
gdzie na wrzutki...
0
Costa :)
0
messi :o
0
Alves.
0
ale mam stresa...
0
tragedia... :(
0
No chyba Atletico dzisiaj trzy punkty na San Mames. :o
0
Może Athletic wyrówna. :)
0
Cenne trzy punkty!
0
Real dzisiaj spokojne 3 punkty...
0
Mecz na luzie, ważne 3 punkty - czas na potknięcie Realu, VeB!
0
Pinto?
0
Alexis :(
0
Pedro :)
0
Neeeeymar, pass Alexisa nie mam pytań.
0
Czyżbyśmy stracili kluczowego Victora w najważniejszym momencie sezonu? Nie daj sie, Valdes!
0
Valdes! :/
0
Valdes - Adriano Pique Bartra Montoya - Song Iniesta Fabregas - Pedro Messi Alexis, taki skład bym widział. :)
0
Eh, byleby teraz chłopaki nie zagrali tragedii z Celtą.
0
Bardzo ciężki terminarz, Real ma wg. mnie najłatwiej - ciężko u nich będzie o stratę punktów.
0
Magiczny wieczór.
0
Niech się przypatrzą a nie pierdzielą wszędzie głupoty, że karnych nie było...