5

Nie z tą skutecznością, Real i tak przejdzie, zawsze mają MEGA farta.

4

Niby ostatnia drużyna w tabeli, ale na pewno nie oddadzą nam tak łatwo trzech punktów. Na tym etapie nie można się rozluźniać, chcę zobaczyć, że będą jutro walczyć i zdobędą trzy punkty - liczę na hattrick Leo, VeB!

0

No mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.

0

Neymarrtrtr

0

chyba nie ma co, nie odrobimy..

0

bedziemy walic glowa w mur..

0

eh...

0

Ciezko..

0

gdzie na wrzutki...

0

Costa :)

0

messi :o

0

Alves.

0

ale mam stresa...

0

tragedia... :(

0

No chyba Atletico dzisiaj trzy punkty na San Mames. :o

0

Może Athletic wyrówna. :)

0

Cenne trzy punkty!

0

Real dzisiaj spokojne 3 punkty...

0

Mecz na luzie, ważne 3 punkty - czas na potknięcie Realu, VeB!

0

Pinto?

0

Alexis :(

0

Pedro :)

0

Neeeeymar, pass Alexisa nie mam pytań.

0

Czyżbyśmy stracili kluczowego Victora w najważniejszym momencie sezonu? Nie daj sie, Valdes!

0

Valdes! :/

0

Valdes - Adriano Pique Bartra Montoya - Song Iniesta Fabregas - Pedro Messi Alexis, taki skład bym widział. :)

0

Eh, byleby teraz chłopaki nie zagrali tragedii z Celtą.

0

Bardzo ciężki terminarz, Real ma wg. mnie najłatwiej - ciężko u nich będzie o stratę punktów.

0

Magiczny wieczór.

0

Niech się przypatrzą a nie pierdzielą wszędzie głupoty, że karnych nie było...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?