0

Mangala jest bardzo dobrym młodym grajkiem, w sumie Inigo Martinez również. Ale ja szukałbym bardziej doświadczonego. :)

0

Pozytywne zaskoczenie. :)

0

Najlepiej żebyście wy, pseudo kibice zamknęli swoje ryje i poszli stąd jak najdalej. Życie, przegraliśmy to przegraliśmy, nie każdy jest idealny a piłkarze też ludzie. Niedługo kończy się luty i okres w którym Barca gra słabiej od dobrych paru lat. Teraz trzeba wierzyć, że wygramy wszystko co się da i odrobimy straty jakie mamy - pamiętajcie komu kibicujecie, VeB!

0

Słowa Fabsa aby Mourinho się zamknął na pare dni, a teraz? Nosz kurde, tóż to wstyd jak nic...

0

0

Magiczny wieczór! :)

0

Pique, ho ho - brawo. ;)

0

Yaya zagrał świetne zawody, naprawdę solidny zawodnik. A za te słowa ma jeszcze większy szacunek u mnie. ;)

0

DAAAAAAAANIIIIIIIIII

0

ALVES BOZE SWIETY

0

MESSSI

0

Za pewne chodzi mu o to, że Neymara bez faulu nie zatrzymają bo jest taki dobry. :)

0

Uderz wreszcie ktoś zza pola karnego, nosz!

0

Bardzo ciężki dwumecz, bardzo sie boje i sie niecierpliwie... musimy im pokazać, że pasja to coś więcej niż hajs od szejków.

0

NEYMARAZO!

0

CRACK

0

OMG CO TO ZA AKCJA

0

Adriano, no no!

0

w ogole nigdy nie byl gorszy, w ogole..

0

CESC :)

0

Dobrą prace wykonał Pedro przy golu Leo, ale i tak mamy fart, mogliśmy przegrywać 2-0 i gol ze spalonego, ale walić to, gol Messiego to przyćmił. Białym więcej razy się farciło. UTRZYMAĆ TO!

0

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIII NARESZCIE!

0

ALEEEEEEEEEEEEEXIS

0

Życzę Messiemu dobrego meczu, nie koniecznie bramek, chociaż jakby strzelił ze dwie to byłbym w niebo wzięty. Liczę na 3 punkty, ba ... to muszą być 3 punkty, za dużo razy się potykaliśmy. Niech Song zamknie japska hejterom, a Pedro wzmocni 250 występ golem. VeeeeB!

0

Jestem ciekaw jak zagra Bartra po tylu meczach na ławie, mam nadzieję, że nadal ma tą formę którą miał kilka tygodni temu.

0

Suarez, no no, ciekawie nam się tu rozwija. ;]

0

Nie dawno płacz 'gdzie jest Song, marnujecie chłopaka bllalblksalkblkldklk' a teraz 'po co Song, Song w takim meczu'? Ludzie, jeżeli nie byłby gotowy na taki mecz to nie grałby w Barcelonie, proste.

0

Niech to wydarzenie umocni golem. :)

0

Będzie ciężko o 3 punkty, ale mam nadzieję, że Barca pokaże charakter i wygramy z Sevillą, rehabilitując się za porażkę z Valencią no i 'może' wskoczymy na lidera. Oby! VeB!

0

hm, ty się nabijasz z ter Stegena, czy jesteś jego 'mega' fanem? bez obrazy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?