gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mangala jest bardzo dobrym młodym grajkiem, w sumie Inigo Martinez również. Ale ja szukałbym bardziej doświadczonego. :)
0
Pozytywne zaskoczenie. :)
0
Najlepiej żebyście wy, pseudo kibice zamknęli swoje ryje i poszli stąd jak najdalej. Życie, przegraliśmy to przegraliśmy, nie każdy jest idealny a piłkarze też ludzie. Niedługo kończy się luty i okres w którym Barca gra słabiej od dobrych paru lat. Teraz trzeba wierzyć, że wygramy wszystko co się da i odrobimy straty jakie mamy - pamiętajcie komu kibicujecie, VeB!
0
Słowa Fabsa aby Mourinho się zamknął na pare dni, a teraz? Nosz kurde, tóż to wstyd jak nic...
0
0
Magiczny wieczór! :)
0
Pique, ho ho - brawo. ;)
0
Yaya zagrał świetne zawody, naprawdę solidny zawodnik. A za te słowa ma jeszcze większy szacunek u mnie. ;)
0
DAAAAAAAANIIIIIIIIII
0
ALVES BOZE SWIETY
0
MESSSI
0
Za pewne chodzi mu o to, że Neymara bez faulu nie zatrzymają bo jest taki dobry. :)
0
Uderz wreszcie ktoś zza pola karnego, nosz!
0
Bardzo ciężki dwumecz, bardzo sie boje i sie niecierpliwie... musimy im pokazać, że pasja to coś więcej niż hajs od szejków.
0
NEYMARAZO!
0
CRACK
0
OMG CO TO ZA AKCJA
0
Adriano, no no!
0
w ogole nigdy nie byl gorszy, w ogole..
0
CESC :)
0
Dobrą prace wykonał Pedro przy golu Leo, ale i tak mamy fart, mogliśmy przegrywać 2-0 i gol ze spalonego, ale walić to, gol Messiego to przyćmił. Białym więcej razy się farciło. UTRZYMAĆ TO!
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIII NARESZCIE!
0
ALEEEEEEEEEEEEEXIS
0
Życzę Messiemu dobrego meczu, nie koniecznie bramek, chociaż jakby strzelił ze dwie to byłbym w niebo wzięty. Liczę na 3 punkty, ba ... to muszą być 3 punkty, za dużo razy się potykaliśmy. Niech Song zamknie japska hejterom, a Pedro wzmocni 250 występ golem. VeeeeB!
0
Jestem ciekaw jak zagra Bartra po tylu meczach na ławie, mam nadzieję, że nadal ma tą formę którą miał kilka tygodni temu.
0
Suarez, no no, ciekawie nam się tu rozwija. ;]
0
Nie dawno płacz 'gdzie jest Song, marnujecie chłopaka bllalblksalkblkldklk' a teraz 'po co Song, Song w takim meczu'? Ludzie, jeżeli nie byłby gotowy na taki mecz to nie grałby w Barcelonie, proste.
0
Niech to wydarzenie umocni golem. :)
0
Będzie ciężko o 3 punkty, ale mam nadzieję, że Barca pokaże charakter i wygramy z Sevillą, rehabilitując się za porażkę z Valencią no i 'może' wskoczymy na lidera. Oby! VeB!
0
hm, ty się nabijasz z ter Stegena, czy jesteś jego 'mega' fanem? bez obrazy xd