gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie akcja dzisiejsza to rajd Neymara, szkoda, że nie skończył. :|
0
Tylko Fabs wszedł i asysta. MESSI!
0
ney :o
0
CZEMU INIESTA NIE GRAŁ NEYMARA?!
0
Spodziewajmy się tzw. autobusu ;c
0
Varane wyzywacie? Przypomnijcie sobie co on grał w meczu przeciwko nam. Ma chłopak słabszy mecz, to może wina tego, że długo pauzował przez kontuzje? Szkoda mi go, naprawdę wielki talent, oby się nie załamywał.
0
Tak tera sracie nad tym Bale bo strzelił bramkę i od razu jest w gazie. Gdzie on był przez cały mecz i kilka meczy wstecz? To, że strzelił nie oznacza tego, że jest super i wraca do formy. Trochę spokoju, widzieliśmy co nam zaprezentował na el Clasico. Juve gra tragicznie, to sobie Bale postrzela. W sumie jak na 100mln to co on pokazuje, to nawet 1/4 tej kwoty nie jest.
0
Valdes - Adriano - Pique Puyol - Alves - Busquets Cesc Iniesta - Neymar Messi Alexis. Taki bym chciał skład. :)
0
prawe skrzydło jak już ;d
0
Ajjjj
0
Jeżeli Messi miałby grać za napastnikiem, to zobaczcie kto nam się zmarnuje: TELLO, SERGI ROBERTO, bo jakby były rotacje, to przecież na pierwszym miejscu widnieliby tacy gracze jak Cesc (o ile nie grałby w 1 za Inieste), Xavi, Song. Gra trójką obrońców jak ktoś wspomniał byłaby nie wypałem, a jak wtedy pomieścić naszych świetnych pomocników wraz z Leo i Lewym? ;3
0
3 obrońcami? No ja tego nie widze...
0
To w takim razie co z Pedro, Tello?
0
Jak wy sobie wyobrażacie wtedy atak? Jak mamy pomieścić Neymara, Messiego, Alexisa i Lewego w pierwszym składzie? Bo wątpię w to, żeby polak siedział na ławie - tak samo z Alexisem, jest w świetnej formie. Messi to Messi, Neymar znakomita forma. Jak dla mnie najlepszym atakiem jest Ney - Messi - Alexis. Jak do tego doszedłby Lewy to jakby to wyglądało? Valdes - Alba - Pique Mascherano - Alves - Busquets Iniesta - Messi - Neymar Lewy Alexis? Nie wydaje mi się. Raczej wątpliwe jest to, że gracz BvB do nas przyjdzie. :)
0
Od razu 50 tych karnych powinniście mieć... ;_;
0
powinniśmy być skoncentrowani do końca, nie wiem jak to możliwe, że wyszli z kontrą 2n1. ;c
0
Alves z pierwszej!
0
I NERWY
0
KRÓL VALDES
0
Alves!
0
ALEXIS BOGIEM!
0
Real ciśnie :c
0
VALDES
0
A ja i tak nadal mam srake. Strzelcie na 2-0, bo zawału dostane. ;P
0
pomiędzy Puyolem a Alvesa nie miało być -, sorki.
0
Niby składy podane, ale ja osobiście widziałbym to tak: Valdes - Adriano Bartra Puyol - Alves - Busquets Fabregas Iniesta - Neymar Messi Alexis ;c
0
Motylki w brzuchu. Oby Martino się nie pomylił ze składem.
0
Fabregas na 9? Jezu chryste, Bartry brak... Naprawde?!
0
Brzydzę się takimi drużynami jak Milan, popsują tylko człowiekowi noc - jak można być osranym i na własnym boisku w 11 się bronić? No dla mnie to jest niepojęte.
0
Cholera. Liczyłem na coś więcej. Na samym początku zdenerwowało mnie posadzenie Bartry, potem doszło, że Cesc wchodzi na '9' - dzisiaj same minusy. No może jest ten plus, asysta Iniesty i gol Leo. Tak poza tym, to występ na minus.