0

Według mnie akcja dzisiejsza to rajd Neymara, szkoda, że nie skończył. :|

0

Tylko Fabs wszedł i asysta. MESSI!

0

ney :o

0

CZEMU INIESTA NIE GRAŁ NEYMARA?!

0

Spodziewajmy się tzw. autobusu ;c

0

Varane wyzywacie? Przypomnijcie sobie co on grał w meczu przeciwko nam. Ma chłopak słabszy mecz, to może wina tego, że długo pauzował przez kontuzje? Szkoda mi go, naprawdę wielki talent, oby się nie załamywał.

0

Tak tera sracie nad tym Bale bo strzelił bramkę i od razu jest w gazie. Gdzie on był przez cały mecz i kilka meczy wstecz? To, że strzelił nie oznacza tego, że jest super i wraca do formy. Trochę spokoju, widzieliśmy co nam zaprezentował na el Clasico. Juve gra tragicznie, to sobie Bale postrzela. W sumie jak na 100mln to co on pokazuje, to nawet 1/4 tej kwoty nie jest.

0

Valdes - Adriano - Pique Puyol - Alves - Busquets Cesc Iniesta - Neymar Messi Alexis. Taki bym chciał skład. :)

0

prawe skrzydło jak już ;d

0

Ajjjj

0

Jeżeli Messi miałby grać za napastnikiem, to zobaczcie kto nam się zmarnuje: TELLO, SERGI ROBERTO, bo jakby były rotacje, to przecież na pierwszym miejscu widnieliby tacy gracze jak Cesc (o ile nie grałby w 1 za Inieste), Xavi, Song. Gra trójką obrońców jak ktoś wspomniał byłaby nie wypałem, a jak wtedy pomieścić naszych świetnych pomocników wraz z Leo i Lewym? ;3

0

3 obrońcami? No ja tego nie widze...

0

To w takim razie co z Pedro, Tello?

0

Jak wy sobie wyobrażacie wtedy atak? Jak mamy pomieścić Neymara, Messiego, Alexisa i Lewego w pierwszym składzie? Bo wątpię w to, żeby polak siedział na ławie - tak samo z Alexisem, jest w świetnej formie. Messi to Messi, Neymar znakomita forma. Jak dla mnie najlepszym atakiem jest Ney - Messi - Alexis. Jak do tego doszedłby Lewy to jakby to wyglądało? Valdes - Alba - Pique Mascherano - Alves - Busquets Iniesta - Messi - Neymar Lewy Alexis? Nie wydaje mi się. Raczej wątpliwe jest to, że gracz BvB do nas przyjdzie. :)

0

Od razu 50 tych karnych powinniście mieć... ;_;

0

powinniśmy być skoncentrowani do końca, nie wiem jak to możliwe, że wyszli z kontrą 2n1. ;c

0

Alves z pierwszej!

0

I NERWY

0

KRÓL VALDES

0

Alves!

0

ALEXIS BOGIEM!

0

Real ciśnie :c

0

VALDES

0

A ja i tak nadal mam srake. Strzelcie na 2-0, bo zawału dostane. ;P

0

pomiędzy Puyolem a Alvesa nie miało być -, sorki.

0

Niby składy podane, ale ja osobiście widziałbym to tak: Valdes - Adriano Bartra Puyol - Alves - Busquets Fabregas Iniesta - Neymar Messi Alexis ;c

0

Motylki w brzuchu. Oby Martino się nie pomylił ze składem.

0

Fabregas na 9? Jezu chryste, Bartry brak... Naprawde?!

0

Brzydzę się takimi drużynami jak Milan, popsują tylko człowiekowi noc - jak można być osranym i na własnym boisku w 11 się bronić? No dla mnie to jest niepojęte.

0

Cholera. Liczyłem na coś więcej. Na samym początku zdenerwowało mnie posadzenie Bartry, potem doszło, że Cesc wchodzi na '9' - dzisiaj same minusy. No może jest ten plus, asysta Iniesty i gol Leo. Tak poza tym, to występ na minus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?