0

Alexis, brawo :)

0

Peeeedrito nareszcie.

0

Neymaaaar! Aleeeexis! TO JEST TO!

0

nNey :o

0

Liczę na to, że Neymar w końcu się przełamie i trafi do bramki rywali. =)

0

Miejcie trochę szacunku do Xaviego... nigdy wam dogodzić nie można.

0

Tylko czekam na zemstę nad Bawarczykami. Darzę ich taką nienawiścią, że to szok. I nie chodzi tu tylko o ten nieszczęsny dwumecz, lecz o całokształt. Do tego wszystkiego doszedł Pep i Thiago, których przestaję szanować (chociaż Pepa powinienem), ale Ci niemcy... nie trawie ich. Nie wiem czemu, ale tej drużyny nienawidzę szczególnie. Nie to, żebym miał coś do niemców, bo do nich nic nie mam, tylko do samego Bayernu. ;c

0

Znając życie nici z tego będzie. Będzie tak, że nie kupimy nikogo a tylko będziemy mieć głupią nadzieje i znowu zawód... Przykłady? Luiz, Silva :)

0

Pedro out, Tello / Deulofeu in.

0

Czekam na trenera który podobnie jak Pep czy Rijkaard nie będzie bał się w ważnych meczach i nie tylko stawiać na młodych wychowanków. Przykład? Messi, Xavi, Iniesta, Busi. Teraz do pierwszego składu spokojnie powinien przebijać się taki Tello czy wracający z wypożyczenia Deulofeu oczywiście nie wspominając o Roberto. :)

0

Kontuzjowany dos Santos któremu zaufał Martino (lecz znając życie, odejdzie po sezonie), Sergi Roberto nasza nowa nadzieja i świetny, młody grajek, Xavi, Fabregas, Iniesta, Song, Busquets i Gundogan? Nie widzi mi sie, musielibyśmy pozbyć się np. Songa.

0

Tak poza tym, jestem straaaaaaaasznie ciekawy występu Roberto w pucharze króla. Oby pokazał, że może być bardzo wartościowym zmiennikiem Xaviego. (:

0

oj Neymar, zawsze lubię czytać twoje wypowiedzi. Najbardziej urzekło mnie zdanie: „Czuję, że to jak sen. Patrzę w jedną stronę i widzę Messiego. Patrzę w drugą, widzę Xaviego."

Życzę Ci wiele sukcesów z Barcą i obyś był taki wielki jak twoi poprzednicy. VeB!

0

Co wy byście sądzili na atak Neymar - Alexis - Pedro, zamiast Neymar - Fabregas - Alexis? Według mnie Fabs na 9 to tragiczny pomysł. Jak brakuje typowego środkowego napadziora to warto zerknąć do Barcy B, mamy tam dużo talentów, min. Dongou.

0

Mogliśmy kupić Sakho, jeszcze wcześniej Thiago Silve. Skończyliśmy jak wiemy. Boje się o Luiza, wiemy jakie błędy mu się zdarzają. Chciałbym w drużynie zobaczyć stopera z krwi i kości, Fabregasa w środku pomocy, więcej odpoczynku dla Xaviego, więcej szans dla Roberto. Sprzedanie Pedro, dawanie więcej szans Tello. Wielu z was może się ze mną nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie. A no i oczywiście bramkarz, najlepiej ktoś z dwójki Courtouis lub ter Stegen - młodzi, perspektywiczni.

0

nie Alves tylko Lahm, sorka

0

Neuer - Alaba Thiago Silva Ramos Alves - Yaya Toure Reus Ozil - Ronaldo Ibrahimovic Messi :3

naprawdę zszokowało mnie to, że Andresa nie ma. :(

0

Ile do końca?

0

Jestem ciekawy ile zdrowy Messi miałby bramek. Powyżej 13 mogę się założyć.

0

Irytują mnie komentarze kibciów Realu po hattricku Bale, typu: 'Gdzie jest Neymar?!' - Neymar pokazał gdzie jest podczas klasyku, wtedy poszukiwany był Bale o ile się nie myle... :)

0

0

Czyżby Bartra zagrał na boku? Już raz tak zagrał.

0

Widzę, że mamy pseudo znawcę. Za pewne jesteś na każdym treningu Barcelony, bo nie wiem po czym go oceniasz, skoro na boisku szans nie dostaje, a w pre-sezonie prezentował się całkiem nieźle. Jak już rzucasz tak ostre słowa i nazywasz jednego z lepszych w tym czasie wychowanków gównem, to podaj argumenty, hejcie.

0

A u nas za Xaviego Cesc, za Puyola Bartra. Do tego dochodzi Sergi Roberto. :)

0

Biedny Leo. On cierpi jak nie gra, nigdy tak często nie łapał kontuzji. Wszyscy już wykrzykiwaliśmy 'powrót Messiego, powrót króla' po meczu z Milanem, a tu taki pech. Nie wyobrażam sobie tego, co on musi przeżywać z kolejną kontuzją. Animo LEO!

0

Bardzo cieszy wynik. Ale jeszcze dodałoby mi uśmiechu na twarzy wejście naszych młodziutkich talentów Roberto oraz Tello. Mógłby zejść Neymar, bo strach o kontuzje bo ten niemiec to jakiś nie wyżyty jest. :P

0

Valdes - Adriano Bartra Puyol - Alves - Iniesta Song Fabregas - Neymar Messi Pedro

0

Bardzo fajnie, że nie mamy Realu czy Atletico na naszej drabince. Coś czuję, że spokojnie możemy dojść do finału, a mecz o dojście do finału Atletico vs Real będzie naprawdę ciekawy o ile obie drużyny wygrają pozostałe mecze. VeB!

0

dla mnie I ciekawsza. Co kto woli.

0

3 punkty nasze. Szkoda Pique, bo za pewne jego dobry występ zasłoni samobójcza bramka. Trochę nudniejsza II połowa, cieszą bramki Messiego i świetna akcja Neya. Veb!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?