gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDROOOO!
0
No, no Alexis :)
0
Nigdy nic nie jest pewne, za to właśnie kocha się futbol. Jak dla mnie lepszy skład to ten ze Sportu.
0
Ale bym chciał taki skład: Pinto - Alba Bartra Pique Adriano - Busquets Iniesta Fabregas - Pedro Dongou Alexis... :)
Ciekaw jestem jakby poradził sobie 'nowy Eto'.
0
Na uspokojenie: http://fangol.pl/view/30316/gwiazdy-barcelony-zycza :D
0
Ciekawe jak Barcelona poradzi sobie z tym konfliktem wewnętrznym, niech drużyna pokaże, że jest z Leo. Myślę, że nie tylko on pokaże jaja, liczę na Valdesa, Pique no i może niech Puyol zabierze w tym głos.
Nie może się tak dziać, co chwile jakiś news o 'Messi zrobił to, wezwany Messi do sądu, Messi sramtotamto' - niech w końcu te zasrane media i inne gówna dadzą spokój temu chłopakowi...
0
To nie jest dokładnie ten news bo nie mogę znaleźć, ale masz tu przykład, że zarząd może sprzedać Messiego aby mieć na budowę nowego stadionu, wiele się o tym pisało: http://www.fcbarca.com/52606-gaspart-nie-sprzedawalbym-messiego-by-wybudowac-nowy-stadion.html
Poza tym wiele się mówiło o planach zarządu co do Messiego, niby Rossel mówi, że nie, ale mówił również, że będziemy mieli środkowego obrońce, czyż nie? ;3
0
źle postawiłem przecinek i 2x tylko, sr ;d
0
Leo, brawo. Tylko boję się tylko o Ciebie w Barcelonie, nie tylko przez tą, wypowiedź, ale wcześniejszy news o planowaniu pozbycia się Ciebie przez zarząd. ;x
0
Ciekawe kto pod brak Neymara i Messiego pociągnie drużynę.
0
No, jak Martino odejdzie to ja zawitam na ławce trenerskiej... bzdura totalna.
0
No i bardzo dobrze! :)
0
Jakbyśmy nie mieli swoich talentów... :)
0
I tak dostać 10 tysięcy euro żeby wydać w tym sklepie... ojojojojo, działoby się :D
0
Wiem, że to post nie związany z naszym klubem, ale mam nadzieję, że Atletico będzie nadal tak grało mając szacunek u zespołów z innych lig. Oby nie wypalili się, wtedy będzie ciekawa rywalizacja w lidze no i nie będzie gadanie, że BBVA to liga ogórków. Chcę aby Atletico się utrzymało na tym poziomie, nie kończąc jak np. Valencia, niegdyś świetna teraz średniak. Trochę jest to denerwujące, że kluby pokroju City wykupują talenty z naszej ligi osłabiając tym samym zespoły. Dajmy przykład: Aguero, Forlan, Silva, Navas, Negredo czy kupienie Falcao przez Monaco. Tera cały czas krążą plotki o odejściu Costy, oby nie...
0
Dobrze mówisz Fabs. I mam nadzieję, że w ważnych meczach będziesz grał w pierwszym składzie ale w linii pomocy, nie na 9. :)
0
Mam nadzieję, że najlepszy piłkarz świata będzie w swojej najlepszej formie przeciwko City. :)
0
"taki bym chciał", a nie "tacy są powołani"
0
Pinto - Alba Puyol Mascherano Montoya - Song - Sergi Roberto Xavi - Tello, Neymar, Pedro - taki bym chciał. ;)
0
Myślę, że kluczem do sukcesu jest Busquets. Jeżeli on zneutralizuje Toure, to myślę, że pójdzie łatwiej, tzn. jestem tego pewien. Groźny na pewno będzie Aguero, silny oraz bardzo szybki. David Silva to również geniusz, a do tego wysocy i silni fizycznie zawodnicy przeciwko naszym w rzutach rożnych - kiepsko to widzę, dlatego warto unikać cornerów. Troszkę się obawiam ale liczę na to, że Barca pokaże, że jej era się nie skończyła a Messi zamknie japy hejterom. :)
0
Boje się City, ale wierzę, że Barcelona wygra z szejkami. Pokażmy im, że nawet z grubymi milionami są słabsi od nas. ;)
0
Brawo Neymar, brawo Barca! Bardzo cenne trzy punkty, jak wiemy, Real się potknął z żółtą łodzią. :)
0
Ajajaaja, Andres. :)
0
No panowie, mniej podań więcej strzałów...
0
Zawsze jest tak, Real dostaje bramę na 1-0 ale i tak potem wygrywa wysoko, po 4-1... Oby ten scenariusz się nie powtórzył. ;D
0
Chciałbym, aby Realowi trafiło się City a Bayernowi Arsenal :)
0
CO TEN NEYMAR GRA?!
0
OMG NEYMAR
0
Oby Alexis zdobył gola, aby podsumować genialny występ w I połowie, oby grał też tak w drugiej. Chciałbym, aby w końcu Ney strzelił dwie bramki w jednym meczu, również zasługuje. Dobry mecz jak do tej pory, świetna Barca.
0
ALEXIS CO DAŁ, MONTOYA BRAWO, NEYMAR!