0

Ale nerwy... GO GO BARCA!

0

Dajcie spokój z tym Neymarem już - media nam go niszczą, potem się dziwić, że gra tak a nie inaczej. Takie coś w końcu wpływa na psychikę zawodnika.

0

Jestem ciekaw, jakby Barca zagrała z takim Realem bez Messiego... :)

0

Jeżeli wygramy ligę, zdobędziemy mistrzostwo - to będzie coś. Barca daje nam powody do płaczu, ale mam nadzieję, że w ostatniej kolejce będziemy świętować mistrza - chociaż szczerze w to wątpię, Real jest w gazie, ciężko będzie wyrwać im trzy punkty na Santiago - idę się położyć, bo nie mogę se darować porażki.

0

Nigdy nie obiera się tego najlepszego scenariusza. Mamy przed sobą groźne Atletico, Real z którym gramy na Santiago... no jestem ciekawy czy zdołamy chociaż wyrwać im z punkt. Ja nie wierze, myślałem, że na Bernabeu rozstrzygnie się liga, a tu proszę - dostajemy po dupsku od Valladolid, super! Miejmy nadzieję, że Ci z Madrytu pogubią punkty z Valencią albo chociażby z RSSS.

0

Jakby grali tak agresywnie i z taką pasją co Atletico... pomarzyć można.

0

nie rozumiem również tego, co jest z Neymarem... początek sezonu idealny, a teraz no kurde, cień samego siebie, nie tak miał wyglądać duet Messi - Neymar. Cholera, nie byłem gotów na porażkę w tym meczu, nie wiem co cholera mam myśleć, nie chcę płakać o mistrzostwo, no ale ono nam ucieka!

0

Zauważyłem, że nasi myślą tak, że każdy mecz wygra się sam.

0

Nowa taktyka? Wygrana, przegrana, wygrana, przegrana?

0

fajne finały gramy...

0

W tym meczu każdy gra padake, mówicie wierzyć - okej, wierzyłem z Valencią, Sociedad... ile można?

0

To jest jakaś kopanina, wszędzie chaos, cały czas niedokładne podania - CO JEST?!

0

no przydałaby się bramka do szatni, bo potem może być ciężko i skończymy znowu na 'wyczerpaniu marginesu błędów'...

0

Kiedyś nie pomyślałbym, że Messi będzie nawalał w środek bramy. :o

0

no nie chce sie tego oglądać po prostu, cholera - oni sobie człapią...

0

nosz kurde....

0

nosz...

0

Kurde, już tyle o tym wiem a nadal se nie wyobrażam Barcy bez Puyola, bez tej magicznej 5...

PS: Czemu Ney nie strzela tak w Barcelonie jak robi to w reprezentacji? :D

0

El Capitano, ikona Barcy odchodzi - wydawało się, że zostanie do końca kariery. Dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym klubie,

0

Obiecywali rowniez przed meczem z Sociedad.

0

GENERAŁ!

0

EL CAPITANO!

0

Nie szukałem w tym meczu porażki, liczę, że Barca właśnie pokaże jak się wygrywa ligę, pokonując Real i Atletico w przyszłych spotkaniach - wtedy zobaczymy w jakiej sytuacji się znajdujemy. Remis nie jest zły chociaż niedosyt lekki jest. Brawo za dobry i waleczny mecz.

0

Zdenerwowalem sie, cisnelo AM potem sie obsrali i Real z dupy remisuje...

0

Wiedzialem... gdyby walneli na 3-2.

0

Podziw co gra Atletico a tymbardziej Costa.

0

GAbi ;ooóooooo

0

Co to sie dzieje...

0

Koke swietnie.

0

A pytanie, w tej bajce były smoki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?