gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nerwy... GO GO BARCA!
0
Dajcie spokój z tym Neymarem już - media nam go niszczą, potem się dziwić, że gra tak a nie inaczej. Takie coś w końcu wpływa na psychikę zawodnika.
0
Jestem ciekaw, jakby Barca zagrała z takim Realem bez Messiego... :)
0
Jeżeli wygramy ligę, zdobędziemy mistrzostwo - to będzie coś. Barca daje nam powody do płaczu, ale mam nadzieję, że w ostatniej kolejce będziemy świętować mistrza - chociaż szczerze w to wątpię, Real jest w gazie, ciężko będzie wyrwać im trzy punkty na Santiago - idę się położyć, bo nie mogę se darować porażki.
0
Nigdy nie obiera się tego najlepszego scenariusza. Mamy przed sobą groźne Atletico, Real z którym gramy na Santiago... no jestem ciekawy czy zdołamy chociaż wyrwać im z punkt. Ja nie wierze, myślałem, że na Bernabeu rozstrzygnie się liga, a tu proszę - dostajemy po dupsku od Valladolid, super! Miejmy nadzieję, że Ci z Madrytu pogubią punkty z Valencią albo chociażby z RSSS.
0
Jakby grali tak agresywnie i z taką pasją co Atletico... pomarzyć można.
0
nie rozumiem również tego, co jest z Neymarem... początek sezonu idealny, a teraz no kurde, cień samego siebie, nie tak miał wyglądać duet Messi - Neymar. Cholera, nie byłem gotów na porażkę w tym meczu, nie wiem co cholera mam myśleć, nie chcę płakać o mistrzostwo, no ale ono nam ucieka!
0
Zauważyłem, że nasi myślą tak, że każdy mecz wygra się sam.
0
Nowa taktyka? Wygrana, przegrana, wygrana, przegrana?
0
fajne finały gramy...
0
W tym meczu każdy gra padake, mówicie wierzyć - okej, wierzyłem z Valencią, Sociedad... ile można?
0
To jest jakaś kopanina, wszędzie chaos, cały czas niedokładne podania - CO JEST?!
0
no przydałaby się bramka do szatni, bo potem może być ciężko i skończymy znowu na 'wyczerpaniu marginesu błędów'...
0
Kiedyś nie pomyślałbym, że Messi będzie nawalał w środek bramy. :o
0
no nie chce sie tego oglądać po prostu, cholera - oni sobie człapią...
0
nosz kurde....
0
nosz...
0
Kurde, już tyle o tym wiem a nadal se nie wyobrażam Barcy bez Puyola, bez tej magicznej 5...
PS: Czemu Ney nie strzela tak w Barcelonie jak robi to w reprezentacji? :D
0
El Capitano, ikona Barcy odchodzi - wydawało się, że zostanie do końca kariery. Dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym klubie,
0
Obiecywali rowniez przed meczem z Sociedad.
0
GENERAŁ!
0
EL CAPITANO!
0
Nie szukałem w tym meczu porażki, liczę, że Barca właśnie pokaże jak się wygrywa ligę, pokonując Real i Atletico w przyszłych spotkaniach - wtedy zobaczymy w jakiej sytuacji się znajdujemy. Remis nie jest zły chociaż niedosyt lekki jest. Brawo za dobry i waleczny mecz.
0
Zdenerwowalem sie, cisnelo AM potem sie obsrali i Real z dupy remisuje...
0
Wiedzialem... gdyby walneli na 3-2.
0
Podziw co gra Atletico a tymbardziej Costa.
0
GAbi ;ooóooooo
0
Co to sie dzieje...
0
Koke swietnie.
0
A pytanie, w tej bajce były smoki?