6

Ten Leo...

0

Deulofeu będzie sie rozwijać przynajmniej. Wolę, aby chłopak coś grał, aniżeli był zwykłym zmiennikiem. Na początku będzie atak pewnie wyglądał tak: Neymar - Messi - Pedro a Munir gorszy od naszego Deulofeu nie jest + Rafinha mogący grać na skrzydle.

0

na tej stronie więcej ekspertów niż kurde w klubach piłkarskich :O

0

Widzę, że teraz każdy boi się Realu, 3/4 uważa Bale jako dwu klasowo lepszego piłkarza niż Neymar. Przypomnijcie sobie jak nasza 11 błyszczała podczas mundialu - ale nie o tym chciałem. Po jednym meczu widzicie niczym Maciej przebieg każdego el clasico itp, ogarnijcie poślady i nie piszcie głupot bo rzygać sie chce od takiego porównywania, wychwalania czy przewidywania przyszłości.

0

Nie ma co sie jarać tak Cuadrado... będzie to będzie, nie będzie to nie będzie - i tak mamy świetną kadre.

0

Ja tam dziękuje za to, że mogę go oglądać. :D

0

i po cholere sie czepiasz? cebulaczek typowy

2

Bartra powinien być podstawowym stoperem, strasznie podoba mi się jego gra.

1

MARC!

12

witamy eksperta

0

Kurde, ta agresja i pressing po stracie piłki... aż miło patrzeć :)

1

RAFINHA :o

0

Co za piłka, co za wykończenie! :D

0

No nieźle :)

0

Munir, wreszcie!

0

No, mam nadzieję, że tym razem zwyciężymy, chociaż zamiast cieszenia się z wygranej wolałbym zobaczyć dobrą grę a niekoniecznie dobry wynik. Większa skuteczność i będzie dobrze. :D

0

Vermaelen ma 182 cm wzrostu?

2

analizujemy mecze Barcy! xd

8

Sparingi są po to aby sprawdzić wszystkie warianty, zobaczyć słabość, poprawiać błędy, analizować plusy i minusy gry - wynikami meczów presezonowych nie ma co się przejmować, wole 1-0 w dupsko ale widzę co i jak z naszymi chłopakami.

3

polecam przeczytać pierwsze zdanie kolego :)

6

zapomniałeś jeszcze o Messim, który sie 'skończył' bo nabrał masy mięśniowej i nie umie już szybko biegać. ;d

11

Nędzne cebulaczki, przestańcie narzekać, przypomnijcie sobie ile razy PIQUE nam ratował dupska, zamiast wspierać w trudnych momentach to właśnie tacy jak Wy narzekają i narzekają. :v

4

Ale Wy narzekacie na tego Pique, Pedro i Roberto... dajcie im czas, to dopiero początek, krytykować to ich możecie po meczach ligowych, pucharowych a nie sparingowych.

3

przypomnijcie sobie jak grał Bartra np. z Lechią a jak grał później - dajcie im czas, to są tylko mecze presezonowe.

0

Mi sie strasznie spodobał w drugiej połowie Bartra. Widzę w nim taką pewność siebie, jeżeli utrzyma forme, to chciałbym aby Lucho zaczynał od niego środek defensywy. Halilović też świetny grajek. :)

8

Gdyby Bartra to skończył... ajajajaj, szkoda.

0

To jest porażka, nawet w meczach sparingowych grać autobusem... im nowocześniejszy futbol tym nudniejszy przez takich ogórków. ;/

1

Eh, ta Barcelona z Ronim, Deco, Messim, Henrym, Eto'o... mam nadzieję, że będziemy kiedyś równie dumni z Suareza, Neymara, Rakiticia bo z Iniesty i Messiego to już każdy cule jest dumny. :)

0

Argentynaaaa! Masche i Romero bohaterami!

19

Jeszcze tylko: Cuenca, Afellay, Song, Tello, Bojan :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?