gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Woaah, JdS wart tyle samo co El Guaje! Chociaż go się pozbyliśmy i to za dwa miliony. Czekam na transfery Cuenci, Afellaya, Songa i ew. Tello.
0
Jak on praktycznie nie gra, mam nadzieję, że trener da mu więcej minut i niech Sergi udowodni, że jest dobrym pomocnikiem. Sam Neymar mówił, że Roberto to utalentowany piłkarz z którym bardzo dobrze współpracuje mu się na boisku. Obaj młodzi, zgrają sie i będą stanowili o sile Barcy. ;)
0
0
Skąd wiesz jak było? Bo tak napisali? ;)
9
A skąd wiecie jak było? Nie wiecie a takie artykuły tylko napinają kibiców młodszych (już nie będę nazywał ich sezonowcami) - więc są niepotrzebne. A może klub zrobił to w sposób kulturalny z szacunkiem a sam 'niby', podkreślam 'niby' poszkodowany ma wstępy na każde treningi itp, tylko z powodu wieku nie zajmuje się sprzętem?
0
Rywalizacja!
0
Lasmar (Brazil NT doctor): "Neymar has a broken vertebra. He's expected to be out for 4 to 6 weeks."
0
brazylijskie SporTV
2
Pedro moim zdaniem dałby więcej na prawej obronie, niżeli w ofensywie. Dlaczego? Od 3 sezonów nie może się tam odnaleźć, więc czemu Lucho nie może poeksperymentować? Od czego jest pre-sezon? Rodriguez nie dość, że jest szybki, waleczny, ma nawet dobry odbiór piłki to i dorzucić/dograć bardzo dobrze potrafi, więc jego podłączanie się byłoby bardzo skuteczne. No i oczywiście byłaby ciekawa rotacja między Martinem a Pedrito. :)
0
dokładnie, w końcu trener z pomysłem i jajami :)
3
jak dla mnie ciekawy i zaskakujący pomysł, podoba mi się ;)
0
Mathieu... serio?!
1
Leo poprowadź Argentyne do końcowego triumfu i udowodnij wszystkim, że to Ty jesteś najlepszym piłkarzem wszech czasów!
4
Adriano... precz od niego, tóż to najlepszy z najlepszych jeżeli chodzi o rezerwowych. Niech se jego strzały z dystansu zobaczą. ;_;
0
Już wyobrażam sobie te stronki na FB 'Rudy z Barcelony' itp. Osobiście nic nie mam do tego transferu, bo znając życie Zubi ściągnie nam starego stopera, więc powoli się przyzwyczajam. Chociaż po cichu liczę na Benatie, a co do Marquinhosa to nie jestem pewien, bo mamy Bartre.
0
Luiz też był na 90% nasz...
1
Ciekawe co na to Leo, jeżeli te słowa na prawdę pochodzą ze słów dziadka Messiego, to powinna być motywacja dla naszego cracka.
1
Brać się za Benatie!
1
Ciekawe jak to będzie wyglądało, rywalizacja między ter Stegenem a Bravo... aż się boje.
0
Ciekawie :) Chociaż nigdy nie będziemy mieli takiego kapitana jak Tarzan. :(
0
Neymar, graj tak w Barcelonie!
2
meczów nie oglądałeś widzę :)
1
Rakitić!
1
Chile moze namieszac.
2
Chce widzieć news: Oficjalnie: Ivan Rakitić w Barcelonie!
0
CESC! :/
0
Kupić koniecznie Benatie, Marquinhosa i Rakiticia a będzie dobrze. :D
0
Ja tam ciesze się bardzo z transferu (o ile do niego dojdzie, jak wiemy, dużo było takich pismaków, co to pisało, że Luiz na 80% w Barcelonie) Rakiticia - szkoda, że kosztem Cesca. :/
0
Brazylia, Argentyna i Hiszpania - moi faworyci. Ale jeżeli mam wybierać z tej trójki to Brazylia.
11
Półfinały Hiszpania - Argentyna (chcę zobaczyć rywalizację Leo z Xavim, Iniestą, Pique itp) oraz Brazylia - Niemcy. No i finał Brazylia - Argentyna mi się marzy. :)