1

Woaah, JdS wart tyle samo co El Guaje! Chociaż go się pozbyliśmy i to za dwa miliony. Czekam na transfery Cuenci, Afellaya, Songa i ew. Tello.

0

Jak on praktycznie nie gra, mam nadzieję, że trener da mu więcej minut i niech Sergi udowodni, że jest dobrym pomocnikiem. Sam Neymar mówił, że Roberto to utalentowany piłkarz z którym bardzo dobrze współpracuje mu się na boisku. Obaj młodzi, zgrają sie i będą stanowili o sile Barcy. ;)

0

0

Skąd wiesz jak było? Bo tak napisali? ;)

9

A skąd wiecie jak było? Nie wiecie a takie artykuły tylko napinają kibiców młodszych (już nie będę nazywał ich sezonowcami) - więc są niepotrzebne. A może klub zrobił to w sposób kulturalny z szacunkiem a sam 'niby', podkreślam 'niby' poszkodowany ma wstępy na każde treningi itp, tylko z powodu wieku nie zajmuje się sprzętem?

0

Rywalizacja!

0

Lasmar (Brazil NT doctor): "Neymar has a broken vertebra. He's expected to be out for 4 to 6 weeks."

0

brazylijskie SporTV

2

Pedro moim zdaniem dałby więcej na prawej obronie, niżeli w ofensywie. Dlaczego? Od 3 sezonów nie może się tam odnaleźć, więc czemu Lucho nie może poeksperymentować? Od czego jest pre-sezon? Rodriguez nie dość, że jest szybki, waleczny, ma nawet dobry odbiór piłki to i dorzucić/dograć bardzo dobrze potrafi, więc jego podłączanie się byłoby bardzo skuteczne. No i oczywiście byłaby ciekawa rotacja między Martinem a Pedrito. :)

0

dokładnie, w końcu trener z pomysłem i jajami :)

3

jak dla mnie ciekawy i zaskakujący pomysł, podoba mi się ;)

0

Mathieu... serio?!

1

Leo poprowadź Argentyne do końcowego triumfu i udowodnij wszystkim, że to Ty jesteś najlepszym piłkarzem wszech czasów!

4

Adriano... precz od niego, tóż to najlepszy z najlepszych jeżeli chodzi o rezerwowych. Niech se jego strzały z dystansu zobaczą. ;_;

0

Już wyobrażam sobie te stronki na FB 'Rudy z Barcelony' itp. Osobiście nic nie mam do tego transferu, bo znając życie Zubi ściągnie nam starego stopera, więc powoli się przyzwyczajam. Chociaż po cichu liczę na Benatie, a co do Marquinhosa to nie jestem pewien, bo mamy Bartre.

0

Luiz też był na 90% nasz...

1

Ciekawe co na to Leo, jeżeli te słowa na prawdę pochodzą ze słów dziadka Messiego, to powinna być motywacja dla naszego cracka.

1

Brać się za Benatie!

1

Ciekawe jak to będzie wyglądało, rywalizacja między ter Stegenem a Bravo... aż się boje.

0

Ciekawie :) Chociaż nigdy nie będziemy mieli takiego kapitana jak Tarzan. :(

0

Neymar, graj tak w Barcelonie!

2

meczów nie oglądałeś widzę :)

1

Rakitić!

1

Chile moze namieszac.

2

Chce widzieć news: Oficjalnie: Ivan Rakitić w Barcelonie!

0

CESC! :/

0

Kupić koniecznie Benatie, Marquinhosa i Rakiticia a będzie dobrze. :D

0

Ja tam ciesze się bardzo z transferu (o ile do niego dojdzie, jak wiemy, dużo było takich pismaków, co to pisało, że Luiz na 80% w Barcelonie) Rakiticia - szkoda, że kosztem Cesca. :/

0

Brazylia, Argentyna i Hiszpania - moi faworyci. Ale jeżeli mam wybierać z tej trójki to Brazylia.

11

Półfinały Hiszpania - Argentyna (chcę zobaczyć rywalizację Leo z Xavim, Iniestą, Pique itp) oraz Brazylia - Niemcy. No i finał Brazylia - Argentyna mi się marzy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?