gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tego co wiem, Valdes w jednym z wywiadów mówił, że chciałby zagrać kiedyś w Lidze Brazylijskiej. Jestem ciekaw, kto stanie u nas na bramce.
0
nie spodziewałem się, że ta chwila nadejdzie właśnie z Sociedad. :\
0
Dzięki.
0
Jaki musi być wynik u Malagi, abyśmy przeszli? Nie minusujcie, pytam się poważnie... ;x
0
veb! ♥
0
Najważniejsze jest, żebyśmy wrócili bez kontuzji, trzema punktami oraz bez straconej bramki! Liczę na Davida od pierwszej minuty, wierze w wygraną. VeB! ♥
0
byle by nie do Atletico, to wg. mnie za słaby klub dla najlepszego strzelca reprezentacji Hiszpanii...
0
Villa! ♥
I oczywiście nasza gwiazda, Messi. ♥
0
Sezon na pseudo-fanów Busiego uważam za otwarty! Szkoda, że tak o nim cudujecie dopiero wtedy, kiedy powstał artykuł. Co nie zmienia tego, że jest on wybitnym piłkarzem, ale żeby od razu lepszy od Messiego, Xaviego i Iniesty? boże, szkoda mi niektórych na tej stronie...
0
uwielbiam tego człowieka!
0
Messi jak zwykle 2 bramy. ;d
0
domagają sie Davida... ;D
0
mówicie, że Pedro, Alexis i David muszą mieć taką skuteczność jak Messi w tym meczu - jeżeli patrzeć na ten mecz, gdyby wymienieni wyżej Ci trzej zawodnicy otrzymali takie piłki jak Messi, również by trafili do siatki. Uwielbiam delektować się tą grą Messiego, gra w chuj dobrze, ale dostał naprawdę fajne piłki i myślę, że nasi napastnicy również by to wykorzystali.
0
brawo Kamil689, jako jeden z nielicznych potrafi w dość kulturalny i przyzwoity sposób opisać grę i sytuację Davida...
0
wypierdalajcie z tej stronki pseudo-fani...
Pedro - sprzedać!
Villa - piach, sprzedać!
Song - piach, sprzedać, słaby transfer!
Alexis - dawaj na boisko, pokaż im jak się strzela!
pare miesięcy temu
Pedro - co za lobiki!
Villa - gra lepiej w 10min niż Alexis 90min.
Song - brawo, widać, jak wchodzi w styl Barcy.
Alexis - wypierdalaj z boiska, słabiak, symulant.
pozdrawiam prawdziwych fanów a co do akcji sprzed minuty, brawo Alexis i Messi. :)
0
ALE PIQUE PIŁE DAŁ, Messi ; /
0
w takiej sytuacji dawny David by uderzał... ;/
0
Villa, podskoczyła mu piłka i to widać jak bardzo na powtórce... szkoda.
0
liczyłem na występ Davida - przeliczyłem się. Tito mu nie ufa, nie lubi go czy jaki chuj? Jeden zły mecz i nie będzie grać, a Pedro i Alexis mięli takich dużo więcej niż on a grają o dużo więcej niż Villa. Szkoda tak dobrego snajpera, przeraża mnie to jak on się marnuje na ławce.
0
ale emocje! ;d
0
król. ♥
0
WIADOMO KTO! MESSI! ♥
0
dlaczego takiego pecha mają zawodnicy Barcy? Fabs... :/
0
nie podoba mi się gra mojego ulubionego zawodnika Davida - ciągle na spalonym, mało się pokazuje do rozegrania. Poza tym, mecz mi się nie podoba. Messi, Busi może rozkręcą. :)
0
Wraca mój ulubiony zawodnik! illa illa Villa maravilla! ♥
0
Villa w środku ataku? Takie moje skromne marzenie. :)
0
To właśnie udowadnia, że La Masia jest i mam nadzieję, że będzie jeszcze przez pare lat najlepszą szkółką piłkarską. To była sama przyjemność, oglądać 11 wychowanków Barcelony.
0
O KURWA VALDES
0
Pedrito ;x
0
VALDES! ♥