0

z tego co wiem, Valdes w jednym z wywiadów mówił, że chciałby zagrać kiedyś w Lidze Brazylijskiej. Jestem ciekaw, kto stanie u nas na bramce.

0

nie spodziewałem się, że ta chwila nadejdzie właśnie z Sociedad. :\

0

Dzięki.

0

Jaki musi być wynik u Malagi, abyśmy przeszli? Nie minusujcie, pytam się poważnie... ;x

0

veb! ♥

0

Najważniejsze jest, żebyśmy wrócili bez kontuzji, trzema punktami oraz bez straconej bramki! Liczę na Davida od pierwszej minuty, wierze w wygraną. VeB! ♥

0

byle by nie do Atletico, to wg. mnie za słaby klub dla najlepszego strzelca reprezentacji Hiszpanii...

0

Villa! ♥
I oczywiście nasza gwiazda, Messi. ♥

0

Sezon na pseudo-fanów Busiego uważam za otwarty! Szkoda, że tak o nim cudujecie dopiero wtedy, kiedy powstał artykuł. Co nie zmienia tego, że jest on wybitnym piłkarzem, ale żeby od razu lepszy od Messiego, Xaviego i Iniesty? boże, szkoda mi niektórych na tej stronie...

0

uwielbiam tego człowieka!

0

Messi jak zwykle 2 bramy. ;d

0

domagają sie Davida... ;D

0

mówicie, że Pedro, Alexis i David muszą mieć taką skuteczność jak Messi w tym meczu - jeżeli patrzeć na ten mecz, gdyby wymienieni wyżej Ci trzej zawodnicy otrzymali takie piłki jak Messi, również by trafili do siatki. Uwielbiam delektować się tą grą Messiego, gra w chuj dobrze, ale dostał naprawdę fajne piłki i myślę, że nasi napastnicy również by to wykorzystali.

0

brawo Kamil689, jako jeden z nielicznych potrafi w dość kulturalny i przyzwoity sposób opisać grę i sytuację Davida...

0

wypierdalajcie z tej stronki pseudo-fani...
Pedro - sprzedać!
Villa - piach, sprzedać!
Song - piach, sprzedać, słaby transfer!
Alexis - dawaj na boisko, pokaż im jak się strzela!
pare miesięcy temu
Pedro - co za lobiki!
Villa - gra lepiej w 10min niż Alexis 90min.
Song - brawo, widać, jak wchodzi w styl Barcy.
Alexis - wypierdalaj z boiska, słabiak, symulant.
pozdrawiam prawdziwych fanów a co do akcji sprzed minuty, brawo Alexis i Messi. :)

0

ALE PIQUE PIŁE DAŁ, Messi ; /

0

w takiej sytuacji dawny David by uderzał... ;/

0

Villa, podskoczyła mu piłka i to widać jak bardzo na powtórce... szkoda.

0

liczyłem na występ Davida - przeliczyłem się. Tito mu nie ufa, nie lubi go czy jaki chuj? Jeden zły mecz i nie będzie grać, a Pedro i Alexis mięli takich dużo więcej niż on a grają o dużo więcej niż Villa. Szkoda tak dobrego snajpera, przeraża mnie to jak on się marnuje na ławce.

0

ale emocje! ;d

0

król. ♥

0

WIADOMO KTO! MESSI! ♥

0

dlaczego takiego pecha mają zawodnicy Barcy? Fabs... :/

0

nie podoba mi się gra mojego ulubionego zawodnika Davida - ciągle na spalonym, mało się pokazuje do rozegrania. Poza tym, mecz mi się nie podoba. Messi, Busi może rozkręcą. :)

0

Wraca mój ulubiony zawodnik! illa illa Villa maravilla! ♥

0

Villa w środku ataku? Takie moje skromne marzenie. :)

0

To właśnie udowadnia, że La Masia jest i mam nadzieję, że będzie jeszcze przez pare lat najlepszą szkółką piłkarską. To była sama przyjemność, oglądać 11 wychowanków Barcelony.

0

O KURWA VALDES

0

Pedrito ;x

0

VALDES! ♥

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?