0

Villa odchodzi? Nigdy, ma zostać w Barcelonie do końca kariery! ♥

0

Jak mnie denerwuje, że grają o 22. Jestem jednym z tych młodych kibiców Barcelony, nie mogę obejrzeć sobie normalnie meczu. Niech chociaż o tej 20:45 leci, bo człowiek chce się wyspać do szkoły czy (nie ja) do pracy.

0

krew mnie zalewa jak czytam te wszystkie komentarze z typu: ON GRA SUABO, TEGO NA LAWKE, VALDES FATALNE WYBICIE... sezonowcy.

0

Sraliście o Tello, sracie o Messiego, Pedro, Sancheza, Valdesa, nie długo klub zmienicie... darujcie se te najeżdżanie.

0

według mnie Villa gra dobrze...

0

WIEDZIALEM! MARAVILLA! ♥

0

Dobrze, że Villa gra coraz więcej. :]

0

MVP ♥
Bartra ;

0

Casillasa najbardziej sobie cenie jako zawodnika Realu Madryt, kapitana i człowieka. Uwielbiam go tak samo jak Xaviego i oczywiście całą Barce. Miło popatrzeć na taką przyjaźń. ;)

0

Mnie martwi występ Davida, mojego ulubionego zawodnika. Chciałbym, aby dostawał więcej minut, Fabs odzyskuje swoją świetność i to mnie cieszy. Jeszcze tylko Alexis! ;)

0

Kurde, martwi mnie to, że Villa jest tak mało widoczny - chciałbym, żeby coś ustrzelił... :

0

To jest nasz król... Mamy kłopoty? Messi przybywa.

0

Nie rozumiem, kilka minut z 3-0 na 3-2. Valdes, co to kurwa ma być?! Wpierdolmy im te 3/2 bramki, za bardzo zlekceważyliśmy...

0

JAPIERDOLE, CO ZA MECZ

0

Jeden z najlepszych środkowych napastników. Nie wiem dlaczego Tito nie korzysta z mojego ulubionego zawodnika w takich meczach jak GD. Myślę, że w meczu z Deportivo wejdzie w wyjściowym składzie i udowodni wszystkim, że posadzenie go na ławce jest wielkim błędem.

0

Jestem ciekawy, czy Villa dostanie więcej minut w reprezentacji niż w Barcelonie - oby. illa illa Villa maravilla! ♥

0

tak głupio mi się oglądało po raz kolejny GD bez Davida... ;/
mam nadzieję, że niedługo będzie MVP...
łezka się w oku kroiła, gdy Villa nie dostał swojej szansy.

0

Tak czekałem podczas GD, że wyjdzie na murawę mój ulubiony zawodnik i strzeli bramkę Casillasowi. No cóż, gdy była już 90 minuta, łezka w oku się kręciła, że Villa który tak długo czekał, trenował sumiennie po ciężkiej kontuzji nie wszedł na boisko. Ile razy strzelał bramki Casillasowi? Uratował nam dupsko, grając zaledwie 10min. Czego Tito od niego chce, nie wpuszczając go? Mam nadzieję, że w końcu zagra w pierwszym składzie. illa illa Villa maravilla ♥

0

Messi pls ♥

0

wkurwia mnie ten Tito... gdzie Villa?!

0

tak mnie wkurwia ten Tito... gdzie Villa?!

0

dawajcie Davida kurwa! ; D

0

Geniusz

0

Barca zawsze miała to coś do zawodników z Brazylii. :)

0

VV, great ♥

0

Fabs powraca! ♥

0

dobrze było. ;)

0

widziałem to w siatce... ;d

0

mówiłem? Ci co krytykowali, od razu mówią, że hejterzy japa, a to oni byli hejterami 10min temu... ;]

0

Chciałbym, aby Villa wszedł i zagrał całą drugą połowę. Dajmy Alexisowi szansę, nie krytykujmy - założę się, że gdy zagra dobry mecz, znajdą się wielcy obrońcy tego zawodnika. Dla mnie dobre jest to, że wiadomo, kto będzie rządził w obronie - Tarzan. ♥
Choć moim ulubionym zawodnikiem jest David, myślę, że Alexisowi też należy się szansa, fajnie gdyby Ci zawodnicy zagrali po 45 min. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?