grz3cho0o
Dołączył/a: styczeń 2013
Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa obejrzenia ich treningu albo cokolwiek w ten deseń w tym ośrodku ? Jakoże mieszkam w Londynie to byłaby dla mnie fajna okazja pojechać sobie tam zobaczyć, może jakieś zdjęcie wyrwać..
0
Dybala, Kane - moim zdaniem to nie są perspektywiczni zawodnicy, to już gwiazdy pełną gembą. Druga sprawa, że taka lista powinna liczyć ze 30 nazwisk, a ktoś wybrał subiektywnie tych 10 zawodników, z których fakt faktem większość jednak ma świetne perspektywy na przyszłość, trzeba się liczyć z tym, że Neymarów czy Dybali nie będzie na świecie 40, zapewne z tej listy może dwóch zrobi karierę na miarę wyżej wymienionych, ale większość z nich będzie stanowić zapewne o sile mocnych europejskich klubów typu Dortmund, Napoli, Roma, Lyon, Sevilla itp. Nie koniecznie świetny gracz musi być od razu allstarem, jakby to było takie proste wymienić 10 graczy którzy będą się bili o złotą piłkę za kilka lat, to po cholerę klubom byliby scouci potrzebni...
1
Swoje najlepsze występy w Moskwie zaliczył pijąc spirytus z ruskimi w barze tuż obok stadionu CSKA, więc potencjał jest, wg Wikipedii jego pozycja na boisku to - tutaj cytat- 'napastnik, obrońca, pomocnik' więc też się nadaje, ale wydaje mi się, że 30 lat to 'perspektywiczny zawodnik' raczej tylko w polskiej definicji, na europejskie standardy to z 10 za dużo :D
0
W Evertonie nie wygryzłby Lukaku, śmiem twierdzić, że Belga nie wygryzłby i Lewandowski.
1
Nie widziałem żadnego z jego meczy, ale szczerze po kilku filmikach mam wrażenie, że to kawał chłopa, taki tur typowy coś jak Drogba, z tym, że ma zadziwiający odjazd z piłką, chłop sprawia wrażenie, że mógłby odstawić tych obrońców nawet na wstecznym, wielka kariera go czeka imo.
0
Ja zwróciłbym jeszcze uwagę na Berardiego. Chłop jest naprawdę świetny, jak nie trawię włoskiej piłki, włoskich zawodników, Serie A jak i włoskich drużyn(defacto Alex Del Piero mój ulubiony zawodnik), tak kilka razy skusiłem się w tym sezonie na mecze Sassuolo i serio jestem pod dużym wrażeniem. Poza tym, niekoniecznie trzeba takiego zawodnika wypożyczać - moim zdaniem w normalnym sezonie gracz jest w stanie zaliczyć ponad 30 meczów lekko, zobacz w pierwszej części sezonu, spokojnie na 5 meczy w lidze może zagrać 3, raz za Neymara raz za Suareza, rzadziej za Messiego. Dolicz do tego kilka ligowych meczy na wiosnę, do tego mecze z Romą, Schalke, BATE czy innym przeciętniakiem rozlosowanym w LM, do tego zdecydowanie gracz pokroju Sane czy Berardiego może też zagrać w jakimś większym meczu grupowym w LM, do tego Puchar Hiszpanii w którym grywać może regularnie, do tego wchodzenie z ławki w trudniejszych meczach(Seville, Valencie, czasem nawet Atletico czy Real) które nierzadko w 50-60 minucie są już rozstrzygnięte, albo chociaż w nich wygrywamy. To jest naprawdę bardzo dużo minut w ciągu sezonu, do tego gra u boku trzech z może pięciu najlepszych ofensywnie zawodników na świecie. Jak dla mnie to świetna okazja rozwoju i ciekawa perspektywa na przyszłość dla przyszłej gwiazdy. Tym sposobem mamy świetnego gracza, który w ciągu trzech sezonów bardzo mocno się rozwinie i ze spokojem może zacząć zastepować Messiego/Suareza, druga sprawa mamy margines błędu, bo jakby nie wypalił to mamy jeszcze czas poszukać kogoś innego i trzecia- najważniejsza- sprawa mamy świeże Tridente na najważniejsze mecze następnego sezonu plus na ławce zawodnika którym może wejść w każdej chwili i odmienić losy pojedynku plus dżokera w postaci Munira. Może lekko efemowe spojrzenie, ale wydaje mi się całkiem sensowne.
4
Leczeniem chorób psychicznych zajmuje się psychiatria, dziedzina medyczna. Psychologia nie ma nic wspólnego z chorobami psychicznymi, więc beznadziejnie użyty argument imo.
4
Serio, MU to jest lekko poziom Realu i Barcy jeśli chodzi o popularność. Bayern imo nie ma podjazdu. A co do tematu, to serio jak ktoś może kwestionować zasadność ruchów takich koncernów jak Chevrollet, przecież oni zatrudniają setki czy tysiące ludzi po wielu latach studiów, którzy mają za zadanie zmaksymalizować ich zyski i rozwój, ale janki z fcb.com bedą mówić, że bardziej by im się opłacało Barcę sponsorować i nie znają się na marketingu. Świat jest pełen idiotów.
0
Profity płynące z umowy sponsorskiej to nie tylko miliony euro przesyłane na konto.
0
Nie mam innego zdania, poprostu nie zaslepiaja mnie idiotyczne podzialy, poza tym nie chodzilo mi o wyrażenie swojego zdania a pietnowanie glupich i dziecinnych zachowan. Oczywiscie nie chciałem Cie urazić mimo wszystko.
2
Kapitalna logika :) Kiedyś też miałem takie przemyślenia filozoficzne, jakoś na przełomie podstawówki i gimnazjum, dzięki bogu, że mi to nie zostało... Żyjcie sobie ludzie w swoim idiotycznym świecie znieczulicy i zaściankowości, ale pamiętajcie, że karma wraca :)
1
Aha więc według Ciebie jeśli my mu odmówimy, okażemy w ten sposób brak szacunku dla niego, jego kibiców i klubu, to wtedy on będzie chamem bez szacunku dla ludzi, a my już nie? Bo nasze jest nasze?
0
No widzisz, a kolega wyżej wymieniłby dwa powody - błąd sędziego 17 kolejek temu przy golu dla Realu na 6:0 z jakimiś ogórkami, i fizjoterapeuci Barcelony. Ogólnie Perez posmarował.
0
Mają ale od zimy, tak jak i my mieliśmy przesunięty o 1 okienko.
0
Jak to w Polsce, Poker = hazard...
1
Nie chodzi o to, po prostu głupio to brzmi i wygląda moim zdaniem :)
3
Nie chodziło mi o literówkę.. Jak coś to po polskiemu to jest 'przegrane mecze' :) Pozdrawiam
15
Very sensownie użyte wstawki z english.
0
Może następnym razem się nie zesramy w meczu z Atletico...
0
Raczej starałem się jak najdobitniej pokazać bezsens Twojego toku rozumowania. Bezsprzecznie, największe szanse i na złotą piłkę, i na puchary ma w Barcelonie i tak zostanie przez następne 10 lat jestem tego pewien. Jedyne co może go przekonać to kontrakt rzędu 50 mln euro za sezon moim zdaniem, ale tak jak mówisz - rozdmuchane ego raczej nie pozwoli sobie na pół kroku do tyłu dla kasy. Jak dla mnie nie ma nawet cienia szansy, żeby odszedł.
4
To żeś poleciał łukiem. Rzeczywiście, koniec kariery z 10 mistrzostwami i 10 Pucharami piątej albo i szóstej ligi w Europie to zdecydowanie lepsza szansa dla zawodnika, bo przecież zawodnik który wygra raz czy dwa złotą piłkę na koniec kariery znaczy więcej od zawodnika który wygra wielokrotnie ligę mistrzów, najlepszą ligę klubową swoich czasów, pomniejszych pucharków (które w tamtym przypadku byłyby jego głównym powodem do chluby na płaszczyźnie drużynowej) to on natrzaska pewnie ze 30. Wyobraź sobie jakim liderem by był ze swoim talentem jakby poszedł do Wisły Kraków! To by dla niego dopiero było dobre, w oficjalnych bramkach to by Pelego za 4 lata ścignął.. Jeszcze pewnie żeby opłacić jego wynagrodzenie roczne to Wawel by na niego przepisali...
0
Mianownik l.mn. tego rzeczownika brzmi poganin. Idąc Twoim tokiem rozumowania 'dla tych co podniecają się 500 golami Messiego odpowiem, że od tego jest na boisku - żeby czasem coś strzelić...'
2
"Dotarło do nas nagranie Alvesa, które wywołało kilka różnych reakcji. Pierwszą z nich jest to, że w środę zespół wywalczył awans w Madrycie, szatnia znów żartuje, śmieje się i jest pozytywna." Czytam to siedemnasty raz i albo jestem niedorozwinięty albo coś tu nie ma kompletnie sensu?
0
Tym gorzej dla Ciebie kolego :) Pozdrawiam.
1
Zdecydowanie zdrowe podejście - raz sędzia da raz zabierze, powtarzam to za każdym razem gdy się sędzia myli na korzyść lub niekorzyść Barcy, jak nas sędzia wyrzuca z LM (Inter) i jak nas przepycha (Chelsea). Szkoda, że Gabi po wcześniejszych kartkach dla Atleti takiej chłodnej głowy i zdrowego podejścia nie miał... Tym bardziej, że były zasłużone
1
Masz 13 lat czy serio nie widzisz dwuznaczności tego napisu? :D
5
Wypowiedź adekwatna do nicku :)
0
Być może :) Pozdrawiam
0
Uważam, że każdy Polak, Norweg, Węgier czy Argentyńczyk który chce pracować w jakikolwiek sposób za granicą powinien znać przynajmniej angielski, to wiele mówi o człowieku i o tym co sobą reprezentuje. Ale to, że ktokolwiek miałby okazywać specjalny szacunek Polakom i uczyć się ich języka - łaski nie robimy, to Skra go chciała w pierwszej kolejności, a nie on Skrę. Język polski, kataloński czy japoński - Twoja sprawa, chcesz sobie ułatwić życie i spróbować w jakikolwiek sposób zintegrować się z tubylcami - proszę bardzo. Nie przeszkadza Ci to przy okazji zakupów itp. albo stać Cię na tłumacza, a tubylców masz w głębokim poważaniu? Proszę bardzo. To nie jest emigrant, który tu przyjechał za chlebem, umówmy się, on nam NIC nie zawdzięcza... Takie jest moje zdanie.
0
Ich mądrość żcyiowa czy jakkolwiek to nazwiesz może i powinna, ale IQ to coś z czym się rodzisz, a nie coś co rozwijasz, o to mi chodziło ;)