0

Skoro musieliśmy już sprzedać Zlatana to nie za takie małe pieniądze City by dało 4x tyle.

0

Czemu akurat Pique?

0

Zawsze pamiętam jak nam nie szło to Frank wprowadzał albo Larssona albo Giuly'iego i Była magia ... Dołożyć do tego Ronaldinho , Eto'o , Marqueza,Belettiego i teraźniejszych Cracków ... Bardziej lubiłem tamtą Barcę ;D

0

Messi wygra pichichi na moje .

0

Taaa My nie mamy kluczowych Villi i Abidala , a co ma powiedzieć Milan?

0

Rozumiem wyrazu współczucia ale wypisując komentarze tutaj w żaden sposób nie pomagacie Abidalowi . On i tak tego nie przeczyta.

0

Zdecydowanie tak ! David to wq mnie najlepiej zapowiadający się stoper na świecie ... Luiz jest też bramkostrzelny nie zapominajmy o tym . Gra Pique'go ostatnio wiele pozostawia do życzenia Za 2/3 lata chciałbym obronę taką.
Alves Luiz/Pique Thiago Silva/Jordi Alba Adriano

0

Yaya w Barcy bardziej rozpoznawany był z imienia , a nie z gry ;P.Wydaję mi się , że w City gra lepiej . Wolałbym go niż Busquetsa , na jego pozycję Yaya jest idealny , wysoki i napakowany. A Sergio chuderlak i symulant ale Bussi ma dużo lepszą technikę

0

Pique Ty zacznij grać , a nie kolorujesz.

0

Co racja to racja ;D

0

Nareszcie IBI ;D

0

Jeżeli się nie mylę to mamy 2 co do wielkości po Wembley stadion w Europie , jest piękny i zadbany . Po co nam nowy?

0

Załóżmy , że Real remisuje na trudnym na terenie na El Madrigal - 6 PKT.
Gran Derbi na Camp Nou -3PKT.
Mają trudniejszy terminarz od nas , Mają derby z Atletico . Bijących się o Ligę Europejską - Valencie i Athletic - bardzo prawdopodobne , że z kimś przegrają i jest -0 PKT!

Barca musi wszystko WYSOKO wygrywać .

Tak optymistycznie ;D

0

Jesteśmy przecież jedną wielką piłkarską rodziną i to jest w tym sporcie piękne ...

0

pokonałbym ;D

0

0

Chciałbym być na miejscu tego dziecka ;D A Victor szacun.

0

Może odejść jak dadzą z 15 mln to arivederci ;P Jest już stary.

0

Thiago_Alcantara

Nie jesteś sam ; )
Wielu nas jest tu dzięki Rooniemu ;D

0

Taa on by chciał , ja też bym chciał nie mógł Sobie poradzić w reprze Argentyny , a do nas chce iść.Ja bym chciał , żeby nowym trenerem był Arsene Wenger.Jest to możliwe bo Arsenal ma kłopoty.

0

Chciałbym zobaczyć gdzieś tą "policyjną bramkę" ale wątpie , ze jest nagrana ;P

0

Nie przesadzajci od razu , że Vettel to wielki cule.. może chciał po prostu zobaczyć mecz. : )

0

Keita zamiast Sergio ; ]

0

alexowy

ale to i tak najlepsza szkółka w Europie patrz na takiego Nolito w Benfice jest gwiazdą . Oriol wygryza w Chelsea Lamparda!!. a nasza przyszłość w ataku to Isaac

0

QPR najpierw chcą Becksa teraz Hleba ?? nono ;d

0

Jednostronny mecz ...

0

Kaka to kpina ...

0

Barcelona thinkooo Madrid zerrrrooooooooooo ;D

0

nareszcie nasi napastnicy Alex i Villa a nie ciągle Leo to też zadowala ;D

0

Xavi6 ten drugi to chyba Sergiusz Ryczel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?