guciokuba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bartniczka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro musieliśmy już sprzedać Zlatana to nie za takie małe pieniądze City by dało 4x tyle.
0
Czemu akurat Pique?
0
Zawsze pamiętam jak nam nie szło to Frank wprowadzał albo Larssona albo Giuly'iego i Była magia ... Dołożyć do tego Ronaldinho , Eto'o , Marqueza,Belettiego i teraźniejszych Cracków ... Bardziej lubiłem tamtą Barcę ;D
0
Messi wygra pichichi na moje .
0
Taaa My nie mamy kluczowych Villi i Abidala , a co ma powiedzieć Milan?
0
Rozumiem wyrazu współczucia ale wypisując komentarze tutaj w żaden sposób nie pomagacie Abidalowi . On i tak tego nie przeczyta.
0
Zdecydowanie tak ! David to wq mnie najlepiej zapowiadający się stoper na świecie ... Luiz jest też bramkostrzelny nie zapominajmy o tym . Gra Pique'go ostatnio wiele pozostawia do życzenia Za 2/3 lata chciałbym obronę taką.
Alves Luiz/Pique Thiago Silva/Jordi Alba Adriano
0
Yaya w Barcy bardziej rozpoznawany był z imienia , a nie z gry ;P.Wydaję mi się , że w City gra lepiej . Wolałbym go niż Busquetsa , na jego pozycję Yaya jest idealny , wysoki i napakowany. A Sergio chuderlak i symulant ale Bussi ma dużo lepszą technikę
0
Pique Ty zacznij grać , a nie kolorujesz.
0
Co racja to racja ;D
0
Nareszcie IBI ;D
0
Jeżeli się nie mylę to mamy 2 co do wielkości po Wembley stadion w Europie , jest piękny i zadbany . Po co nam nowy?
0
Załóżmy , że Real remisuje na trudnym na terenie na El Madrigal - 6 PKT.
Gran Derbi na Camp Nou -3PKT.
Mają trudniejszy terminarz od nas , Mają derby z Atletico . Bijących się o Ligę Europejską - Valencie i Athletic - bardzo prawdopodobne , że z kimś przegrają i jest -0 PKT!
Barca musi wszystko WYSOKO wygrywać .
Tak optymistycznie ;D
0
Jesteśmy przecież jedną wielką piłkarską rodziną i to jest w tym sporcie piękne ...
0
pokonałbym ;D
0
0
Chciałbym być na miejscu tego dziecka ;D A Victor szacun.
0
Może odejść jak dadzą z 15 mln to arivederci ;P Jest już stary.
0
Thiago_Alcantara
Nie jesteś sam ; )
Wielu nas jest tu dzięki Rooniemu ;D
0
Taa on by chciał , ja też bym chciał nie mógł Sobie poradzić w reprze Argentyny , a do nas chce iść.Ja bym chciał , żeby nowym trenerem był Arsene Wenger.Jest to możliwe bo Arsenal ma kłopoty.
0
Chciałbym zobaczyć gdzieś tą "policyjną bramkę" ale wątpie , ze jest nagrana ;P
0
Nie przesadzajci od razu , że Vettel to wielki cule.. może chciał po prostu zobaczyć mecz. : )
0
Keita zamiast Sergio ; ]
0
alexowy
ale to i tak najlepsza szkółka w Europie patrz na takiego Nolito w Benfice jest gwiazdą . Oriol wygryza w Chelsea Lamparda!!. a nasza przyszłość w ataku to Isaac
0
QPR najpierw chcą Becksa teraz Hleba ?? nono ;d
0
Jednostronny mecz ...
0
Kaka to kpina ...
0
Barcelona thinkooo Madrid zerrrrooooooooooo ;D
0
nareszcie nasi napastnicy Alex i Villa a nie ciągle Leo to też zadowala ;D
0
Xavi6 ten drugi to chyba Sergiusz Ryczel