0

pedro 2 ja pierdziele ;p

0

real to są cioty a murinho to kolejny debil na wlasciwe miejsce . trzeba bvyc chorym zeby wydac tyle kasy na takie drewna real znowu dostanie po 2.3 ---0

0

real to są cioty a murinho to kolejny debil na wlasciwe miejsce . trzeba bvyc chorym zeby wydac tyle kasy na takie drewna real znowu dostanie po 2.3 ---0

0

chcialbym zeby byl u nas taki atak ; messi,ibra i davidek bysmy cesca mozemy sprowadzic ale ja bym wolal riberyego po co nam cesc jak mamy xaviego i inieste zresztą cesc siedzi na lawie w hiszpanii a grają xavi i andreas iniestanie sprzedawac ibry jak messi straci forme jak np ronaldinho to napastnikow nie bedzie a i kuppic obronce bo jak piqe albo puyol pauza lub kontuzja to musi milito albo toure grac na srodq o bym chcial ferdinanda ;p ale to nie realne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?