0

o kurde nie wiedziałem żę Messi grał kiedyś w Nike Tiempo ;p

0

gdybyśmy nie symulowali tak często jak w tamtym sezonie(Dani,Sergi,Masche) to by i karne nam gwizdali

0

a muszę sie wam pochwalić ostatnio Bakero mi dał autograf na koszulce Barcy ; D

0

no nareszcie nie mogłem się doczekać ; ]

0

a niech cię, Barcelono czuję że na naszych oczach tworzy się historią dla tego staram się oglądać każdy mecz. A moim marzeniem jest żeby w Barcy na ataku grali jeszcze raz Ronaldinho Eto'o i Messi bardzo kocham tych piłkarzy a nie tam Pedro i Villa ;p

0

nie wiem czy to ta bramka ale często leci w barcatv na polsacie sport ; ]

0

na głównej jest błąd następny mecz gramy z victorią Pilzno a tam pisze że z Racingiem Santander

0

liczę na to żeby mister spróbował ustawienia z Messim na skrzydla a Villa na szpicy

0

pamiętam sezon 05/06 Liga Mistrzów i zawsze gdy Henrik podchodził do lini bocznej boiska cały świat wiedział że padnie gol dla barcy ;p pamiętne czasy których nie pamiętają ci wierni kibice barcy którzy kibicują od 2 lat ...Sam mam 14 lat ale nie jestem jak ci wierni 'cules' którzy nie wiedzą co to znaczy. I nie znają historii tego klubu. a ciekawostka kiedyś sobie idę przez wieś a tu jakiś chłopczyk jedzie rowerem a na plecach 17 i Larsson łezka w oczach i te 2 asysty przy golach eto'o i belettiego mi stanęły przed oczami.

0

moja wymarzona grupa:

Barcelona

Milan

Lile

Borussia

Dlaczego?? bo te mecze pokazywalli by na polsacie na 100 % i by było bardzo ciekawie Borussia by walczyła z Milanem o drugie miejsce.

0

mój tata dziś też ma urodziny ;p

0

gpleo93 przecież pisze że pod wodzą Franka Rijkarda zdobył LM w 2006 r. a z Guardiolą Tryplet czyli Ligę,ligę mistrzów i Copa del rey

0

pamiętam jak dziś pierwszy finał Ligi Mistrzów , który oglądałem ;D Kartka dla Lehmana 1 : 0 dla Arsenalu Campbell ;/ później Larsson asystujący jak dziś Xavi i sitko założone z ostrego kąta najpierw Eto później Juliano Haus Beletti.;P i Roni z Puyolem biegają z pucharem po stadionie ;D

0

brawo leo ;p

0

mam nadzjeje ze mecz sie skonczy 2-0 bo tyle wtypowalem

0

pirlo hahahah

0

buscuets zeznol

0

pinto !!!!!!!!!

0

ej a ten merkel z milanu to jest narodowosci szwabskiej ??

0

lzy same leca

0

messi wejdzie

0

w milanie wszedl dziadek inzaghi

0

akcja adriano

0

ej napiszcie mi wszystkie zmiany bo wiem ze wszedl bojan ale za kogo bo mi sie zacielo

0

ej odwalcie sie od ibry gra lepiej chociarzby od henrego a henry gral chociarzby lepiej od gudjohnsena gudjohnen to bylo drewnnoo

0

wie ktos ile axuere z zenitem ??

0

alaaa ale puyol wylądowal

0

u mnie 41 minuta

0

adriano dobrze gra a co do ibry to powinien zostac nawet na lawke bo jak by davidkowi nie szlo to ...

0

ja bym ocesca mnie sciagal na miejscu Laporty no chociarz bedzie dobrym rezerwowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?