guciokuba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bartniczka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o kurde nie wiedziałem żę Messi grał kiedyś w Nike Tiempo ;p
0
gdybyśmy nie symulowali tak często jak w tamtym sezonie(Dani,Sergi,Masche) to by i karne nam gwizdali
0
a muszę sie wam pochwalić ostatnio Bakero mi dał autograf na koszulce Barcy ; D
0
no nareszcie nie mogłem się doczekać ; ]
0
a niech cię, Barcelono czuję że na naszych oczach tworzy się historią dla tego staram się oglądać każdy mecz. A moim marzeniem jest żeby w Barcy na ataku grali jeszcze raz Ronaldinho Eto'o i Messi bardzo kocham tych piłkarzy a nie tam Pedro i Villa ;p
0
nie wiem czy to ta bramka ale często leci w barcatv na polsacie sport ; ]
0
na głównej jest błąd następny mecz gramy z victorią Pilzno a tam pisze że z Racingiem Santander
0
liczę na to żeby mister spróbował ustawienia z Messim na skrzydla a Villa na szpicy
0
pamiętam sezon 05/06 Liga Mistrzów i zawsze gdy Henrik podchodził do lini bocznej boiska cały świat wiedział że padnie gol dla barcy ;p pamiętne czasy których nie pamiętają ci wierni kibice barcy którzy kibicują od 2 lat ...Sam mam 14 lat ale nie jestem jak ci wierni 'cules' którzy nie wiedzą co to znaczy. I nie znają historii tego klubu. a ciekawostka kiedyś sobie idę przez wieś a tu jakiś chłopczyk jedzie rowerem a na plecach 17 i Larsson łezka w oczach i te 2 asysty przy golach eto'o i belettiego mi stanęły przed oczami.
0
moja wymarzona grupa:
Barcelona
Milan
Lile
Borussia
Dlaczego?? bo te mecze pokazywalli by na polsacie na 100 % i by było bardzo ciekawie Borussia by walczyła z Milanem o drugie miejsce.
0
mój tata dziś też ma urodziny ;p
0
gpleo93 przecież pisze że pod wodzą Franka Rijkarda zdobył LM w 2006 r. a z Guardiolą Tryplet czyli Ligę,ligę mistrzów i Copa del rey
0
pamiętam jak dziś pierwszy finał Ligi Mistrzów , który oglądałem ;D Kartka dla Lehmana 1 : 0 dla Arsenalu Campbell ;/ później Larsson asystujący jak dziś Xavi i sitko założone z ostrego kąta najpierw Eto później Juliano Haus Beletti.;P i Roni z Puyolem biegają z pucharem po stadionie ;D
0
brawo leo ;p
0
mam nadzjeje ze mecz sie skonczy 2-0 bo tyle wtypowalem
0
pirlo hahahah
0
buscuets zeznol
0
pinto !!!!!!!!!
0
ej a ten merkel z milanu to jest narodowosci szwabskiej ??
0
lzy same leca
0
messi wejdzie
0
w milanie wszedl dziadek inzaghi
0
akcja adriano
0
ej napiszcie mi wszystkie zmiany bo wiem ze wszedl bojan ale za kogo bo mi sie zacielo
0
ej odwalcie sie od ibry gra lepiej chociarzby od henrego a henry gral chociarzby lepiej od gudjohnsena gudjohnen to bylo drewnnoo
0
wie ktos ile axuere z zenitem ??
0
alaaa ale puyol wylądowal
0
u mnie 41 minuta
0
adriano dobrze gra a co do ibry to powinien zostac nawet na lawke bo jak by davidkowi nie szlo to ...
0
ja bym ocesca mnie sciagal na miejscu Laporty no chociarz bedzie dobrym rezerwowym