guciokuba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bartniczka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda Jeffrena ; (
0
spokojnie to tylko 6 pkt będzie lepiej ;D najważniejsza jest jak dla mnie Liga Mistrzów niech Real wygra ligę hiszpańską raz na 4 lata.
0
ale Boateng dał popis nie powiecie ;p a w Milanie Van Bommel,Ibra i Zambrotta 3 byłych katalończyków ;D
0
ja bym chciał żeby karne strzelali na zmiane Messi z Fabregasem tak jak 2 lata temu na zmianę strzelali Eto'o z Messim
0
moje mażenie być tam teraz z nimi ;/
0
Coś mi nazwisko Costacurta mówiło ale nie mogłem ogarnąć ale teraz już wiem pamiętam jak w LM wchodził z ławki ;d
0
Najpierw Abi teraz Tito ; /
0
no jasne że pamiętamy. Ja chce takie koszulki a nie ściaerwa z Quatar Fundation ;[
0
gramy z Milanem więc zagra Maxwell
0
dzięki Rooniemu zacząłem kibicować Barcy.. dzisiaj jestem chyba najwiekszym kibicem w szkole ;p od tamtej pory ogladam kazdy mecz jak nie na żywo to powtórkę może i ta Barca jest lepsze od Barcy Rijkaarda ale sentyment pozostaje przy barce sprzed 5 lat i to o tamtej Barcy będe opowiadać wnukom;* aż sie łezka kręci jak czytam taki post...
0
Brawo ;D
0
kochany Roonie . Wróć do nas ...
0
ja też przychodze do sszkoły w koszulce Barcy ;p i zawsze dostaje za to wpiie**ol ;/
0
Rafi tylko nie do Realu . Wyobrażacie sobie Gran derbi po jednej stronie Thiago a po drugiej Rafi po meczu jadą na kadre i Rafi gra w Brazylii a Thiago w Hiszpani to by było lepsze niż Boatengowie;p
0
Shakira jest z Kolumbii
0
maże o Bale'u
0
Pinto to jest kozak najlepsze było jak mu Pique kubeł zimnej wody na głowe wylał Hahaha jak ogladam filmiki z Barcą to Pinto jest zawsze bekowy ; p Jest idealny na ustawki na gran derbi ;D
0
ten pierwszy gol też zasługa Pique nie żebym fo go nie lubił ale po co on te kolano wytykął tak by Valdes obronił
0
Wingeiro a Davids?? Oleguer??
0
Messi w Rosji ?? Pffff hahahahahahahahahahahahaha prędzej w Realu
0
Messi odstawil ;D
0
w sezonie 2010/2011 rzecz jasna
0
kondziom96 Montoya już zadebiutował w meczu o punkty ty głąbie grał jak Alves był kontuzjowany .Patologia
0
zagłosowałem na Thiago z 10 razy już ale i tak ma tylko 10% a naszego Wojtka czemu niema ?> ile on ma lat
0
Shweinsteiger ?? WTF
0
aż 5 z Madrytu ... Mam nadzieje , że w tym roku Xavi ale wygra i tak Messi
0
Mam na dzieje że na skrzydłach Cuenca Deuleufeu ;p
0
Eee Messi to cienias z Kazachstanem Smolarek w 7 minut hat - tricka strzelil .
Leo ucz się od Ebiego ! ;p
0
to jeest ze 70 km ode mnie ;D namówie Ojca żeby pojechać do Gniewowa i drzeć sie Puyol! Puyol!!! dasz autograf?? xd
0
Iceman wracaj ;D pozdro