0

szkoda Jeffrena ; (

0

spokojnie to tylko 6 pkt będzie lepiej ;D najważniejsza jest jak dla mnie Liga Mistrzów niech Real wygra ligę hiszpańską raz na 4 lata.

0

ale Boateng dał popis nie powiecie ;p a w Milanie Van Bommel,Ibra i Zambrotta 3 byłych katalończyków ;D

0

ja bym chciał żeby karne strzelali na zmiane Messi z Fabregasem tak jak 2 lata temu na zmianę strzelali Eto'o z Messim

0

moje mażenie być tam teraz z nimi ;/

0

Coś mi nazwisko Costacurta mówiło ale nie mogłem ogarnąć ale teraz już wiem pamiętam jak w LM wchodził z ławki ;d

0

Najpierw Abi teraz Tito ; /

0

no jasne że pamiętamy. Ja chce takie koszulki a nie ściaerwa z Quatar Fundation ;[

0

gramy z Milanem więc zagra Maxwell

0

dzięki Rooniemu zacząłem kibicować Barcy.. dzisiaj jestem chyba najwiekszym kibicem w szkole ;p od tamtej pory ogladam kazdy mecz jak nie na żywo to powtórkę może i ta Barca jest lepsze od Barcy Rijkaarda ale sentyment pozostaje przy barce sprzed 5 lat i to o tamtej Barcy będe opowiadać wnukom;* aż sie łezka kręci jak czytam taki post...

0

Brawo ;D

0

kochany Roonie . Wróć do nas ...

0

ja też przychodze do sszkoły w koszulce Barcy ;p i zawsze dostaje za to wpiie**ol ;/

0

Rafi tylko nie do Realu . Wyobrażacie sobie Gran derbi po jednej stronie Thiago a po drugiej Rafi po meczu jadą na kadre i Rafi gra w Brazylii a Thiago w Hiszpani to by było lepsze niż Boatengowie;p

0

Shakira jest z Kolumbii

0

maże o Bale'u

0

Pinto to jest kozak najlepsze było jak mu Pique kubeł zimnej wody na głowe wylał Hahaha jak ogladam filmiki z Barcą to Pinto jest zawsze bekowy ; p Jest idealny na ustawki na gran derbi ;D

0

ten pierwszy gol też zasługa Pique nie żebym fo go nie lubił ale po co on te kolano wytykął tak by Valdes obronił

0

Wingeiro a Davids?? Oleguer??

0

Messi w Rosji ?? Pffff hahahahahahahahahahahahaha prędzej w Realu

0

Messi odstawil ;D

0

w sezonie 2010/2011 rzecz jasna

0

kondziom96 Montoya już zadebiutował w meczu o punkty ty głąbie grał jak Alves był kontuzjowany .Patologia

0

zagłosowałem na Thiago z 10 razy już ale i tak ma tylko 10% a naszego Wojtka czemu niema ?> ile on ma lat

0

Shweinsteiger ?? WTF

0

aż 5 z Madrytu ... Mam nadzieje , że w tym roku Xavi ale wygra i tak Messi

0

Mam na dzieje że na skrzydłach Cuenca Deuleufeu ;p

0

Eee Messi to cienias z Kazachstanem Smolarek w 7 minut hat - tricka strzelil .
Leo ucz się od Ebiego ! ;p

0

to jeest ze 70 km ode mnie ;D namówie Ojca żeby pojechać do Gniewowa i drzeć sie Puyol! Puyol!!! dasz autograf?? xd

0

Iceman wracaj ;D pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?